niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
internet kablowy czy radiowy

Kończy mi się umowa(stety lub niestety to się jeszcze zobaczy) na neostradę z orange i teraz pytanie,skąd internet w Łomży w domu jednorodzinnym przy nowogrodzkiej,kablowy czy radiowy,najważniejsze żeby był bez limitu,przynajmniej 20 MB/s , tanszy niż w orange(teraz 69zł)
Z góry dziękuje za opinie i sugestie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet kablowy czy radiowy

my mieszkancy domów jednorodzinnych mamy taki problem, że nikt nami zbytnio zająć się nie chce zająć.
Do sieci osiedlowych nie zostaniemy podłączeni, bo nieopłacalne,
do sieci światłowodowych nie, bo nieopłacalne.
Raczej wątpie abyś miał więcej możliwości niż durnowate łącze radiowe... no chyba, ze ta neostrada.
Ja z chęcią płacił bym nawet 100 miesięcznie, abym miał jakąś Vectrę czy Ist czy nawet Multimedię... albo jakis światłowód... bosz, niedoczekanie :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet kablowy czy radiowy

KORZYSTAM Z AVITO PŁACE 70 ZŁ bez limitu radiowy nieźle działaj jak na 20 MB/s nie narzekam i nie zawiesza się polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet kablowy czy radiowy

Jam ma Tsunami 20mb- 60 zł OD półtora roku nie miałem najmniejszych problemów, pełna prędkość zawsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet kablowy czy radiowy

Może oferta dropss cie zainteresuje.
dropss.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet kablowy czy radiowy

Najlepiej nie szukaj neta po opiniach tutaj bo dasz się nabrać na pseudo reklamę gów.a.
Tak jak ja się nabrałem .Zobacz test neta tam są rankingi neta dla Łomży i nazwy firm i rodzaje czy kabel czy wifi.I będziesz wiedział co wybrać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet kablowy czy radiowy

Czyli jared z avito nie jesteś zadowolony,dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet kablowy czy radiowy

Polecam Tsunami/Elnetix bo się połączyły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet kablowy czy radiowy

Przerabialiśmy już wszystkie radiowe w Łomży,również Avito,jeżeli coś się ma zepsuć to u nas,tak twierdzili.Potem okazywało się że u nich,jak awaria to nie można się skontaktować.Awaria to kilka razy w miesiącu po kilka godzin,najczęściej po 17 jak szli do domu.
Teraz mamy Tsunami,tu nie musimy nigdzie dzwonić,jeżeli coś jest nie tak to sami o tym wiedzą.
Tsunami najlepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet kablowy czy radiowy

Ja mieszkam w Starych Kupiskach i też mam internet z Tsunami chyba już ponad dwa lata. Nie było większych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org