piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

gdzie kupic działkę budowlaną do 10 ary i jaka jest cena takiej działki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

jak pytałam w biurze nieruchomości to pani mi powiedziała że działki w Łomży są po ok 200zl/m2 (praktycznie nieosiągalne i schodzą w oka mgnieniu) natomiast Jednaczewo ok 70zl a Gielczyn ok 100zl/m2; chyba ze większa jest to wtedy można kupić taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

ale i duza działka to i wieksze koszta ogrodzena wychodza a moze masz naiary na kogos w jenaczewie tylko nie agencje za duzo zdzieraja prowizji az 10%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

niestety nie znam. większa działka to nie tylko koszt ogrodzenia większy ale i więcej roboty przy domu zwłaszcza jak ktoś nie lubi w ziemi grzebać to niewskazane ;-)
daj może ogłoszenie w bezcennej bo z tego co od znajomych słyszałam to tam ciągle coś sprzedają i nowi ludzie budowy zaczynają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

to prawda z to pracą kolo domu heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

w jednaczewie w tej chwili jest duzo dzialek na sprzedaz juz od wiosny postawiono ok 10 domow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

sa ale straszne ceny troche im w glowach sie poprzestawiało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

70 zł to duzo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

nie poprzestawiało tylko dobrze kombinują , da cene 250 000 zł , a inni cenią sie po 180 000 , ale jemu sie nie spieszy a i tak ludzie kupia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

70 zł to nie duzo ale niema dzialek po 70 tylko po 100 chyba ze masz namiar to podrecz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

a i sa duze a mi do 10 ary by najlepiej pasowała i w kwadracie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

duzo w prostokacie jest a co mi z takiej działki szer 22 dł 68 straszna kiszka 15 ary 95 tys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Jednaczewo niedaleko ale jak się ma dzieci w wieku szkolnym to już trochę problemowo się robi, chyba że dziadkowie mobilni i będą odbierać i się opiekować. z tychże względów cieszę się że mamy działkę w Ł. małą to małą ale autobusem łatwo dojechać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Ceny dzialek w jednaczewie wahaja sie miedzy 70 a 120 na dzialki po 100 mam namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

przeciez w jednaczewie tez autobs jezdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

do jednaczewa kursuje autobus MPK wiec nie ma problemu z dojazdem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

mam tam znajomych i praktycznie nie korzystają z MPK bo "czasowo" się nie zgrywa ani z pracą ani ze szkołą w sumie 2 autobusy rano i 1 później a z Ł tez połączenia żadna rewelacja. 2samochody to wtedy mus żeby być w miarę od drugiego małżonka niezależnym. przy dzieciach w wieku szkolnym biorąc pod uwagę spotkania z koleżankami i zajęcia pozalekcyjne bym się na taką opcje pozamiastową nie zdecydowała
ale sorki, robi się OT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

ale z tego co słyszałem ze sa plany zeby jednaczewo podłączyc do łomzy ale nie wiem ile jest w tym prawdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

jednaczwo nigdy nie zostanie podlaczone pod lomze poniewaz niepozwala na to polozenie geograficzne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

czy ktos sie orjetuje jakie ceny sa w janwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Podbijam temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Flug sa jakies tansze działki w jednaczewie bo mysl ze tam mieszkasz i sie orjetujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

W Podgórzu podobno po 50zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

jakies ogloszenie ktos wystawil na necie za 70 zl m ale nie podawny adres wiec niewiem w ktorym to miejscu wpisz w google dzialki w jednaczewie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

http://dom.money.pl/jednaczewo,podlaskie,oferta,sprzedaz,dzialek,30767734.html tu jest dzialka 15 a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

widzialam sprzedam w janowie ale po ile i jaka wielkość dzialki nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

dzieki flug

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Ostatnio znalazłem działkę w Piasutnie Żelaznym obok Dobregolasu. Z tego co się orientowałem jest tam 5hektarów, ale istnieje możliwość kupienia nawet 10arów. Cena 10zł/m. Jest to polana z możliwością przekształcenia, podłączenia mediów itd. Nie wiem jak odległość Tobie odpowiada ok 25km od Łomży. Z resztą masz numer do kobiety, która to sprzedaje i sam się zorientujesz 660373244. Sam byłem bardzo zainteresowany, ale narazie muszę się wstrzymać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

tamta dzialka znajduje sie na koncu jednaczewa a tu bardziej od lasu jednaczewskiego jest na sprzedarz po 10 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

czy , ktos ja kupil?????????????????????????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

