niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co z dolnym odcinkiem ul. Polowej?

Koniec sezonu otwarć ulic ogłosił dziś prezydent to znaczy że otwarcia tego krótkiego odcinka w bliskiej przyszłości nie planuję się? Nasuwa się pytanie, w imię czego takie utrudnienie życia mieszkańcom jak i gościom naszego miasta. Jakieś fatum zawisło od samego początku remontu nad tym odcinkiem. Czy potrzebny egzorcysta czy same tylko kropidło ale odwrócone drugą stroną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z dolnym odcinkiem ul. Polowej?

... a ile tam jest metrów bieżących ? prezydent z biskupem otwiera tylko uliczki ok. 400-metrowe :)
... cała ta zgraja może by się nie zmieściła na tak krótkim odcinku , jak tam pozować do fotek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z dolnym odcinkiem ul. Polowej?

Rzeczywiście od jakiegoś czasu nic tam się nie dzieje.
Podobnie na górnym odcinku ale ten chociaż otwarto.
Spore utrudnienie do czasu gdy ktoś rozbije nocą te barierki gdyż nie ma informacji o zakazie jazdy na wprost z góry ul.Polowej.
Sam stojąc jako trzeci lub czwarty zagapiłem się myśląc,że już można jechać do W.Polskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z dolnym odcinkiem ul. Polowej?

Zastanawiające są znaki na wylocie ul. Sienkiewicza w ul. Polową. Niby barierki rozsunięte a w dalszym ciągu funkcjonuje tam znak zakazu wjazdu (z Sienkiewicza w Polową). Z tego co widziałem większość ludzi ignoruje ten znak, prawdopodobnie dlatego że jest on pozbawiony sensu w tym przypadku.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z dolnym odcinkiem ul. Polowej?

Na górnym odcinku Polowej też nie brakuje atrakcji. Pod znakiem ograniczenia prędkości do 30 km/h jest umieszczona tabliczka \"nie dotyczy mieszkańców\". Cóż, okres przejściowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z dolnym odcinkiem ul. Polowej?

ta ulica jest otwarta. nie ma żadnych znaków świadczących o zakazie wjazdu. Wcześniej stały znaki ale i tak dało radę przejechać od legionów do wojska polskiego.

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z dolnym odcinkiem ul. Polowej?

Ulica jest otwarta, ale kto odebrał taką nawierzchnię, to ja nie wiem? Może sam biskup co nie ma pojęcia, albo jakiś wieśniak co całe życie jeździł po drodze gruntowej.
Ludzie, ta nowa nawierzchnia jest gorsza od starej! Trzęsie samochodem, jakby koła straciły wyważenie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org