niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krzesełko do karmienia-gdzie?

Napiszcie mi proszę, gdzie moge kupić w Łomży krzesełko do karmienia dla dziecka, takie do 150-160zł. Nowe. Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

Chcesz to sprzedam ci drewniane za 70 zł, mozna pozniej zrobic z niego stolik z krzeselkiem.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

Dziękuję. Ale muszę mieć nowe- to prezent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

To zobacz w fartlandii, ceny maja calkiem przystępne i sporo do wyboru.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

myślę, że tańsze znajdziesz w TUBISIU na Mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

nigdzie nie moge znaleźć numeru tel. do tego sklepu na Mazowieckiej- tubiś. Prosze,jak ktoś ma, to niech poda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

Kup dzieciakowi zabawkę będzie bardziej zadowolony. Krzesło to tortury dla niejadka. Tez ci prezent - niech mu starzy kupują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

Jak ja tego nie lubie! Nie pytałam sie w poscie : co kupic dziecku na prezent, tylko gdzie? Żadnych innych rad niepotrzebuje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

allegro.pl ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

Witam
Ja dla swojego dziecka kupiłam w Tubisiu drewniane które później sie rozkłada i jest z niego stolik i krzesełko. Bardzo praktyczne bo obszycie ma z ceratki którą łatwo się czyści po jedzeniu.
W Łomży nic lepszego nie ma więc proponuję poszukać na allegro. Tam ceny są o wiele niższe niż w tradycyjnym sklepie nawet po uwzglednieniu kosztu wysyłki.
Pozdrawiam

www.dlamaluszka24.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

Uważam, że jedno z lepszych krzesełek na początek, https://lionelo.com/shop/niles/, bo masz miejsce do podczepienia zabawek, sterowanie bujaniem przez smartfona, a nawet czasomierz. To krzesełko, jak chcesz zamienia się w huśtawkę. Często w ogrodzie spędzamy z tym krzesełkiem czas lub na tarasie. No i jeszcze muszę zaznaczyć, że krzesełko ma super wbudowane melodie usypiające. Trochę się płaci, ale na pewno warte swojej ceny. U mnie się sprawdza praktycznie każdego dnia, także na wyjazdach obowiązkowo. W zestawie masz nawet dwie fajne zabawki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzesełko do karmienia-gdzie?

KamilaKluczyk to tylko wstawia linki z reklamami jak rasowy spamer, wszystko jej sie sprawdza spod tych linkow

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org