niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
abonament w orange

Witam, Chcę podpisać umowę na abonament 3 osobom.Do którego salonu udać się najlepiej,gdzie doradzą fachowo i bez przekrętów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: abonament w orange

Nigdzie , wszędzie coś przemilczą lub,,przeoczą\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: abonament w orange

a skąd marudo wiesz? z własnego doświadczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: abonament w orange

Salon firmowy przy rondzie Kościuszki. Zawsze dostawałem tam lepsze warunki niż w salonach partnerskich, które chcą ugrać jak najwięcej dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: abonament w orange

w playu mieli niezłą promocję na kilka numerów taryfa rodzinna czy coś takiego, znajomy dostał pięc numerów bez limitu coś tam internetu i wyszło mu niecałe 80 miesięcznie, tak że można zapytać załatwiał chyba w galerii weneda.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: abonament w orange

tam zresztą mają chyba wszystkie sieci swoje punkty to od razu na miejscu można sobie porównać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: abonament w orange

W Orange na pewno znajdziesz fajną ofertę. Szczególnie jak chcesz podpisać umowę dla kilku osób. W takiej sytuacji będziesz miał dużo tańszą ofertę. Jeśli chcecie sprawdzić, jak to by wyglądało to kliknijcie tutaj. W salonie Orange konsultant najlepiej doradzi, jaką ofertę wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: abonament w orange

Jak to mówią? Reklama dźwignią handlu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org