piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fryzjer - stylista

Dziewczyny prośba do Was! Ciągle chodzę do jednego fryzjera i jestem z niego zadowolona, ale ostatnio napadła mnie chęć, żeby ktoś inny stworzył jakieś dzieło na mej głowie. Szukam dobrego stylisty, który dopasuje mi kolor i fryzurkę. Nie będę ukrywać, że chciałabym, żeby fryzjer nie był zbyt drogi, bo 300zł wydawać nie chcę. Wiem tylko, że w Łomży godny uwagi była Adam Rogiński, ale daaawno u niego nie byłam, więc nie wiem czy nadal potrafi robić coś z niczego i czy kwestia finansowa nadal jest kosmiczna.
Polećcie mi kogoś dobrego z kogo będę naprawdę zadowolona a mój portfel nie ucierpi za bardzo.


Wiem, to kolejny temat ale co raz to otwierają się nowe salony, inne znikają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

Polecam na ul. Długiej 23 Hair Club

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

"była Adam Rogiński" kto ją tak skrzywdził haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

Polecam pana Krzysia w blaszaku przy CTO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

Salon fryzjerski EMILIA polecam. Dziewczyny mają bardzo fajne pomysły ;)

Pozdrawiam
Marcin


www.emstudio.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

a kogo polecacie do upiec w miare niedrogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

polecam margarynę kasię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

szmalec swojski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

polecam salon BioStyle na Szosie Zambrowskiej p. Edyty;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

Ja również polecam BioStyle,nie ma dla mnie lepszego salonu w Łomży.Od 2 lat jestem klientka pani Edyty i napewno nie zamierzam zmieniać fryzjera.Kiedys fryzjerzy w Łomży to jak wlosy źle pofarbowali,to poniszczyli czy za krótko obciachali,że ludziom zdarzało się wychodzić z płaczem z zakładu,w sumie jest to i do dziś ale nie w zakładzie pani Edyty.Naprawde gorąco polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

ja polecam salon Laura w Piątnicy.dziewczyny znają się na rzeczy ,zawsze coś fajnego doradzą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

nie ryzykuj
obstrzyzona bedziesz plakac' by Ci szybko odrosly
zapuszczaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

Jestem bardzo zadowolona po skorzystaniu z salonu aga-art na mickiewicza.mam fryz rewelacja!! polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

Edyta Mocarska- dypl. fryzjer stylistka (86)216-21-01
BioStyle- Szosa Zambrowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

od 9 lat tam chodze -Franck Provost
kupuje tez tam olejki, by wlosy sie nie wysuszaly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

salon Amelia na Al.Legionów-, polecam tylko p.Anię Borusiewicz, super stylistka do krótkich fryzur i upięć:) i p. Ala dobrze kształt brwi reguluje

www.fryzuryamelia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

he he !!!!! dziwne,że wszytkie opinie na temat salonu BioStyle są pisane z jednego komputera o tym samym numerze ip........ LADNA AUTOREKLAMA a rzeczywistość pewnie inna....

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

TROCHE CIERPLIWOSCI DOBRZE ROBI................................
Cierpliwos'c' to podstawa koloru
2 godziny czasami czekam
a W BIO pewnie tez
jaki tammaja, stosunek?
witaja, sie po nazwisku?
znaja, juz dobrze klienta ze wiedza, co zaserwowac'?
kawe i jedno ciasteczko do smaku,?jest gwarantowane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

A JA POLECAM SALON AGA ART NA MICKIEWICZA 7- NA PEWNO WARTO TAM ZAWITAĆ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

kazika ty co z cba że tak wszystko wiesz? chwali się to co dobre. Może ty nam jakiegoś polecisz zamiast doszukiwać się podstepu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

student(ka)... niemusze doszukiwac sie podtępu tylko szlak mnie trafia jak ktos zalozy temat o fryzjerach w Lomzy to raptownie najlepszy jest salon ktory jest otwart od niedawna.... i to non stop te same teksty,że jest och i ach!!!!
jeżeli ktos pyta o opinie to poco ta sama osoba z 5 innych loginów nadaje? poczta pantoflowa jest najlepsza a forum niejest po to,zeby robic sobie reklame i wszystkie salony czy zaklady kosmetyczne sa do d...py a jeden salon BioStyle jest najlepszy i niezastapiony

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

Student(ka).... ,, Uderz w stół a nożyce sie odezwą.......'' ruszylo co?

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

Ja nie krytykuje innych salonów. Poprostu wyrażam swoją opinię a forum chyba właśnie do tego służy. Ale oczywiście Ty wszystko wiesz najlepiej. Skończ ten swój ,,głupi" monolog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

Forum nie byloby prawdziwym forum gdyby nie siedzieli na nim "uzytkownicy typu-super krytyk" zapraszamy do swojego dzialu, bo chyba nie tu wszedles gdzie chciales. Forum dla dzieci jest w innym miejscu;p
pzdr "kazik"... ;)
aa i rada, czasem warto pomyslec zanim sie cos palnie;) to o tym "IP" informatyku za dyche;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

stylista jajec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

widzę że tu się dzieje to samo co wcześniej z pewnym zakładem kosmetycznym:):):)autoreklama!!!

lotos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

FCP_92 dobrze mówisz. pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

wiem z doswiadczenia ze ci............ -prywaciarze- co dbaja, o stan swojego salonu- potrafia, zainwetowac' i unowoczesnic' ich dorobek w mgnieniu oka
..........................klient szlaja sie od jednego do drugiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer - stylista

Jeśli poszukujesz kogoś naprawdę dobrego i chciałabyś wyruszyć nieco dalej, to polecam Ci http://www.aph1.pl/pl/ Są naprawdę świetni! Tworzą cuda na głowie. Ja jestem bardzo zadowolona. Mój brat studiuje w Warszawie więc jak tylko mam okazję to do nich jadę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org