sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy - w jakim banku polecacie go zaciągnąć? Może dwa słowa na temat przyjazności poszczególnych banków wobec klienta. Gdzie najmniej formalności i szybko można taki kredyt załatwić ? Jak to jest ze zdolnością kredytową i na ile banki zabezpieczają się przed nieuczciwym kredytobiorcą (chodzi o biurokratyczne podejście niektórych z nich). Które banki omijać z daleka? Pomóżcie.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

My z mężem mamy w PKO BP. Kredyt przyznawany jest na podstawie wplywów na konto. To jest chyba 3-krotność miesięcznych dochodów. Można również na podstawie zaświadczenia o dochodach. U nas odbyło się to szybko i sprawnie. Tam podchodzą bardzo indywidualnie do człowieka. Jedyny problem w tym, że konto musisz mieć chyba 3 miesiące o ile się nie mylę. Kredyt mamy już chyba 3 lata. Nie było żadnych problemów. Obsługa też w porządku. Jeśli chodzi o zdolność kredytową to szczerze mówiąc nie zaobserwowałam nic takiego aby ktoś nas strasznie sprawdzał. Wiadomo, że na ładne oczy nikt go nie przyzna ale jeśli są regularne wpływy na konto to chyba nie ma problemu. Nie przynosiliśmy żadnych zaświadczeń. Wypełniliśmy jeden druczek. Ogólnie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

witam e tam Gabi25 bez przesady 1 papierek chyba jednak nie bralas tam kredytu ja bralem ( nie moge pisac polskich znakow a wiec sie nie dziwcie) linie w koncie i zeszlo prawie miesiac i dokumentow mnostwo ale tak jest w praktycznie kazdym banku z tych "normalnych" z tego co wiem dosyc dobra oferte ma ING chyba juz jest w Lomzy i maja tey jakies darmowe konto dla firm slyszalem reklame w radio Eska ale lepiej isc do 2-3 i porownac oferte, z tego co wiem prywatnie duzo latwiej dostac niz na firme ale wiadomo na firme odsetki ida w koszty pozdrawiam
ps. co mam zrobic zeby moc wpisywac polskie znaki wpisuje normalnie alt+ znak i nic ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

benyx uwierz mi poszło bardzo szybko. Może ma znaczenie, że mamy złote konto. Dokładnie aurum. Czy jakoś tak. U nas były dość duże obroty na koncie i wszystko odbyło się na ich podstawie. Żadnych zaświadczeń. Tylko kwestia tego kiedy ty brałeś ten odnawialny. Może coś się pozmieniało. Do konta które posiadamy ( z odnawialnym) otrzymaliśmy karty kredytowe diners club. Też bezproblemowo. Może jesteś mało solidnym klientem? Nas znają od wielu lat. Wcześniej posiadaliśmy konto klika dobrych lat zanim zdecydowaliśmy się na odnawialny. Byly też lokaty. Co roku przedłużany ten kredyt jest automatycznie. Pod warunkiem systematycznych wpłat i 1% od wysokości limitu na koncie na przedłużenie linii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

witam ja tez mam konto jakis czas ok 3 lata i wplywy nie ma zlotego no ale nie jestem na 100% malo solidnym klinetem i nie tylko w moim mniemaniu tylko tez banku gdyz mam tez kredyt inwestycyjny ponad 200tys i splacamy zawsze w terminie no ale nic moze zalezy faktycznie od historii rachunku pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

A ja wzięłam kredyt z fundacji 120 tyś oprocentowanie 7,92 stałe przez cały okres kredytowania tańszy niż obrotówka mimo że miałam straty jest to dofinansowane z Unii Europejskiej. Wszystko poszło bardzo szybko w ciągu tygodnia miałam kase. Polecam to jest na broniewskiego na rogu obok solarium.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

Tyle że taki kredyt spłaca się co miesiąc. Odnawialny spłacasz kiedy chcesz i ile chcesz. Odsetki spłacasz tylko od tej części którą wykorzystasz. Jeśli nie spłacisz w ciągu roku przedłużasz na kolejny bez problemu. Mój kredyt to ok. 11%. Niby więcej ale kiedy nie potrzebujesz nie korzystasz i nie płacisz. A po co brać z fundacji np. na samochód skoro samochodowy jest niżej oprocentowany? Albo na mieszkanie, remont? skoro mieszkaniowy także niżej oprocentowany? Na niespodziewane wydatki np. taki obrotowy jest w sam raz. Wydatki albo łatanie dziur w domowym budżecie:D hehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

Ja również polecam PKO BP SA. Bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Doradcy dbają o klienta i to jest bardzo ważne !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

Bank może zaproponować wam dwa rodzaje kredytów obrotowych: na rachunku bieżącym oraz na rachunku kredytowym. O różnicach pomiędzy tymi dwiema formami kredytowania możecie poczytać sobie na http://www.comperia.pl/czym-rozni-sie-kredyt-obrotowy-w-rachunku-biezacym-od-kredytu-obrotowego-w-rachunku-kredytowym.html
Jedna i druga opcja ma swoje wady i zalety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

tylko pko bp
miałam kredyty w różnych bankach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

zapraszam do kontaktu ze mną: 787 443 110, pomogę.
Piotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

Nie wiem czy wiecie, ale to właśnie od wysokości stawki wibor zależy, jak obliczone zostaną nam odsetki w umowach kredytowych. Dokładnie, po wiborze dowiecie się, jakiej wysokości ratę będziecie musieli wpłacić do banku w danym miesiącu. Tutaj https://www.banki24.com.pl/jak-wibor-wplywa-na-wysokosc-rat-kredytu/ pojawił się dokładny artykuł na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt obrotowy

Tu masz wybór https://albertkredyty.pl/firma/kredyty/ Ciiekawy jest ten który spłacasz tylko w tych miesiącach w których masz obrót.

Tu przejrzysz Księgi Wieczyste po samym adresie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org