niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Szkoda mi rolników jak zostali potraktowani dziś.... Płakać się chce.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Darmowa lekcja demokracji liberalnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Uśmiechasz się? To najważniejsze :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

O Boże nie płacz. Jak oni sypią nawozami a potem to żresz to oni nie płaczą. Nara

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Masz wybór - możesz żreć robale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Rolników? Bandytów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Tak jak na to zasłużyli w tamtym momencie…prawidłowa reakcja Policji…a może inaczej rolnicy dostali najmniejszy wymiar kary w danym momencie ….

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Jak były protesty pseudo kobiet to stali jak cielaki a oni pluli im w twarz a teraz proszę co robią z naszymi polskimi rolnikami.... Wstyd i hańba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Wstyd to że sie urodziłeś szczurze. Pseudo to ty masz inteligencję. Odrazu widać że jakiś rolnik spod mątwy.

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

😀 słabo wyszła twoja rozkmina.. ja akurat mieszkam w Łomży i Jestem kobietą... Ale doceniam polskich rolników ich trud codzienny i ciężką pracę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

”Policja w nas wbiegła, nie była prowokowana. Przypomina mi to najgorsze czasy pierwszych rządów PO, kiedy policyjni prowokatorzy rozbijali Marsze Niepodległości i bili ludzi. Wolę, żeby parlamentarzyści płakali nad konstytucją niż od gazu pieprzowego psikniętego w oczy — powiedział z mównicy sejmowej poseł Konfederacji Sławomir Mentzen”.

D. Tusk: Nie mam tu nic do dodania. Nie będę rozmawiał z chuliganami, będę rozmawiał tylko z rolnikami - mówił Donald Tusk, odnosząc się do starć, do jakich doszło w trakcie środowego protestu rolników w Warszawie.

ja


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Banda chamów rzucająca kostką brukową to ci biedni rolnicy ? Barany swoimi protestami tylko zwykłym ludziom utrudnili życie. Żeby choć przez chwile któryś z tych organizatorów pomyślał to jest wiele miejsc w Polsce gdzie można było protestować i bardzie by to zabolało rząd i EU, ale po co ruszyć mózgiem jak chamy przyzwyczajone, że wszyscy wszystko za nich robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Jesteś kobietą (zapewne głosowałaś na kaczystów) i piszesz tak o kobietach. Żal

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Czekam na Budkę , żeby podpuszczony przez Kurwińskiego podpalił budkę pod ambasadą USA , jak za poprzedniego Tuska podpalono budkę pod ambasadą Rosji .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Huannmarii jestem kobietą i nie utożsamiam sie z tymi wulgarnymi walczacymi o aborcję na życzenie absolutnie - i to miałam na myśli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

zielonooka - green / przestan sie uzalac , a jesli jurz to zapierdalaj na nowogrodzka w WAWIE - tam cie kaczorek wyslucha ! jak zes hektary sprzedala to teraz w LOMZY mieszkasz :)

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Green nie wątpię że jesteś, lecz wątpię w twoją kobiecość.

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Ci wszyscy którym przeszkadzają protesty rolników, jeszcze nie wiedzą o tym że za jakiś czas czas zamiast chleba z mąki będą żreć chleb z robali i du.y podcierać słomą, a wodę będą mieli na dzienny przydział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Wyobrażacie sobie ,żeby policjant idący ulicą oberwał od przechodnia kostką brukową. Policja jest po to ,żeby strzec bezpieczeństwa. Ale jednocześnie musi mieć swoje prawa i ochronę. W USA policjant ma prawo użyć broni wobec takiego przestępcy.
Jak słucham w Sejmie wypowiedzi niektórych posłów ,to mi się niedobrze robi.
Organizatorzy strajku mają obowiązek również zadbać o bezpieczeństwo policji ,swoje i przypadkowych przechodniów. Muszą eliminować prowokatorów ,którzy sieją zadymę i nie są rolnikami. Organizując taki strajk muszą się liczyć ze wszystkim. To nie jest zabawa w piaskownicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

lomzanin ja rodowita lomzynianka :D żadnych hektarów nigdy nie miałam a szkoda :( nie wiem skąd to myślenie ale ok...

W każdym razie nie podobało mi się traktowanie policji w związku z protestem rolników i tyle i mam prawo mieć swoje zdanie jeszcze w tym wolnym kraju chociaż już niedługo pewnie nie będę móc się wypowiadać....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Huannmarii a co mogloby wedlug ciebie o niej nie świadczyć? 😀

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników


Autor: janeczek
Organizatorzy strajku mają obowiązek również zadbać o bezpieczeństwo policji

dobre nie znałem xD

Toż wy wszyscy wioskowi jesteście, każdy ma rodzinę we wsi. Pogadajcie z rodziną jak tam na prawdę było.
Trzech kropek nie potraficie połączyć to żryjcie GMO zapijając randapem.
Tyle jest filmów na YouTube, twitterze, X itp. a oni łykają co im TVN poda na tacy.
W całej Polsce ludzie chodzą na znak protestu pod komendy policji składać znicze, nawet w Zambrowie, a tu zaścianek i PRL.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Wieś się bawiła jak PiS sypał kasę na wozy strażacki dożynki koła gospodyń wiejskich a Morawiecki wszystko z Jarkiem podpisywali Teraz Jarek krzyczy że zielony ład jest zły . Nie jestem przeciwny protestom ale mam takie pytanie gdzie panowie rolnicy robicie zakupy w sieciach zagranicznych czy w sklepach polskich . Kupujecie mięso z Danii i Francji w Kauflandzie czy to które wyprodukowali wasi sąsiedzi ?

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

A jak potraktowali??? Każda akcja powoduje reakcje - jak głosi nauka…więc co tu wiele mówić, pisać, płakać…i tak potraktowali lagodnie…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

w ubiegłym roku kilkaset tysięcy na marszu KO i był spokój
teraz kilka tysięcy na marszu zwolenników putina i był dym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Rolnicy tak bardzo dbaja o POLSKE z az URSUS pada - a oni jezdza ciagnikami za miliony !!!i teraz zeby ciagniki posplacac to trzeba AWANTURY robic bo malo doplat !!! W DUPACH IM SIE POJEBALO !!! wociechowski oglosil zielony lad dwa lata temu - wiec sie pytam - ILE BYLO STRAJKOW ZA RZADOW PiSu ??????

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

ja nie rolnik, ale odpowiem, było kilka
np. strajki rolników uwaliły piątkę dla zwierząt Kaczynskiego
tu nie chodzi o to czy rolnicy to kryształowi ludzie, chyba tacy jak wszyscy
tu chodzi o bezpieczeństwo żywieniowe Polski, jak się trafi następna zaraza i zamkną granice, to bez własnej żywności Polska głoduje
ja bym nie liczył, że na Ukrainie na nas zbiórki zrobią, raczej okazję wykorzystają i ceny podniosą
mamy jeszcze jakąś gałąź przemysłu poza rolnictwem, która jakoś nam wychodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Green Jesteś oderwanym od rzeczywistości stworzeniem idz razem z rolnikami palić opony a podczas strajków kobiet stój z policjantami żeby ci kobiecie, kobiety pluły na kask nara tyle. Nic nie mam więcej ci do powiedzenia. Jesteś poprostu dziwna

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak panowie w kaskach traktują naszych rolników

Rolnicy mają rację, że strajkują. Należy skończyć z tym Pisowskim Ładem! Tylko dają się podpuszczać takim mało inteligentnym ludziom jak Duda z pseudo Solidarności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org