W Janowie można kupić za 82 tys chyba 1000m2 -- w jakimś biurze było ogłoszenie a poza tym nie zgadzam się z tym:


Autor: pumpaluna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15-08-10 13:56

jak pytałam w biurze nieruchomości to pani mi powiedziała że działki w Łomży są po ok 200zl/m2 (praktycznie nieosiągalne i schodzą w oka mgnieniu)





To nie jest prawda, że schodzą w mgnieniu oka. Działek nie mogą sprzedać od kilku lat niektórzy. Wystarczy pośledzić ogłoszenia. w Podgórzu sobie życzą gdzieś na zadupiu po 90 kilka tyś, ale nikt nie kupuje.
W Łomży też po 200zł nikt nie kupuje. Ostatnio i w Starej Łomży za 150 tyś, lub 149 tyś brak chętnych. Więc spokojnie;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

taka informację dostalam w biurze nieruchomosci, nie weryfikowalam jej
byc moze wszytko zalezy od gabarytow dzialki i mozliwosci budowy. wiem ze swego czasu byla dzialka na sprzedaz gdzie warunki zabudowy nie pozwalaly na budowe czegokolwiek sensownego. trzeba sie nasprawdzac i nachodzic zeby cos znalezc ale wierze ze powoli cos sie zawsze trafi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

trzeba uważać gdzie się kupuje działkę bo jeszcze się okaże że "za płotem" może iść obwodnica Łomży.Są różne warianty i prawdopodobnie mają wydać decyzje pod koniec roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Brzeczyszczykiewicz-ogladałem tadziałke jest to klin nie za ładna i trzeba nasyp robic bo po zimie woda stoi na niej popytałem sie ludzi co tam mieszkają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Tu gdzieś na przeciwko Rysia "w granicach administr łomży" ktoś się ogłasza z działką. Obejrzec może waro, ja nie znam dokłądnej lokalizacji,ale ogłoszenie na 4lomza chyba było.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

własnie przeglodam dzieki serdeczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

moze ktos wie wiecej na ten temat to prosze pisc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

na jaki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

jednaczewo to nie jest miejsce pod budowe - to teren zalewowy w tej chwili chroniony wałem . Ale jak widzicie jak przyjda takie wody jak na południu to Jednaczewo az po osiedle Piaski i Nowogrodzka miejscami bedzie pływac. Wię zanim wydasz kase i to wcale nie mała to sie bardzo zastanów. Polecam dzialki w okolicach Jarnut ,Janowo , Kupiski Stare ale od strony szosy na Ostrołekę to są bezpieczne miejsca pieknie położone blisko miasta

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

no i uwaga na planowana trase viabaltica bo dzialke zabiora razem z domem.przebieg wariantow trasy jest juz znany wiec mozna sobie przed kupnem popatrzec

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

a odnosnie Jednaczewa to po zimie 1978 było całkowicie zalane , woda z Narwi przelewała sie przez Nowogrodzkai siegała do osiedla Piaski. Po tej powodzi pobudowano wał przeciwpowodziowy ktory bignie od grobli jednaczewskiej az do szablaka. Wał ten nie jest konserwowany a przepompownie nie działają

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

a gdzie Ciebie interesuje działka?? Jak poza Łomżą to daj znać tu: landofgreen@wp.pl 13km od miasta ładna okolica, ok 30zł/m2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Pifpaf co ty za glupoty gadasz w 1978 woda byla 300 m od jednaczewa nie zalalo zadnego domu a kto ci gadl ze przepompownie nie dzialają ? w tym roku prawie caly miesiac osuszaly tereny w czerwcu ? i zreszto i tak one nie sa tu poto aby wypąpowywac wode wrazie powodzi ... jest to wlasnosc PEPES-ów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Sprawdź działki w Meritum (budynek Kontaktów). Nie płacisz prowizji dla biura.

