niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny mieszkań w Łomży?

Ile kosztuje mieszkanie w Łomży w nowym budownictwie około 50m ???
Jaki bank polecacie aby wziąc kredyt (dla młodych małżeństw) czy ma ktoś lepszą oferte od PKO ? ?

Od tylu miesięcy znowu szczęsliwa mama ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

500tys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Dobrze, że nie milion.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Autor: angelika22 180 tys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

uzywane 130 do 140 do remontu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

na poludniu takie ceny sa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

tyle na temat co chcesz wiedziec dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

a apropo kredytow nie wiem ,ale wiekszosc moich znajomych bierze ten co wymienilas chyba najlepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

W nowym budownictwie cena za metr ok. 4 tysiace, wiec za 50m ok. 200 tysiecy. Mowa oczywiscie o wyszykowanym. Jesli chodzi o kredyt to tylko Pko bp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

a w nowym budownictwie mówicie o tych deweloperskich czy z 2 ręki ? Chodzi mi o mieszkanie rok budowy bloku 2000 w górę ;)

Od tylu miesięcy znowu szczęsliwa mama ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

idz sie przej i zapytaj potem popiszemy
ile zaplacisz za 50 m

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

na rejmonta buduja blok na alejkach ceny mam aktualne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

co roku kupowalem chaty rynek znam troche

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

mietek a kogo obchodzi umeblowane mieszkanie sama sobie umebluje w swoim guscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

ceny 120 -150 tys rudery normalne ladne mieszkanie od 300tysi w gore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

za 300 to sie stawia a nie w klatce mieszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

za 300 dom postawisz chyba z papieru musisz 350 tys szykowac jeslij chcesz ladne nowe nie z 2 reki iduze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

350 to z dzialka liczysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

A ja kupiłam po 3000zł/m2 w odrestaurowanej kamienicy zbudowanej z cegły czerwonej zlokalizowanej u zbiegu ulicy Pieknej i Wiejskiej i jestem bardzo zadowolona.Wiem ze jest jeszcze jedno mieszkanie 50metrow z balkonem 9m2 od strony wsch,nowowybudowane od podstaw w cenie 3350zł/m2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

120 metry chata 300 tys bez dzialki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Wystarczy wejść na ogłoszenia biur nieruchomości i można zobaczyć jakie są ceny domów w Łomży.Za 300 tyś. to tylko M 4 w bloku a nie DOM,no chyba że taki z lat 70 do kapitalnego remontu .Ostatnio znajoma sprzedała na Oś. Marii (w tym kołchozie)szeregówkę za 420 tyś. i to tez nic specjalnego.
Więc jak za 300 tyś. ktoś kupuje dom to niech 200 tyś. załatwia na remont!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Na dom trzeba szykować lekką ręką 350-400 tysięcy. Chyba, że kupuje się ruderę do remontu to wtedy lepszą opcją jest zakup dużego, dobrze wyszykowanego mieszkania.
A więc za metr w nowym budownictwie (blok ok. 10 lat) trzeba zapłacić ok.4000zł za m2. Zakładając że ma być 50 metrów wychodzi 200 tysięcy. Mowa tutaj o mieszkaniu wyszykowanym, a nie w stanie deweloperskim. W stanie deweloperskim nie opłaca się kupować, gdyż trzeba drugie tyle w wyszykowanie włożyć.
Ogólnie jednak mało ofert sprzedaży jest mieszkań w nowym budownictwie, gdyż nikomu nie opłaca się kupować mieszkania w stanie deweloperskim, wyszykować je , a za kilka lat sprzedać. Dużo takich mieszkań ogłaszanych jest pod wynajem, jednak trzeba śledzić dział ogłoszenia na 4lomza i czasem można coś trafić.
Jeśli chodzi o starsze budownictwa (bloki ok.30 letnie) to cena za metr jest już mniejsza i wynosi ok. 2500-3000zł.
Reasumując jak ktoś ma ograniczoną ilość pieniędzy to ma do wyboru albo większe mieszkanie w starym budownictwie albo mniejsze w nowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Ah te ceny i marzenia.. Niedługo nieruchomości w Łomży będą kosztować tyle co w Warszawie, bo już teraz mamy drugi Białystok :) Nie szalejcie z tymi cenami, bo bum już się dawno skończył. Wystarczy popatrzeć na ogłoszenia i gołym okiem widać, że te wygórowane ceny wiszą, niejednokrotnie, już parę lat. Nieruchomości w rozsądnych cenach idą od ręki, a oglądając cokolwiek cena na wejściu spada o 10%. Te bajki o 4tyś za metr w 10letnim bloku możecie sobie schować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

drugie tyle w wyszykowanie szok co ty za glupoty piszesz ogarnij sie mietek idz na spacer pojecia nie masz skad te informacje bierzesz to co agencje pisza w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

na 4 pietrze to nawet ludzie nie chca brac i za 2500 za metr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Nowe, dobrze wyposażone wyposażone (z drugiej ręki), tej wielkości - około 200 000.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

