piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca w domu

Witam, jestem mamą małego dziecka,nie mam możliwości zostawienia jej z opiekunką, chciałabym zająć się czymś, podjąć jakąś pracę w domu np. przez internet lub chałupnictwem. Może macie jakieś namiary na osoby, które zatrudniają w ten sposob?w internecie niestety sami oszuści. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Marta

Martusia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

skoro w intrnecie sami oszuści to czemu tu pytasz? to już nie internet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Mogłabyś może np. zaoferować się jako osoba do opieki nad drugim dzieckiem u siebie w domu. Nie wiem czy to wypali, ale pomysł to jakiś jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Ktoś tu mnie żle zrozumiał, chodzi mi o wszystkie ogłoszenia z taką pracą

Martusia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

E-biznes to bardzo dobre rozwiązanie w Twojej sytuacji. Zachęcam do zapoznania się z tym tematem http://www.biznes-portal.pl/w-co-jak-i-gdzie-zainwestowac-pieniadze-10-000-zl/ bez wychodzenia z domu można naprawdę dużo zarobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

pewnie, ze jest taka mozliwość. dziennikarstwo np i pisanie tekstów w domu. Ja jako studentka tak sobie dorabiałam w tamtym roku. Kupiłam jedynie laptop za kasę od rodziców, co mi dali na \"nowe mieszkanie\" i dzięki Bogu, że była promcja na electro.pl to nie spłukałam się całkiem i do 1 wypłaty miałam co jeszcze jeść ;D Taka praca ma swoje plusy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Szukam osob do pozyskiwania chetnych na wymiane wanny - nowa wanna wkleja w stara.
F.b, olx, fora, plakaty, ...

Moge dac gotowy plakat ze zdjeciem.

Zgloszenia na maila w profilu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Jest mnóstwo portali, na których można szukać pracy o charakterze chałupniczym. Jednym z najbardziej popularnych jest na pewno http://praca.gratka.pl/ . Możesz tam poszukać jakiegoś marketingu albo pisania tekstów w domu, czy chociażby zleceń na wykonywanie drobnych prac, jak składanie długopisów. Wszystko zależy od tego, jak dużo masz czasu i w czym czujesz się dobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Ja bym tylko radziła nic nie płącić, zanim nie przyslą materiałów.

Praw­dzi­wa miłość nie wyczer­pu­je się nig­dy. Im więcej da­jesz, tym więcej ci jej zostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

A chyba często tego wymagają

Praw­dzi­wa miłość nie wyczer­pu­je się nig­dy. Im więcej da­jesz, tym więcej ci jej zostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Marta, wydaje mi się, że obecnie nie da się zbytnio dorobić na pracy chałupniczej. Kiedyś były firmy, które za wpisowe wysyłały długopisy do skręcania, ale część takich firm była lekko mówiąc niewiarygodna. Natomiast jeśli jesteś zainteresowana podjęciem pracy przez internet to przeglądaj takie portale jak olx, gumtree, dołącz na facebooku do grup, które są przeznaczone dla pracowników zdalnych. Przygotuj wcześniej CV i zanim na coś się zdecydujesz dokładnie wczytaj się w zobowiązania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Wiesz co najlepiej poszukaj pracy zdalnej na serwisach ogłoszeniowych. Tylko nie bież skręcania długopisów bo weźmiesz towar, zapłacisz za niego i nikt od Ciebie jego nie odbierze. Było już dużo takich przypadków. Jak chcesz to możesz spróbować sił w programie zarobkowym. Masz darmową rejestracje i nie musisz inwestować pieniedzy aby zacząć zarabiać. Tu jest darmowe szkolenie http://getall.pl/p,100,6359,34b8d7,298.html . Możesz się na nie zapisać aby się zorientować czy chciałabyś w ten sposób dorabiać sobie w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Praca chałupnicza to mit, zarobki porównywalne z zerowymi, a napracować się po nocy trzeba i istnieje wielkie oszustwo w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Jeszcze jak chcesz mieć pracę to wpłać tyle i tyle na takie i takie konto. Dziękuję bardzo.

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne… Tylko dziś jest twoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Czasem da się trafić na uczciwego pracodawcę w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Nie od dziś wiadomo, że tam gdzie trzeba płacić za pakiet, to nic z tego nie będzie. Koleżanka lata temu nacięła się na składanie długopisów, musiała pre groszy wpłacić. Potem okazało się, że tych długopisów nikt nie odebrał.
Z kolei inna moja znajoma piecze torty - na zamówienie. Ale to tak znajomym - na okoliczność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Warto przeglądać serwisy ogłoszeniowe w poszukiwaniu nowych ciekawych ofert. Jeżeli poświęci się trochę czasu, to można tam znaleźć różne propozycje - niekiedy bardzo atrakcyjne. Z tym, że jednak pochłania to sporo czasu. W jaki sposób można sobie to ułatwić? Przetestujcie http://autohunter24.pl - narzędzie, który wysyła powiadomienie o nowym ogłoszeniu zgodnie z tym co nas interesuje. Mając ustawione takie powiadomienie zawsze dajemy sobie szansę na bycie pierwszym po publikacji ogłoszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Warto przeglądać serwisy ogłoszeniowe w poszukiwaniu nowych ciekawych ofert. Jeżeli poświęci się trochę czasu, to można tam znaleźć różne propozycje - niekiedy bardzo atrakcyjne. Z tym, że jednak pochłania to sporo czasu. W jaki sposób można sobie to ułatwić? Przetestujcie http://autohunter24.pl - narzędzie, który wysyła powiadomienie o nowym ogłoszeniu zgodnie z tym co nas interesuje. Mając ustawione takie powiadomienie zawsze dajemy sobie szansę na bycie pierwszym po publikacji ogłoszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Spadaj mendo z tymi gownianymi linkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w domu

Można ewentualnie robić jakieś domowe call center :d Podobno można na tym nieźle zarobić. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org