niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Transfiguracje

Zupełny brak talentu, brak zdolności plastycznej wystawiającej. Warto się znać na sztuce kiedy udostępnia się \"galerię sztuki\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transfiguracje

Chłopcze, a tak naprawdę to o co chodzi? Puściłeś bąka - ulżyło ci?

Nie widziałem jeszcze tej wystawy, ale zamierzam to naprawić jak najszybciej i wyrobić sobie własne zdanie. Bo wiesz chyba, że opinia jest jak dnpa i każdy ma swoją.


Na ten przykład srul paplak uważa tego gniota pt. Zielona granica za arcydzieło choć go oczywiście nie widział, co więcej nie ma najmniejszego zamiaru go oglądać ....



A tu wzór do tego plakata .......




Tak, że tegies ..........


------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transfiguracje

Obejrzałem. Szału nie ma, po prostu dobre rzemiosło.


Za to tutaj można cholery dostać:
https://4lomza.pl/fotogaleria.php?id=311654

Tutaj talentu trudno się dopatrzeć, za to dużo zmarnowanej farby.

To nie jest malarstwo, ponieważ wygląda to jak sceny z życia Marcina, które Marcin poskładał w kupę. Naprawdę kiepskie rysowanie/malowanie. To nie wymaga żadnych umiejętności, a cała koncepcja (Celując w ciebie, widziałem mnie, ale tym razem było za późno) nie wykracza poza zagmatwany współczesny psychologizm. Wystarczy. Nie chce mi się o tym mówić, bo po obejrzeniu chciało mi się rzygać.


Tak, że tegies ...


-----------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org