W Łomży za jakiś czas mieszkania będzie można kupić za 2000zł/m2.
Fakt w Łomży niektórzy się cenią jak w Białymstoku czy nawet -Wrocław, Opole.
Tyle że po takiej cenie to właściciele zestarzeją się razem z tymi swoimi mieszkaniami a po takich cenach- szybko się ich nie pozbędą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Autor: ktoś00 chociarz jeden ma pojecie ,a reszta niech kupuje po 200 tys umeblowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Każdy wycenia swoje dobro na tyle ile uważa,i jesli sie nie śpieszy ze sprzedażą to zawyża cenę.Prędzej czy póżniej trafi sie głupi i kupi.

lomzyk jesli chodzi o mieszkanie to ceny takie jak piszesz,ale o cenach domów to pojęcia nie masz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Na razie celuje we własne M-2. Póki co na dom jeszcze nie zarobił ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Mieszkanie mieszkaniu nie równe. Kto nie ma pojęcia ten niech się nie wypowiada. Inaczej ceni się mieszkanie w nowym budownictwie na Sybiraków albo koło Skate Parku a inaczej na Bawełnie czy na Łomżycy.
Za kilkuletni blok i mieszkanie wyszykowane tak, że nic nie trzeba robić tylko wchodzić i mieszkać trzeba zapłacić ok.4 tysiące za metr.
Zobaczcie jakie są ceny deweloperskie i policzcie ile jeszcze do tej ceny trzeba doliczyć pozostałych kosztów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Co wy za ceny piszecie.

Dom prosty do 100m/2 można postawić za 200-250 tys za miastem + cena dzialki a nie jakies 300tysiecy za mieszkanie w bloku z patologią która ten blok zniszczy po kilku latach. Wariaci jestescie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

mam do sprzedania za 180tys - do wyszykowania ok 60m2. 3pokoje z kuchnią. Pierwsze piętro. Środkowe mieszkanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Zapomniałeś dodać , że nie ma balkonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Autor: Amicha nie wiem o jakim domu mowisz 120 m dom do 350 z dzialka juz masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

kolezanka sprzedala ruine i nowo postawi i zostanie jeszcze na samochod

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

lomzyk Mieszkanie w Marianowie lub Gradach tez taniej kupisz a tu mowa o Łomży. Za samą działkę musisz zapłacić od 180 zł. do 210zł za m2.Minimum 8 arowa działka to koszt ok.150 tys. więc nie wiem jak ty chcesz ten dom budować do stanu zamieszkania za taka gotówkę.
Ja budowałam 4 lata temu dom 160m2 i z doświadczenia wiem że za taka kasę o jakiej Ty piszesz to bym się na dom nie porywała .Bo co z tego że go wybudujesz jak połowa tego domu będzie stała w surowym stanie bo kasy na wykończenie zabraknie.
Chyba że chcesz go budować i kończyć latami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

acha ci chodzi o dzialki w samej lomzy dzialki janowo jednaczewo gielczyn 10 arowki od 75 do 85 tys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

dwa postawione zostaly rok temu po 120m niecale z dzialkami 8 arowymi koszt 350 tysia bez mebli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

lomzyk Napisz konkretnie gdzie te domy po 350 tyś ,z ciekawości się przejadę żeby zobaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Witam
Dzialki to ok 59 zl za metr więc tanio. 'Amicha' ty chyba piszesz o dzialce w samym centrum lomzy !!
Za 350 tys to mozna wille wybudowac w stanie zamknietym sur.
Koszt nowego domu w stanie sur.zamk. to ok 300tys kupując od kogos.
(ok 100/120m) ALE !
Prawdziwy koszt budowy, bo jak wiadomo sprzedawcy sobie jeszcze z tego licza zysk i dzialke, to niecałe 200tys.
Wykonczenie to juz kwestia twoich finansow, moze byc 50, moze byc 150tys.
Oczywiscie materialy po negocjacji i zamawiane przez ciebie, bo jak się nie znasz tak jak widzę 'micha' czy 'mietek12345' to wykonawca będzie cie doił dodatkowo że i ci wyjdzie poltora raza wiecej !!!!
Jezeli zobaczą ze sie nie znasz no to ci wybuduja za pół banki a ty w swoim przekonaniu bedziesz pisac że taniej to bajka. A 160metrow to swoją drogą roznica. Pewnie ma dodatkowe pomieszczenia jak garaz albo dwa ,piwnica, uzytkowe poddasze, i dach 5cio spadowy jak nie lepiej .No to wtedy 400zaplacisz jezeli takie bajery ci potrzebne, ale te rzeczy bardzo wplywaja na cene, no i z czego budujesz, czy trzeba ocieplać ściany czy jednowarstwowa .

