wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najgorszy stolarz w Łomży

Którego z Łomżyńskich fachowców z branży stolarskiej nie polecacie i dlaczego. Niedługo będe robił meble i nie chcę naciąć na partacza. Mam namiary na kilka zakładów i zobacze czy któryś się nie znajdzie na czarnej liście:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

I tylko patrzeć jak zaraz zakłady stolarskie będą wpisywać konkurencyjne firmy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

ar2san ,najpierw wpisz się na czarną listę , a potem zrób sam meble.
Problem z bańki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

ar2san nie lepiej zapytać się Który zakład stolarski polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

Właśnie!!! Biernaczento, ma racje. JA np. znam dobry zakład, solidny, sprawdzony:)
Życzę powodzenia!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

zaczynasz koles od dupy strony ! jak ci zalezy na dobrym stolarzu to pytaj o dobrego a nie szukasz guza!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

na chytrą dupkę, zazwyczaj jest ptaszek z gwintem.)))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

Powiem tak przeglądałem tematy o stolarzach i wychodzi z nich że wszyscy są wspaniali. A z tego co wiem to tak nie jest. Miałem namiary na kilkunastu stolarzy z tych kilkunastu paru mi odradzili w sklepach w których sie wszyscy zaopatrują. A teraz czekam na opinie ludzi którzy byli klijentami zakładów stolarskich i mieli niemiłe doswiadczenia. Na tym forum jest wielu którzy wylewają swoje żale licze więc że i w tym temacie ktoś się odezwie. Bo narazie odzywają się tylko mistrzowie fachu stolarskiego, którzy boją się zaistnieć w tym topicu albo ich połowice nadzyczaj bojowe( juz się boję).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

Bredzisz chłopie, bo co Ci da gdy ludzie zgodnie najadą na jeden zakład :))))
naprawdę partaka :))))) i bedziesz miał najgorszego:))))))))) i co ??????? to co z twoja listą będzie????????????

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

a ja powiem ktory jest dobry i ktory nie, i ni jest to reklama/ktyptoreklama i co sobie chcecie. w dobrej cenie meble robi facet spod lomzy (jadac w strone nowogrudu przy wjezdzie do kupisk skreca sie w 100 metrowa droge w lewo, nowa hala a przynajmniej na taka wyglada) ma mase niezlych pomyslow i co mi sie wydalo niezlym plusem-placisz za powierzchnie kwadratowa mebli, w srodku, w szafie, komodzie, mozesz sobi nawkladac połecłeczek ile chcesz-jest w cenie, takze kosze, koszyki-system mebli ala ikea; moze nie zly ale mi sie nie podbal jest stolarz ktory swoj zakald ma przy al.legionow obok psb (waska wyboista uliczka w lewo jadac od centrum) cene zaspiewal "fantastyczna" a problemy widzial na kazdym etpie powstawania mebli, niezbyt przyjemny gosc, w ofercie ma "aranzacje" a w jegomniemniu polega to na tym "przyjdz powiedz jak wszystko widzisz doslownie a my Ci zrobimy-zero rady/porady/podpowiedzi"
Zycze trafnego wyboru:) wiekszej liczby ludzi z branzy nie znam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

Powiem ci że jak wszyscy najadą na jednego to napewno u niego mebli nie zrobie i tyle. Będe miał kilku dobrych fachowców i wtedy zadecyduje cena jaką mi zaproponują. Dzieki Faral za normalne podejście do tematu. O zakładzie w kupiskach też słyszałem dobre opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy stolarz w Łomży

ja chce dorobić półki do szafy w przedpokoju i też potrzebny mi w miarę nie drogi stolarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org