poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Promocja Łomży na gadżetach się opiera...

Widocznie ktoś ma gdzieś w urzędzie kogoś kto daje mu coś w zamian za to, że zamawia u niego te bezużyteczne dla miasta gadżety. Mamy taką trasę przelotową przez nasze miasto i moim zdaniem to właśnie przy niej powinno się reklamować miasto ze swoją ofertą bo jedyne atrakcje o których wiedzą i jakie odwiedzają u nas turyści w drodze na mazury to Mc i na tym koniec, a mamy tu wiele ciekawych rzeczy do zaoferowania. Nawet dla Nas samych jest wiele fajnych imprez które niestety nie są odpowiednio nagłaśniane i nawet ludzie z samej Łomży nie wiedzą że takowe mają tutaj miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja Łomży na gadżetach się opiera...

ja bym powiedział że bardziej bp , bo łatwiej stamtąd wyjechać
no ale tak masz rację dno i zero tyle jeśli chodzi o promocję miasta i te bulwary co to wougle jest, punkt widokowy o tym marzę że kiedyś powstanie to idzie sprzedać ale Narew z bliska? kto lubi patrzeć prze mikroskop?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja Łomży na gadżetach się opiera...

I nikt za tą kiepską promocje nie ponosi odpowiedzialności?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja Łomży na gadżetach się opiera...

Atrakcją dla przejezdnych jest gościu na Zjeździe z żaglowcem na ręku. Wrósł już w krajobraz ulicy Zjazd za WORDem. Dać mu ze dwie garście tych breloczków czy innych dupereli i będzie wciskał warszawiakom. A jeszcze może coś zarobi na tej promocji miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja Łomży na gadżetach się opiera...

Do oremi

Jak chcesz oceniać, to najpierw proponuję popracować nad elementarnymi zasadami pisowni (przecinki, poprawna polszczyzna). Zrozumienie takiego posta jak Twój to nie małe wyzwanie. Co znaczy słowo "wougle" (pewnie chciałeś napisać "wogule"?

" i te bulwary co to wougle jest,"

- jak nie wiesz czym są bulwary, to zajrzyj do wikipedii.

Bulwar to najlepszy sposób na zagospodarowanie rzeki płynącej przez teren zurbanizowany, czyli miasto. Bulwary posiada wiele polskich miast, przez które płynie rzeka, a jeszcze więcej marzy o możliwości ich postawienia. My natomiast mamy najpiękniejszą wg mnie polską rzekę, zwaną powszechnie polską amazonką. Dzięki tej inwestycji powstanie kilka miejsc pracy, a u nas każde jest na wagę złota. Ponadto bulwary mają być częścią planowanego szlaku historyczno-turystycznego, jednak już osobno będą stanowiły przyjazną przestrzeń publiczną. Poczytaj trochę o tej inwestycji, a później komentuj. Polecam wpisać w googlach "bulwary łomżyńskie".

Oczywiście punkt widokowy również byłby jak najbardziej pożądany, ale takim punktem, swojego rodzaju, jest już natura, np. góra Bona. Miasto czeka też na oferty kupna wieży ciśnień, która po zagospodarowaniu może stać się punktem widokowym, w dodatku za prywatne pieniądze.

Zgadzam się, że nasze miasto nie jest prawidłowo i wystarczająco promowane, ale akurat bulwary to bardzo dobra inwestycja, a problem promocji wymagałby dłuższego wywodu i bardziej złożonego, na który nie mam czasu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja Łomży na gadżetach się opiera...

No tak :)
Bo informatyka się w szkole skończyła i zaczęła chemia :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja Łomży na gadżetach się opiera...

dla mnie to trochę podejrzane takie pseudo inwestycje w breloczki... Lepiej niech zaczną reklamować imprezy organizowane przez miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja Łomży na gadżetach się opiera...

Do Ahh

"Jak chcesz oceniać, to najpierw proponuję popracować nad elementarnymi zasadami pisowni...":

" nie małe wyzwanie"???
"wogule"???
______________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja Łomży na gadżetach się opiera...

Ja się pytam gdzie są breloczki ? ? ? każdy mieszkaniec powinien dostać taki zestaw breloczek , otwieracz do piwa , długopis z PUPy , i nalepki na szyby do samochodów dla miastowych i tych z gminy $*(@$(!!@



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org