niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hotel na godziny

Co myslicie o pomysle??

Pokoje mozna by wynajac na godziny, jedna godzina kosztowala by tylko 25 zl za pokoj.

Zlokaliozowane w centrum..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

super sprawa ja popieram czasami moi znajomi przyjeżdżają do Łomży na kilka godzin i chcieliby się odświeżyć czy poczekać na odjazd późny autobusu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Szukaj dalej pomysłów.Ten jest niezbyt ciekawy.Łomża to trochę za małe miasto na takie atrakcje.
Za duże prawdopodobieństwo,że się wyda kto korzystał z tej usługi.
To tylko moje zdanie.
Pozdrawiam

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Więcej osób tam by się kochało niż nocowało ;p nie zapomnij o czerwonych firankach ;p
Popieram pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Do: dorota67*
Zastanów się nad tym czy kogoś stać na oczekiwanie na autobus w hotelu za 25 zł za 1 godzinę jak mu przyjdzie poczekać np.4 czy 5 godzin.
Były oferty w ogłoszeniach,że za 150 zł na Okęcie można jechać i w dodatku zamawiasz wyjazd o określonej przez Ciebie godzinie.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

do br1 a patrz ze ludzie chodza do burdeli i sie nie boja ze lomza jest za malym miastem i ze sie wyda;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

o czym wy mowicie.......
o hotelach?
do pracy pijacy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

szasza ty kołku drewniany
udzielasz się w każdym poście ale nie napisałeś jeszcze nic mądrego!!
Przestałeś chyba ostatnio brać swoje tabletki co??

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Do - madziusmadzius
Popieram jak najbardziej Twoją inicjatywę ale weź pod uwagę to,że mieszkańcy Łomży wolą to robić po za Łomżą,a jeśli liczysz na gości którzy są przejazdem przez nasze miasto,to zbyt dużo ich nie bedziesz miała z powodu pobliskiej konkurencji(nie wymienię gdzie ale blisko).

Jestem wierny swojej żonie i nigdy nie chodzę do burdeli w miejscu zamieszkania,99% facetów też to robi.Ten pozostały 1% to geje.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

br1 : "Jestem wierny swojej żonie i nigdy nie chodzę do burdeli w miejscu zamieszkania"- jak to się ma jedno do drugiego? Wydało się :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

MMonika-to tak jak z Cyganami,nigdy nie kradną na swoim podwórku.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Koziol cos sie za duzo mna interesujesz......................
a reszcie -bla, bla, bla



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Do saszu...
Mam cię w dupie trollu!!
czytam po prostu forum i widzę jakie głupoty wypisujesz to tyle w twoim temacie!!
Nie pozdrawiam

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

To dobry pomysł, skończyły by się te sprawy w samochodach koło lasu Jednaczewskiego.

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

koniecznie kamery zamontować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Ja proponuję nie zwracać uwagi na szaszu... Kolejny ptysio podobny :/ a co do hotelu... Naprawdę nie głupi pomysł:)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Pod Łomżą jest dom postawiony z taką myślą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Nie wiem, czy jest sens otwierać przybytek specjalnie w tym celu. Lepiej by było, żeby hotele lub motele już istniejące dołączyły taką opcję do swojej oferty. I jeśli nie będą to ceny po 50 zł za godz, to chętni pewnie się znajdą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Pomysł ciekawy, ale jeśli miałbym być właścicielem i wynajmować jednemu na godzinę, a drugiemu na cały dzień, to wybrałbym tego drugiego i ten pierwszy nigdy nie miałby u mnie szans nawet przykucnąć :) Ale biorąc pod uwagę, że więcej gości to prawdopodobnie większe wydatki *zyski) np. w hotelowym barze, kręgielni itp. to wydzierżawiłbym te parę pokoi na takich właśnie gości. Znając jednak skąpstwo łomżyniaków to musiałbym od razu sprzedać wejściówkę do pokoju z karnetem 100zł a drobne wydatki, żeby je na pewno wydał w hotelu, a nie gdzieś tam :) Pomysł ciekawy :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

pomysł może i ciekawy ale cena to o wiele za duza chyba ze bylo by tam jak w hotelu pięcio gwiazdkowym.opłacana cena dla klienta to raczej jakas dyszka ale czy tobie za dyszke oplacaloby sie.pranie poscieli po godzinie,jakis tamprąd i moze jeszcze jakis recepcionista.mysle ze niewypal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

jeszce jedno.kto by zaplacil 25zł za godzine jak pokoik w motelu za piec dych za dobe wynajme a opuscic go moge w kazdej chwili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Madzia, nie słuchaj tych pesymistów. W Łomży jest ponad 10% bezrobocie właśnie przez takich ludzi jak oni, krytykują, sami nic nie potrafią zrobić. Przecież oferta nie będzie skierowana do biednych forumowiczów, dla których 10zł wydane na kebab to oszczędności tygodnia. Robisz badanie opiniotwórcze nie tu gdzie trzeba. Zawsze możesz zrezygnować z godzin na rzec 24h.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

na 24 godziny to czeczeni pracuja,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Pomysł nie głupi ,tylko chyba cenowo troszke drogo,25zl za godz.Za 90zł mozna wynająć,pokój 2-osobowy ze sniadaniem,(z ciekawosci sprawdziłam kilka ofert moteli łomżyńskich).Ale sam pomysł popieram.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

jacki 366 - a co tam bedziesz robil, program telewizyjny ogladal i kasety video?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

saszu - czytaj lepiej !!! jacki366 napisala " z ciekawosci sprawdzilam kilka ofert " czyli to kobieta !!! - i nie podniecaj sie tak na niektorych , daj LUZU troszeczke !!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

