sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog-ciąża

Witam, kobietki bo do was te pytanie.
Kogo polecacie do prowadzenia ciąży ? Mieszkam w Łomży bardzo krótko
i nie znam tutejszych lekarzy. Chciałabym aby te wizyty były na NFZ
Bardzo proszę o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-ciąża

na nfz na prowadzenie ciazy trzeba dwa lata czekac

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-ciąża

Jeżeli chcesz na nfz to dr Skrętek przyjmuje w przychodni na wyszyńskiego 9. Bardzo dobry specjalista, do tego mają tam teraz nowy sprzęt do badań. Pamiętaj że nie warto w ciąży chodzić prywatnie do lekarza bo tylko nabijamy im kieszeń...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-ciąża

Dr Skrętek nie pracuje w lomzynskim szpitalu (jeżeli się nie mylę) i o tym też warto pamiętać. To chyba bardzo istotna kwestia jeżeli chodzi o samo rozwiązanie. Możesz spróbować w szpitalnej poradni. Tam dyżury mają dobrzy lekarze pracujący w szpitalu. Rozpiske znajdziesz na drzwiach samego gabinetu poradni. Wystarczy się umówić do lekarza i nie wiem kto dwa lata czeka. Ja czekałam 3 tygodnie i to prywatnie. W szpitalu umówiłam się tego samego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-ciąża

Sprawdź sobie na tej stronie http://www.chcemybycrodzicami.pl/ginekolodzy - tam po województwach możesz wyszukać lekarza. Potem polecam wejść na Znanylekarz i poszukać opinii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-ciąża

Ja też polecam dr Skrętka. Prowadził mi drugą ciążę i byłam bardziej zadowolona niż z prowadzenia pierwszej ciąży prywatnie (u innego lekarza).
Byłam świadoma, że dr Skrętek nie pracuje w szpitalu i w niczym mi to nie przeszkadzało. Przy porodzie i tak głównie jest położna, a z innym lekarzem można tak samo porozmawiać, jak ze \"swoim\".
Co do poradni w szpitalu - wyposażenie to dno i wodorosty. Kolejki i niezbyt miła obsługa. Ja bym wybrała dr Skrętka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-ciąża

A ja w żadnym wypadku nie polecam dr Skrętka, ani na NFZ, ani prywatnie. Mojej przyjaciółce, która poroniła 5 razy mówił \"no zdarza się, trzeba próbować dalej\". Żadnego skierowania do Poradni Genetycznej czy żeby pokierować jak leczyć. NIC!

Polecam za to dr Barosza Pękałę. Wspaniały człowiek, któy chętnie pochyli się nad każdym przypadkiem pacjentki, a nie traktuje je \"taśmowo\", jak dr Skrętek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-ciąża

Czy ginekolog Robert Pijagin przyjmuje na NFZ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-ciąża

Mam pytanie. Jestem w 18tc, własnie wróciłam od lekarza, który kazał umawiać się na badania połówkowe do lekarza, u którego robiłam pierwsze prenatalne. Miałam skierowanie na NFZ (wiek), jak zapytałam, czy dostanę też skierowanie na te badanie, powiedział, że te pierwsze skierowanie obejmuje 2 badania prenatalne.
Swoją drogą, jakich żeli używa się przy usg w ciąży? https://medycznie.com.pl/kategoria/ginekologia/zele-do-usg/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org