niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
nieuprzejmosc

Gdziekolwiek pojde - mowa o instytucjach panstwowych- spotykam sie z wielkim chamstwem. Pracownicy szkoly/ urzedow nie odpowiadaja na proste pytania a jedynie denerwuja sie, ze wogole musza z kims rozmawiac. Powoli zaczyna mnie to denerwowac. Rozumiem, ze codziennie maja wielu petentow zadajacych te same pytania, rozumiem, ze niektorzy petenci moga byc delikatnie mowiac upierdliwi. Nie mniej jednak cholerne urzedasy nie robia tego charytatywnie. Dostaja za to pieniadze. Na tym polega ich praca. Przychodzac do urzedu nie mam obowiazku znac wszystkich regul, przepisow itp. Jesli grzecznie pytam to jakas / jakis urzedas musi odpowiedziec. Czemu to takie trudne?

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 nieuprzejmosc   
johnyboy 14-09-17 18:06 
 Re: nieuprzejmosc   
markusek 14-09-17 18:13 
 Re: nieuprzejmosc   
johnyboy 14-09-17 18:18 
 Re: nieuprzejmosc   
assan18 14-09-17 18:48 
 Re: nieuprzejmosc   
SylwkaX 14-09-17 19:04 
 Re: nieuprzejmosc   
cmyk 14-09-17 20:10 
 Re: nieuprzejmosc   
walteralf 15-09-17 07:52 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org