poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Jakie mamy traktowanie w naszym kraju?

Od dawna biję się z myślami. Jakie mamy traktowanie w naszym kraju? Jak zachowują się osoby reprezentujące nas w najwyższym szczeblu władzy? Nie chodzi mi o żadne opcje polityczne bo to zależy od człowieka. Nie we wszystkich opcjach są źli ludzie ale jednak jest kilka jednostek które pod płaszczykiem dobra dla narodu traktują nas jako nic nie wartych ludzi. Skupili wokół siebie wszelkie siły porządkowe i zastraszają nas mandatami i innymi restrykcjami. Pozwalają sobie na łamanie obostrzeń które sami wprowadzili pod płaszczykiem walki z epidemią. Uprzedzając Wasze posty, sam jestem za zachowaniem ostrożności i przestrzeganiu większości zaleceń. Ale mierzi mnie hipokryzja z jaką się zachowują.... Jak się zachowują.... Szczególnie chodzi mi o Pana Kaczyńskiego jaką ma w sobie pogardę dla naszego życia. Jak trzęsie całością rządu dla swojego prywatnego celu. Zasłaniając się interesem publicznym. Jednak pamiętajmy powiedzenie \"umarł Król niech żyje Król\". A teraz czekam na Wasze posty, hejty czy też inne przemyślenia.
ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ WAM

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Jakie mamy traktowanie w naszym kraju?   
biess(pieczny) 12-04-20 12:57 
 Re: Jakie mamy traktowanie w naszym kraju?   
P.A. 12-04-20 13:28 
 Re: Jakie mamy traktowanie w naszym kraju?   
kawosz 12-04-20 13:52 
 Re: Jakie mamy traktowanie w naszym kraju?   
biess(pieczny) 12-04-20 14:40 
 Re: Jakie mamy traktowanie w naszym kraju?   
Anatol M. 12-04-20 14:47 
 Re: Jakie mamy traktowanie w naszym kraju?   
Anatol M. 12-04-20 17:29 
 Re: Jakie mamy traktowanie w naszym kraju?   
Anatol M. 12-04-20 19:00 
 Re: Jakie mamy traktowanie w naszym kraju?   
Anatol M. 12-04-20 19:48 
 Re: Jakie mamy traktowanie w naszym kraju?   
panidomu 12-04-20 19:50 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org