sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wczasy nad morzem

Witam,
macie jakieś namiary na tanie domki, pokoje znajdujące się blisko morza? Poproszę o nr telefonu, ewentualnie adresy stron www.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

tez bym byla zainteresowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

mi osobiście podoba się krynica morska

http://www.mierzeja.pl/

j23-znowu nadaje....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

my byliśmy we Władysławowie,było naprawdę super znaleźliśmy pokoje na ulicy Ogrodowej.Do morza było dość blisko ok 5-10min drogi ale najfajniejsze to to że szło się do tego morza uliczką pełną sklepików i barów.Jeśli chcecie kontakt wpiszcie w google na pewno wam znajdzie :) polecam

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

tanie to znaczy ile za dobe no i w sezonie czy poza sezonem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

no własnie polecam ? ale cena kobieto jest wazna. też jestem ciekawa -katarzynko-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

polecam krynicę morską ul orzechowa 2 cena 30-35 zł za dobe za os. tel 552-476-740 do morza 10-15 min polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

A ja nie polecam wypoczynku nad polskim morzem pogoda w kratke jakieś parawany na plażach bo od Bałtyku wieje zimnem woda w morzu jak przyjdą zimne prądy spada do 15 stopni. A ludzie którzy wynajmują pokoje lub domki zdzierają za każdą osobe i nie wnikają że to dziecko ma np. 6 miesięcy dziecko to dziecko, nieistotne ile osób mieszka w pokoju kasują od głowy.
Ja co roku wyjeżdzam do Włoch adriatyk ciepły ceny wynajmu apartamentu tańsze jak w Polsce jeden warunek rezerwować bezpośrednio bez pośredników w Polsce.
Pogoda np w maju lepsza jak u nas apartament 3 pokojowy z 6 lóżkami i wpełni wyposarzoną kuchnią (gazem prądem talerzami garkami sztućcami)kosztuje ok 200-300 euro za tydzień. No i adriatyk ciepły i bez zimnych prądów plaże zorganizowane profesjonalnie nie musisz rano lecieć z wywieszonym językiem żeby zająć swoje miejsce ono na ciebie czeka w cenie apartamentu z leżekami i parasolem.
Miejscowość Bibione ok 1300km z Łomży oby do Cieszyna dalej autostrada jedzie się około 16 godzin ale warto.( podobnie jedzie się nad nasze morze ale cały czas w korku)
W zeszłym roku byliśmy z rodziną od 23.08 do 06.09 nie spadła kropla deszcu temperatura w dzień nie spadła poniżej 28 stopni w cieniu idealne wakacje.
adres agencji wynajmującej apartamenty :
www.eurocompass.it
Jeżdzi tam mnóstwo Polaków ze śląska oni mają około 800 km.
-Jedyny problem to język w agencji mówią tylko po angielsku
Jeżdzimy tam od 6 lat co roku w różnych terminach maj, czerwiec sierpień i zawsze jest super.
Polecam
jeżeli ktoś chce szczegóły prosze o podanie maila spróbuje pomóc.
mili sympatyczni ludzie

Ę.Ą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

wczasy nad morzem... najlepiej w lipcu w krynice morskiej jednak miejsce w domku czy hotelu, pensjonacie radze zamowic duuuuzo wczesniej bo w okesie wakacji tylko fuksem znajdzie sie tanio cos lepszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

www.wladek.pl są to kwatery we władyslawowie ja polecam na ul.długiej do morza blisko,prachodząc przez ulicę jest park blisko ośrodek sportowy w sezonie czyli w sierpni dzień dla czteroosobowej rodziny wyniósł nas 130 zł z wyżywieniem.kwatera u krzysia można zobaczyć fotki.polecam.w tym roku napewno tez powtórzymy w tym samym miejscu

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

Jeśli kogoś stać, to czemu nie - http://www.baltica-heaven.pl
I to już mega opłacalny temat, co nie? Pewnie, że wejście w coś takiego wymaga znacznego budżetu, ale to jest zdecydowanie opłacalne. Duża kasa, ale to zyska na wartości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

spróbuj w Łebie, tam co krok można znaleźć fajne miejscówki. za to nie polecam poza sezonem, bo miasto umiera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

ja polecam Łebe, nie ma tylu ludzi co w Trójmieście, a znów nie jest to jakieś odludzie. Fajne miasteczko na tygodniowy wypad :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

Ja szukam takich pokoi w których są parawany, bardzo podoba mi się taki wystrój wnętrz. Ogólnie szukam miejsca nad morzem gdzie można by pojechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

Zimą również można wyjechać na naprawdę świetne wczasy nad morze, na przykład w takie miejsce, jak to zimowe wczasy nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/zimowe-ferie-nad-morzem/ , gdzie będzie cała masa atrakcji zarówno dla dzieciaków, jak i rodziców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

Jeśli szukasz w miarę spokoju polecam unieście dawny poligon wojskowy. Niestety, nie pamiętam nazwy obiektu
:-(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

Myślę, że trudno byłoby unieść poligon wojskowy, poważnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

Nad morzem fajnie jest ale nie w Polsce - bo zawsze jak jadę to pada przez cały tydzień :( Dlatego w tym roku jadę na Cypr na pierwszy tydzień a potem przelatujemy na Lanzarote, wynajmujemy rowery i zwiedzamy całą wyspę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wczasy nad morzem

kołobrzeg albo trójmiasto :D
centrum konferencyjne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org