No wiesz jak mam zaplacic 25zl za godzine ..i przykladowo odpoczac sobie,poczekac itp.to nawet kasety wideo ogladac...czemu nie.Z kochankiem to poszlabym na cala noc , jak szalec to szalec,a nie na 2 czy 3 godziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

lomzynianin dziekuje ,a juz chcialam zwrocic uwage na temat mojej plci,ze jestem kobieta.Wyręczyłeś mnie :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

lomzanin - pilnuj sie swe(je)go
z kochankiem? '.......366' to sie s'pi, a kasety to sobie ogladaj w domu
i troche LUZU wtedy poczujesz
u nas sie mowi monika-nika
co to moze znaczyc' 'nika' ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

ja chciałam sie zapytać czy ten szazu- pisze z małej litery jego nazwe bo dla debili nie mam szacunku to jakiś DEBIL czy wogle jakies inne Gówno udzielające sie na forum i pisząc te swoje smieszne posty myśli ze jes taki ŚMIESZNY a moze i nawet ma mature PROSTAK jeden[HA ha] TO NAWET NIE JES ŚMIESZNE -CHLOPY DO SIERPU A NIE DO KOMPA!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

cos masz cienki glos zadowolona,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

do zadowolona
jezeli tak czytasz posty, jak to stwierdzilas, to wiesz dokladnie nie jestem chlopem
nie wiem co cie boli? i co wlasciwie mi wymawiasz?
wyzywasz chlopow od DEBILI to twoja sprawa, nie mieszaj mnie do tego, jezeli myslisz ze sa prostakami, to tez twoja sprawa
mam wrazenie ze ci wszystko przeszkadza co mowie i pisze, to nie czytaj skoro uwazasz sie za tak inteligentna osobe i nie ublizaj, nie wyzywaj od debili , chyba ze naprawde myslisz ochlopach
i wiem dlaczego jestes taka zadowolona ?.....bo .sama napisalas gowno!!!!!
a co do matury? nie wiesz w jakiej szkole sie uczylam i kto mnie uczyl ?
postawilas sobie to pytanie?
a bo to tyko w Posce ma sie mature? i tylko nauczycielom polskim mozna dziekaowac za nauke?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

no,jak zwykle-ni ładu ni składu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

zrzucmy sie na moderatora!!!!! proszę!!!!! ktoś musi w końcu zareagować na wszechobecny debilizm na naszy kochanym forum!!!!!

dobrze że wspaniali rodzice podarowali swoim debilnym dzieciom komputery a nie karabiny!!!!!!, od wypisywanych głupot przynajmniej nikt nie zginie:))))

pozdrawiam wszystkich normalnych!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

25 złotych za godzine? chyba zartujesz skoro doba w Białymstoku to około 45 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

kto tu do lomzy przyjerzdza ? wszyscy sa tylko przejazdem..... tu sie nikt nie zatrzymuje ... bo albo ma juz niedaleko do docelowej miejscowosci (wiekszosc jedzie na mazury) a na 100 km przed celem nikt sie nie zatrzyma ... albo jada do ruskich ..... a na granicy zdaza sie naspac ....
na dlugich trasach przez lomze jada kierowcy tirow ... a oni spia w samochodach ... a jak jedzie jakis biznesmen to przenocuje w baranowskim albo gromadzie ....
hehe 25 zl za godzine ... to za 3 godziiny pobyt mozna wynajac pokoj na cala dobe ....podumaj jaki to ma sens i gdzie w tym logika...
nieoplacalny interes ... chyba ze to ma byc cos ala burdel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Nasza bizneswomen nie wie chyba ,że w Łomży są miejsca gdzie za 20-30 złotych jest nocleg w przyzwoitych warunkach .Trzeba być naprawdę idiotą by zapłacić 25zł za godzinę w jakimś pokoiku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Do: dorota67*
Zastanów się nad tym czy kogoś stać na oczekiwanie na autobus w hotelu za 25 zł za 1 godzinę jak mu przyjdzie poczekać np.4 czy 5 godzin.
Były oferty w ogłoszeniach,że za 150 zł na Okęcie można jechać i w dodatku zamawiasz wyjazd o określonej przez Ciebie godzinie. wiesz to jest tak przyjeżdżając przeważnie rano a wyjeżdżają