Giełczyn 1000 m, szer.27x37 97 zł/m,
Kupiski Stare 897 m, 102 zł/m.

http://www.4lomza.pl/index.php?k=430

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Flug nie bądz swinia bo dob rze wiesz ,że Jednaczeow nie raz było zalane. Ci co nie pamietają to nie wiedzą. Mam ci przypomniec jak po zimie stulecia woda przelewała sie przez ulice Nowogrodzką od Łomży do Kupisk Starych? Według ciebie tego co jak sadze ma tam działki do sprzedania jakims cudownym sposobem ta woda ominęlą Jednaczewo. Jeszcze raz powtarzam to teren zalewowy w tej chwili chroniony wałem przeciwpowodziowym ale ja tam n igdy bym sie nie budował może byc róznie.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Zgadzam się z PifPafem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

patrząc an tegoroczne doświadczenia i przypadki powodzi przy niepozornych rzeczkach to jednak lepiej uważać na teren gdzie się kupuje działkę, lepiej te 10-15zl za metr więcej zapłacić i 100m mniej kupić niż później stracić dorobek całego życia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

tak z ciekawości zapytam (bo działkę mam) jaki jest koszt odrolnienia ziemi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

bardzo ciekawe mieszkam w jednaczewie i kazdy mowi ze woda podeszla do jednaczewwa od strony rzeki ale tylko podeszla i przez groble sie przelewala sie na nowogrodzko a w jednaczewie byla zalana tylko ulica szablacka wiec nie wymyslaj tutaj niewiadomo czego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

najpierw to pisałes,że woda była 300 metrów od Jednaczewa . Teraz piszesz ,że zalana byla jedna z ulic Jednaczewa. Dopytaj sie dokładnie a się w końcu dowiesz

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

jednaczewo jest dlugie w tej czesci w ktorej mieszkam bylo akurat 300 bo jest wyzej polozone a na terenie zalewowym lezy ul szablacka i dlatego stoi tam tylko pare domkow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

i niepisz glupot ze bylo cale pod wodą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

tak czy siak, po co kupować dzialke w pobliżu rzeki tuż obok wałów np a potem płakać i wymagać odszkodowan od Państwa bo zalało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

z tego co ja słyszałem to w podgórzu po 50-60 ale to było jakieś 2 miesiace temu teraz nie wiem jak nejlepeij szukać w ogłoszeniach po znajomych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

janowo i kupiski stare od strony Janowa po 100 za metr

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

drogo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

i uwazaj zeby nie kupic dzilki na gruzowisku bo jak sie do kupisk jedzie to po bokach widac jak gruz wozą a za pare lat domy juz na tym stoją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

100 to drogo 70 ,80 zł ewentualnie no z tym jednaczewem ciekawy temat Pifpaf opowiadasz musze sie blizej temu przyjrzec i popytac dzieki za info podgórze to odpada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

chcecie mieszkac gdzies na wsi w podgorzu, janowie czy gdizes 10km od lomzy? tam tez za dzialki chca po 100zl/m ale.. mieszkac gdzies przy oborach i co rok wachac swojskie klimaty...poza tym tam nawet drog asfaltowych nie ma w wiekszosci. No i..
Po 1. W zime dojazd do takiego domu za miastem to duzy problem jak nie masz terenowki
Po 2. Jak potem z dowozem dzieci do szkoly na dodatk. zajecia ect.? w miescie wsiadzie w autobus czy pojdzie piechota.. tam juz uzaleznione jest od rodzicow nad tym tez trzeba pomyslec..
Po 3. na takich wsiach zazwyczaj sa wieksze dzialki niz 10arow.. np 15 czy 20ar. w miescie za to przewaznie 8-12ar. wiec praktycznie za te same pieniadze masz albo 20ar. na wsi albo 10ar w miescie...
po 4. w miescie masz czesto dostep do gazu na ulicy i kanalizacje miejska na wsi tylko przydomowa oczyszczalnia (duzy wydatek) i piec na groszek.drewno.olej (drozsze utrzymanie)

Inne rozwiazanie to kupno domu starego do remontu albo nowego w stanie surowym w miescie w dobrej lokalizacji. Patrzac na ten ciagly wzrost cen, materiałow, robocizny, dzialek to praktycznie wyjdzie Cie kupno dzialki i postawienie takiego domu tyle samo.. co zakup juz stojacego domku.. Napewno taniej nie bedzie tego mozecie byc pewni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

blanko juz ty sie o zapachy niemartw :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Autor: IzzyRajder (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17-08-10 08:32

a gdzie Ciebie interesuje działka?? Jak poza Łomżą to daj znać tu: landofgreen@wp.pl 13km od miasta ładna okolica, ok 30zł/m2
mnie interesuje działka 10 ary czy ta diałka jest budowlana i gdze ona sie znajduje prosze o odpwiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

"mieszkac gdzies przy oborach i co rok wachac swojskie klimaty..."

