piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Meble do salonu

Gdzie mogę w Łomży kupić jakieś meble do salonu? Chciałbym w końcu pozbyć się tych starych gratów. Myślałem także, czy nie lepiej zamówić przez internet? Widziałem bardzo fajny komplet na http://www.twojemeble.pl/, kusi także darmowa dostawa... Kupował ktoś z Was meble przez internet?

 
Re: Meble do salonu

Polecam BOSS na Sikorskiego, kupiliśmy tam piękny komplet do salonu w przyzwoitej cenie, polecam

 
Re: Meble do salonu

to taki pan co to te... no... linki reklamowe wstawia nie oczekując na odp.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

 
Re: Meble do salonu

jak masz czas i cierpliwość na czekanie oraz na wymianę to zamawiaj.
Są pewne grupy producentów który mają sztywne ceny czy kupisz przez internet czy w sklepie to tyle samo zapłacisz z tą różnicą że w sklepie dotkniesz zobaczysz. Też zależy ile chcesz wydać czy 1000 czy 10000

15234

 
Re: Meble do salonu

Na Żabiej 15 w Salonie Emka Meble duży wybór i kierowniczka bardzo miła

 
Re: Meble do salonu

na Żabiej w Emka meble nie dostarczaja Ci mebli do domu tylko odbiór osobisty :) więc niewiem czy aż taka miła kierowniczka Ci meble sama do domu wniesie :D

 
Re: Meble do salonu

Autor: kicia899 (---.23.techtel.pl)
Data: 24-01-13 21:52

na Żabiej w Emka meble nie dostarczaja Ci mebli do domu tylko odbiór osobisty :) więc niewiem czy aż taka miła kierowniczka Ci meble sama do domu wniesie :D



kicia ja kupowalam tam meble w zeszlym roku i bez problemu mialam dowoz i wniesienie..kwestia kupujacego jest tylko zlozenie

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

 
Re: Meble do salonu

internetowe nie są wcale takie złe, jak się komuś trafiło coś nie tak to przysyłają nowe, wielka rzecz poczekać kilka dni na następnego kuriera..taniej czy nie..z tym bywa różnie, czasem w sklepie taka sama cena..zależy co chcesz mieć i jak jest z dostępnością

 
Re: Meble do salonu

BOSS na Żabiej ;)

 
Re: Meble do salonu

Jeśli kupujecie od sprawdzonych firm, to można to zrobić przez internet. Tam raczej nie będzie problemów.

 
Re: Meble do salonu

Nietuzinkowe meble kupicie w sklepie stylowo-mieszkam.pl
W zależności od tego w jakim stylu ma być urządzony salon, można wybrać kolekcje Modern, Vintage, Loft i wiele innych ciekawych rozwiązań.

 
Re: Meble do salonu

Najbliższy salon znajdziesz tutaj : http://www.galameble.com/dystrybutorzy/salon-meblowy-sofa-lomza/

 
Re: Meble do salonu

tych z Rzeszowa NIE POLECAM, drogie i mało funkcjonalne , jak i estetyczne :)

 
Re: Meble do salonu

Nie mam w tym obszarze tematycznym wiedzy... Dlatego też niezbyt jestem w stanie pomóc...

W realnym świecie wszyscy zmuszają się nawzajem do różnych rzeczy

 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Ten wątek jest zamknięty 


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org