sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ekstrakcja ósemki w szpitalu w Łomży - polecacie?

Mam skierowanie do chirurga na usunięcie ósemki - jest pod nią duży ropien i zostały z niej korzenie. Na wakacje wracam do Łomży i zastanawiam się czy nie pójść na to do szpitala wojewódzkiego? Druga opcja to poczekaniu do października, jak wrócę na studia i wyrwanie jej w gdańsku. Nie boli, ale wiadomo ropien jest niebezpieczny. Czy warto w Łomży? Wyjdę z tamtąd żywa i bez powikłań od brudu? 😁 Czytałam opinie sprzed kilku lat i były dobre, ale wiadomo ze przez taki czas dużo mogło się zmienić wiec proszę o aktualizację ☺

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekstrakcja ósemki w szpitalu w Łomży - polecacie?

no i wlasnie, z tego co mi wiadomo, Pani wyrywająca ząbki jest przez jakiś czas niedysponowana(miesiąc temu), ale lepiej jednak samemu zapytac.
Sam mialem 3 zęby tam wyrywane, z czego 1x osemka. Że tak powiem, miło, sprawnie i przyjemnie - jak kolwiek to zabrzmi. Pani robi to pewnie i szybko, przecież tyle lat to robi.
Btw. ropień w każdym momencie może zacząć wreszcie boleć, gorzej gdy dodatkowo spuchnie pół twarzy. Sam przez to przechodziłem, dlatego z ulgą poświęciłem to co musiałem. Zdecydujesz sama, ale jedną pozytywną opinię już posiadasz.

Chyba, że dałem się strollować i jest to jakiś poważny wstęp do reklamy jakiegoś linku do wyrywania zębów w gdańsku? ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekstrakcja ósemki w szpitalu w Łomży - polecacie?

Jeśli chodzi o wyrywanie zębów polecam dr Głuszkowskiego , przyjmuje w Łomży na ul. Polowej, prywatnie, daje dobre znieczulenie i ma dobre opinie właśnie jeśli chodzi o usuwanie zębów, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org