sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog Nfz

Witam . Jaki w łomży najlepszy ginegolog państwowy ? Najlepiej to taki który specjalizuje się w torbielach ...

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

jeśli chodzi o torbiele polecam Dr. Oleszczuka przyjmuje prywatnie , bardzo dobry lekarz , ja wyleczyłam u niego torbiele i znam też kobiety którym wyleczył je właśnie dr. Oleszczuk , jeśli chodzi o leczenie na NFZ to pójdziesz dwa razy i od razu będą cię kierować na zabieg .
info gdzie przyjmuje dr. Oleszczuk w internecie znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

MI pomogl dr Skrętek z Makowej. Wlasciwie dwukrotnie podal mi lylko odpowiednie lekarstwo i torbiel sam sie wchlonąl. A byl duzy, bo ponad 5 cm NIkt nie kierowal mnie na zabieg - a propos poprzedniej wypowiedzi. Przyjmuje na NFZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

A ja polecam olej lniany budwigowy po 3 miesięcznej kuracji torbiel na jajniku sam się wchłonął. Szukaj diety dr Budwig lub informacji na temat oleju lnianego budwigowego. Mi go ktoś polecił na forum. Jestem wdzięczna tej osobie, bo od oleju poprawił mi się wzrok (udokumentowane). Olej jest w aptece na rondzie Nowa pół litra kosztuje 20 zł. A lekarza polecam Skrętka, nie straszy kobiet, zna się na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

Kto poleci dobrego ginekologa na NFZ? Ten do którego chodziłam niestety przestał przyjmować w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

Dr. Pękała przychodnia u. Wyszyńskiego 10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

No właśnie już nie przyjmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

Też szukam, najlepiej takiego od nowoczesnej antykoncepcji, chciałam zmienić tabletki na levosert

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

A Ściana albo Zdanowicz był ktoś u nich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

Ja się dopiero wybieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

Nie wiem jak leczy torbiele bo akurat mi nic nie dolega z tych spraw, ale z czystym sumieniem mogę polecić Dr Leśniewicza,świetny lekarz a do tego przemiły facet umiejący słuchać pacjentki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

A gdzie ten doktor Leśniewicz przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

Dr Leśniewicz jest z Białegostoku przyjmuje we wtorki w Łomżyńskim Centrum Medycznym na Wyszyńskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog Nfz

Leczyć się na NFZ to trzeba mieć końskie zdrowie. Kolejki koszmarne i jeszcze te godziny przyjęć \"przyjdzie pani od 11-12\" to przychodzę a lekarz mnie przyjmuje o 15 paranoja jakaś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org