niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

Jak w temacie. Mam sąsiada który nie ma możliwości zadania takiego pytania, więc ja w jego imieniu proszę o podpowiedź gdzie ten biedak może ostrzyc swego przyjaciela za niezbyt wysoką odpłatnością? Może ktoś prywatnie posiada maszynkę, nożyce i trochę zdolności bo wszelkie zakłady i gabinety to są drogie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

nie przyszlo ci do glowy ze golenie psa jest pojjebane? jaja se ogolta, najlpepiej wytnijcie. co za poebane tematy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

Ja polecam Panią Olę Hołubowicz na Farnej 8. Cena zależy od wielkości psa, ale ceny nie są wygórowane. Kobietka z wielką pasją, cierpliwością i niesamowitym podejściem do zwierząt.

Niestety ja raz swojego psa próbowałam ostrzyc zwykłą maszynką elektryczną i skończyło się to jej zniszczeniem przy wygoleniu kawałka karku. Tu jednak trzeba mieć profesjonalny sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

Zróbcie jemu depilację. Temu psu czy suce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

Słuchaj Franio w Jarnutach koło szkoły za zakrętem facet strzyże owce to pewnie i psa ci ogoli, a bierze niedrogo bo ile na tym psie może być sierści.


stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

W wecie jest gabinet groomerski. I niedrogo tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

Jeśli ma się jednego pieska, którego się kocha , to lepiej zapłacić trochę drożej, ale u doświadczonego \"fryzjera\". Ważne jest, aby pies przeżył mniej stresu, krócej to trwało, i nikt nie praktykował na moim psie. Jeśli nie stać cię na dobrego fryzjera, to weź nożyczki w rękę i pobaw się sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

Pani Alutko - dziękuję za rekomendację, Pani słowa są miodem na moje serce :) Dodam tylko, że zapisy prowadzę wyłącznie telefonicznie lub za pośrednictwem facebooka.

Pozdrawiam,
Aleksandra Hołubowicz.

Salon Pielęgnacji Psów tel. 690 363 546

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

Autor: alutka (---.dynamic-ww-4.vectranet.pl)
Autor: AleksandraH (---.dynamic-ww-2.vectranet.pl)
Ehhh
aż tak jest słabo, zeby samemu sobie pisac \"recenzje\". ja na przyklad nie odwiedzil bym tej osoby...;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

Na brak klientów akurat nie narzekam. Zachęcam do skorzystania z moich usług, przekona się Pan dlaczego mam kolejkę chętnych.

I tak, biję się w pierś - razem z panią Alutką mamy tego samego dostawcę internetu. Nie wiedziałam, że tak nie można :)

Salon Pielęgnacji Psów tel. 690 363 546

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

macie w baniakach najeebane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

Byle.Jaki to co wkleiłeś jednak \"czymś tam\" się różni... Widać, że informatyk z Ciebie żaden.

Szkoda, że część forumowiczów wykazuje się tu brakiem kultury i wiejskim slangiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

nie pjerdol szmatoo. sztryzenie psa? sama sie ogol , nie zapomnij na dole. bym w nocy sie nie zdziwl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strzyżenie psa - gdzie najtaniej?

Polecam groomera https://essagroomer.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org