środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Schodołaz

Witam. Mam ogromny problem z wyborem schodołazu. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie osób, które sprawdziły ich obsługę w praktyce. Chciałabym, żeby jego kupno rzeczywiście pomogło w trudnym codziennym funkcjonowaniu a nie przysparzało problemów lub niepotrzebnie zajmowało miejsce ( niestety to też się zdarza np z powodu trudności z obsługą tego sprzętu). Oczekuję na informacje o funkcjonowaniu schodołazu gąsienicowego albo kroczącego. Czy są bezpieczne w obsłudze? Czy wymagają dużego wysiłku przy obsłudze ( jestem drobną osobą, nie mogę liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony osoby niepełnosprawnej waga ok. 70kg +wózek)?. Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi, co do wyboru bezpiecznego, funkcjonalnego schodołaza oraz namiary do firm zajmujących się ich sprzedażą. Może byłaby też możliwość spróbowania obsługi wspomnianego urządzenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org