Szeregowka kosztuje 400tys więc się nie opłaca.
Narazie tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

jeden chociaz ma wiedze o budowie domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Mondeo śmieszny jesteś że aż cię szkoda,za taką cenę (59zł. m2) to szukaj działki w Kisielnicy,Jeziorku,Drozdowie lub jeszcze dalej.Żeby tak tanio było się budować ja ty piszesz:

,,Prawdziwy koszt budowy, bo jak wiadomo sprzedawcy sobie jeszcze z tego licza zysk i dzialke, to niecałe 200tys''

...to każdy kto kupuje mieszkanie w nowym bloku 60 metrowe po 3600m2 i płaci ponad 200tys za stan surowy by się budował, a nie w klatce siedział osaczony z każdej strony sąsiadami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Autor: Amicha tak jest nie wiem kto z ciebie tyle zdarl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

kazdy co kupuje mieszkanie za 200 tys w bloku to ma kredyt na 30 lat a z praca roznie bywa w naszej lomzy a gdzie dobrac jeszcze 150 duze raty a tak wogle to mieszkan 60 m to malo teraz jest w nowym budownictwie malo chodliwe w tych czasach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?


Amicha
Tak wlasnie jest, że ceny mieszkan w blokach są większe za taki sam metraż , dlatego teraz każdy się buduje, i domy ludzie stawiają teraz na potęge.


POZA TYM
Kredyty na budowanie DOMU mają więcej wymagań i są wyplacane w TRANSZACH, wszystko musi być na ostatni guzik, ludzie biorą hipoteczny na mieszkanie w bloku bo jedynie co musza zrobić to sie WPROWADZIC i nie muszą się PIER..ić


Co do dzialki, to pod budowe domu kupuje się ją w cenie 30-80tysięcy, a 180000 to mozna kupic dzialke w miescie w centrum Bialegostoku.A ty sobie żyj w zadupiu i płać więcej, i nikt nie karze ci kupować odrazu tysiąca czy 3000 metrów bo 500,600 starczy .

Jesteś kobietą więc nie będę dyskutował z tobą na temat budowy bo nie wiele o tym wiesz, 'budowałas dom' a nie wiesz ile kosztują tak naprawdę materiały budowlane , nie masz zapewne pojęcia ile kosztuja fundamenty ,instalacje, postawienie wszystkich ścian, dach.

I moge ci tylko powiedzieć że zbudowanie domu stanu surowego otwartego z dachem to GROSZE.
Możesz się za to wykosztowac przy wykanczaniu , ale jak już szastasz przy wznoszeniu murów do góry to tak jak mówiłem , PÓŁ BANKI baba zapłaca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

lomzyk malo chodliwe tylko że wszystkie sprzedane bezpośrednio ze spółdzielni.Jedynie można kupić już wyszykowane od właścicieli.Obserwuje na bieżąco rynek nieruchomości w naszym mieście i nie tylko .

Mondeo Działkę 500 -600 to na bliżniak można kupić ,a nie na dom wolnostojący.

Ceną jaką ty piszesz (59 zł za m2 w Łomży) to może zapłacić developer który kupuje pole od rolnika lub miasta i stawia całe osiedle,typu Wierzboski na oś. Maria,a nie osoba prywatna która chce kupić jedną działeczkę dla siebie na postawienie domu.
Podajesz cenę 30- 80 tyś. to spory przedział.
Za 30 tyś to ogródek działkowy sobie kup!!!
Z tego co piszesz to nie wiem czy własne M posiadasz a o domu to tylko możesz śnić!
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Pewnie że spory przedział bo cena jest zależna od atrakcyjności, uzbrojenia, prawa zabudowy.