wiesz co u mnie znajomi przyjeżdżają przeważnie rano a wracają wieczorem i rzadko maja gdzie się udać na 3-5 godzin tylko pomyślmy ze tu cena jest troszkę wygórowana :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Co do wygórowanej według niektórych ceny za godzinę, wyobraźcie sobie, że tak już się przyjęło, że za większą ilość, w tym wypadku, większy czasz, np 24h dostaje się zniżkę. Dlatego nie można liczyć tego tak, że podzielicie cenę za dobę na 24 i wyjdzie wam tyle ile powinno być...
W ciągu tej godziny możemy skorzystać z wody, prądu, TV satelitarnej, Internetu i innych atrakcji, za które też trzeba zapłacić. Obsługa takiego gościa jest też droższa, bo ciężko zaplanować dzień, bez okienek... Coś za coś.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Zresztą, sama zainteresowana przestała się udzielać, więc temat uważam za skończony ;) Pewnie to była prowokacja, nie ma co się produkować w tym temacie :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

anonimowiec oswiec mnie gdzie sa przyzwoite warunki za 20-30 zl?? bo nie wiem


dziwi mnie postawa nie ktorych, idziecie do hotelu ogladac tv??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

"dziwi mnie postawa nie ktorych, idziecie do hotelu ogladac tv??"

Przecież nie pójdę spać na godzinę? :) Czemu niby nie? Za 25zł/h hotel powinien być min. 5 gwiazdek. I na tym zaoszczędzić chcesz? Powodzenia...

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

w hotelach, jak sypiam to w bardzo dobrych...........................
hotel na godzine? w 17 minut mozna to zalatwic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

szaszu wspolczuje Twojej dziewczynie jak masz tak wczesne wytryski!!

25zl = piec gwiazdek??

no bez przesady


Zajazd fadom cena 110 zl a ile gwiazdek ma???


Narzekajcie dalej ze w lomzy nic sie nie dzieje



Jestem pewna ze polowa ludzi udzielajaca sie na tym poscie byla by tam chociaz raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

lomzanin - ty do polerki czarnych flint miałeś się zabierać, a nie pląsasz tutaj po necie .

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

A co do tematu:
dobry pomysł :))))
Może być nowo otwarty motelik lub istniejace już powinny uelastycznić swoje stanowisko.
Proponuję: 1h - 25 zł
2h - 35zł
3h- 45 zł
4h - 50 zł
cała doba- ???

jedna godzina powinna wiecej kosztować, bo czy 1 czy 2 godziny , to i tak jedna i ta sama zmiana poscieli i sprzatanie.
Nikt nie bedzie po miłosnikach za darmoche sprzątał.
Przestańcie pieprzyć o video i czekaniu na autobus, chodzi o to aby w cywilizowanych warunkach i po "pańsku ", bez pośpiechu w wielkim łożu bzyknąć się.
pozdrawiam bzykaczy;))))))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Zapamietam twoj cennik;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

a to tak dla rozładowania napięcia.

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii zdjęć.
Tu nawet jeśli byś chciał,nie wyskoczy żadna reklama.

www.zippo.one.pl

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

aaaaaaaaa dostanę zniżkę ??????

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

tobie rewolwer? TWOJE NABOJE SA, STARE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

stare naboje sa najcenniejsze, tylko je dobrze chowaj, najlepiej do tylu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

szasza przestań "poetyzować" , napisz normalnie(jak potrafisz) o co Ci chodzi :)))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

dziwne ze nie rozumiesz????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

madzimadzia jak znajdziesz taki pokuj to mozesz napisac na forum. To tez dobry chwyt rekalmowy :D
i z full dyskrecja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

"Przestańcie pieprzyć o video i czekaniu na autobus, chodzi o to aby w cywilizowanych warunkach i po "pańsku ", bez pośpiechu w wielkim łożu bzyknąć się."

rewolwer, cóz za niewinna szczerość. Nareszcie! ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

kobieta za kolkiem to wszystko wie od lat,- i ja, to stasznie smuci(i smucilo)
i co ci sie stalo malenka, silnik ci staje-- to "ktos wielki mial na mysli"
nawet "po pan'sku" nic nie da
powinnas sie leczyc'



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

stara pyskata baba- do kuchni!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

pomysł wspaniały cena też, na pewno wypali tylko musisz dokoptować jeszcze że trzy wspólniczki bo sama nie dasz rady (to ciężka praca) chociaż niektóre dziewczyny twierdzą że łączą pracę z przyjemnością.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

25zl/h, to ciekawe komu by sie oplacalo jak mozna dac gdzie indziej ok 25-50zl za dobe, nie sadze ze bys oferowala pienc gwiazdek, ba - dwuch nawet. zajebiaszczo drogo i nieoplacalne

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

uwazjcie bo ktos-wieki ma manie podglądania ostatnio jak pisał podgladal policje ,

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hotel na godziny

Jakiś czas temu byłem na weekend w Poznaniu i skorzystałem z oferty polecanego mi, nowoczesnego Poznań Noclegi Centrum , który mogę Wam szczerze polecić. Moim zdaniem jest to idealny hotel, świetna lokalizacja oraz doskonałe wyposażenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org