sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Alior Bank..opinie

Witam
Zastanawiam się nad założeniem konta ROR w Alior Bank...możecie napisać czy warto ...bo różnie z tymi bankami jest.Interesuje mnie również kredyt w tym banku, bo maja najniższe oprocentowanie,tylko słyszałem że bank nalicza odsetki za niby nieterminowe spłaty, gdzie wszystko było wpłacone na czas...wysyłają sms, monity za które mamy zapłacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alior Bank..opinie

Z czegoś muszą żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alior Bank..opinie

Nie wiem czemu ale jak widzę reklamę tego banku przypomina mi się amber gold

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alior Bank..opinie

Co do kredytu to SBR Bank na ul. Piłsudskiego 75. Koszt kredytu to jedyne 7,5% prowizji od kwoty, oprogramowanie 0%. Zobacz http://www.sbrbank.pl/s,kredyt_gotowkowy,219.html
Ogólnie polecam banki spółdzielcze bo to Polski kapitał, zysk pozostaje w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alior Bank..opinie

Każdy bank ma swoje +/-. Ważne abyś nie brał kredytu typu chwilówka, bo utoniesz. Najlepiej porównaj http://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alior Bank..opinie

mam konto od kilku lat w aliorze - ror i firmowe i nie narzekam, a co do monitow to kazdy bank je wysyła i pobiera opłaty, ale wczesniej przypomina smsem o upłynieciu terminu płatności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alior Bank..opinie

Najbardziej spodobał mi się termin: \"oprogramowanie 0%\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alior Bank..opinie

Jeśli chodzi o pożyczki, to nie dajcie się nabrać np. na takie chwyty: \"tylko 10 złotych odsetek miesięcznie od każdego tysiąca\", bo to oznacza aż 12% w skali roku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alior Bank..opinie

thanks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alior Bank..opinie

do;outsiderka napisała;
Nie wiem czemu ale jak widzę reklamę tego banku przypomina mi się amber gold
Ja wiem ! oszukali klkaset osób na grubą kasę / tj każdy ok. 150 000 i to w białych rękawiczkach - i są nadal beskarni i wszyscy którzy brali w tym udział nadal pracuja i cieszą sie z pobranej prowizji z ukradzinej kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org