Ja już po twoich wypowiedziach wiem, że ty po prostu uważasz że się za bogacza , i że domy stawiają bogacze, a to już odchodzi w zapomnienie, bo prawda jest taka że dom jest w cenie mieszkania tylko trzeba miec głowe na karku i nie wydziwiać z kolosalnym metrażem , garażami, czy dużej ilosci lukarn. Wtedy zamiast mieszkania w bloku mozemy mieć normalny nie duży dom o zwyklym metrazu 100/120m
Skoro wybierałaś sobie projekt domu to powinnaś wiedzieć że można postawic dom za 250 i mozna tez za 700, tylko jaka to będzie roznica? Chcesz porownywać dom do pałacu ? Kazdy projekt jest inny .
Powodzenia natomiast w spłacie kredytu na twoj dom 500tys o ile wlasnie ty dopiero o nim nie śnisz.. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Sprzedam nowe mieszkanie, stan deweloperski, pierwsze piętro, 57m2, ul. Ks Anny, cena 210 tys.
telefon: 887546705
ogłoszenie dodane 2014-04-08


hahahaha :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Na allegro jest dom o powierzchni 202m na działce 3000m stan surowy zamkniety . Kilka km do centrum. Możesz mi powiedziec teraz, ile bierze posrednik, bo jest to biuro nieruchomosci
potem
ile kosztuje tak duza działka
odejmij te 2 rzeczy z tych 300tys
a dopiero teraz ile mogła wynieść budowa tego domu?
albo nowy dom pod miastem 200m na dzialce 900m za 300000 stan rowniez zamkniety?

a teraz nastepne pytanie
Ludzie sprzedają gotowe NOWE domy za 300tys w stanie zamknietym sur.z mediami i działką, która kosztowała nie mało, możesz mi obliczyć reszte?

Do czego jeszcze zmierzam? podane przeze mnie domy maja sporawe metraże, ja mowiłem UWAGA o 2x mniejszym ,dodatkowo mają wliczoną działkę, a ja pisałem tobie o samych kosztach budowy bez działki, dodatkowo wykonczenie troszkę kosztuje, ale jeżeli ty smiejesz się z domu za 350tys, to juz calkiem nie mamy o czym dyskutować !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Autor: Amicha no jak w jednym bloku na 50 mieszkan jest tylko 10 po 60 m
to i sprzedane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

nie ma co dyskusji prowadzic kto nie ma pojecia o budowie domu i nie zna rynku na bierzaco mietek dal przyklad ogloszenia kupujcie bo tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Mondeo przeczytaj wszystkie swoje posty i wreszcie się określi o co ci chodzi????
-raz piszesz że z działką,innym razem że bez działki .
-dom w cenie mieszkania tez ciekawe
-raz że za 200tyś. innym razem że za 350tyś
Może to ty dodałeś ogłoszenie jakiś czas temu na 4lomza że zamienisz mieszkanie w bloku na dom ŁEB W ŁEB.
Człowieku siedzisz gdzieś na jakimś zadupiu i porównujesz ceny działek z cenami łomżyńskimi.Obojętnie w jakim miejscu Łomży nie kupisz działki w takich cenach za m2 jak ty piszesz (59złm2).
OGARNIJ SIĘ!


W cenie mieszkania to kup sobie działkę gdzieś pod Łomżą i postaw na niej oficynę,na to może ci starczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Tak dla porównania - [url}https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/torun-bydgoskie-przedmiescie W miastach masz dzielnice, które są po prostu o wiele tańsze i tam właśnie trafia się te okazje. Pewnie, że kwestia oczekiwań, ale to pokazuje, że nawet w dużych miastach może tak być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Mieszkania w nowym budownictwie to ceny od 160 do 200 tysięcy za mieszkanie około 50mkw, w zależności od spółdzielni/ dewelopera, w zależności od stopnia wykończenia itd.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Ja się zastanawiam nad tym ile będzie koszotwał remont...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

To samo mieszkanie wykańczanie może kosztować 100.000 a drugie 200.000 kwestia użytych materiałów i kilku innych czynników . Tak czy siak fajnie jak opisujecie co ile i za co zapłaciliście . Jest się do czego odnieść. Po prostu.

Na wykończeniu można zaoszczędzić sporo, ale warto jest porównywać ceny materiałów, poszukąc inspiracji w sieci:
http://mieszkaniedlamedyka.pl/

Na stronie jest wiele pomysłów na remont.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny mieszkań w Łomży?

Ja mieszkam tutaj od 3 lat. Ceny co roku rosną, ale nowe budownictwo nie zawsze jest warte takich pieniędzy. Czasami lepiej kupić z rynku wtórnego. Tym bardziej jak nowe powstaje często w bezsensownych lokalizacjach.

Kamila

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org