Czyli lepiej mieszkać w bliźniaku przy W. Polskiego gdzie mury się trzęsą od tirów?

"poza tym tam nawet drog asfaltowych nie ma w wiekszosci"
gdzie nie ma asfaltu?w Kupiskach czy Janowie? chyba dawno tamnie byłeś ;)

"Po 1. W zime dojazd do takiego domu za miastem to duzy problem jak nie masz terenowki"

nie zauważyłam, na wsi ludzie potrafią się zorganizować, jeżdżą normalnie odśnieżarki, a w mieście sąsiad podjedzie miejsce które sobie odśnieżysz gdy tylko będzie miał okazję ;)))

"Po 2. Jak potem z dowozem dzieci do szkoly na dodatk. zajecia ect.? w miescie wsiadzie w autobus czy pojdzie piechota.. tam juz uzaleznione jest od rodzicow nad tym tez trzeba pomyslec.."

Większość ludzi pracuje w mieście więc do miasta dojeżdża, poza tym są czerwoniaki i pks.

"Po 3. na takich wsiach zazwyczaj sa wieksze dzialki niz 10arow.. np 15 czy 20ar. w miescie za to przewaznie 8-12ar. wiec praktycznie za te same pieniadze masz albo 20ar. na wsi albo 10ar w miescie..."

znajomi kupili teraz 8 arów na wsi, zależy co Cię interesuje czy sąsiad tuż za oknem czy trochę przestrzeni.

"po 4. w miescie masz czesto dostep do gazu na ulicy i kanalizacje miejska na wsi tylko przydomowa oczyszczalnia (duzy wydatek) i piec na groszek.drewno.olej (drozsze utrzymanie)"

niekoniecznie kanalizacja miejska wcale nie jest tańsza od własnej, to samo z ogrzewaniem. Znam wielu w miescie z piecami na olej, ekogriszek itp, i tych na wsi z pompą ciepła ;) wystarczy zgłębic temat.

"Inne rozwiazanie to kupno domu starego do remontu albo nowego w stanie surowym w miescie w dobrej lokalizacji. Patrzac na ten ciagly wzrost cen, materiałow, robocizny, dzialek to praktycznie wyjdzie Cie kupno dzialki i postawienie takiego domu tyle samo.. co zakup juz stojacego domku.. Napewno taniej nie bedzie tego mozecie byc pewni...'

dzieki za stary rupiec gdzie wszystko trzeba przerabiać, począwszy od instalacji przez ocieplenie, elewacje i dach. Chyba nie wiesz o czym mówisz ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

popieram brzydula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

na szosie jest jedno dobre miejsce, wrecz wspaniale , posesja otoczona zywoplotem, co prawda dom sie wali, ale ten mozna rozebrac
dojazd , wspanialy widok na rzeke
dla wierzacych i praktykujacych jest kosciol z tylu posesji
przed placem ustawione sa bloki, piekna architektura, nowoczesna
jednym nieudogodnieniem jest ulica tuz tuz, oraz samochody dostarczajace chalasu i warkotu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

ja ci polecam takie lokalizacje i tu sie rozejrzyj\;
1. Jarnuty doskonały dojazd blisko miasta
2. Sierzputy doskonały dojazd blisko miasta
3. Janowo ale to od strony Sierzput doskonały dojazd do miasta 400 metrów
4 Kupiski Stare tereny od strony szosy do Ostrołeki do miasta 400 metrów zero zabudowań gospodarskich , piekne lasy dużo miejsca pod budowe

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Pifpaf mądrze to ujełeś pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

>Autor: burczymucha (---.40.138.121.sub.mbb.three.co.uk)
Data: 17-08-10 19:19

mnie interesuje działka 10 ary czy ta diałka jest budowlana i gdze ona sie znajduje prosze o odpwiedz


Napisz prosze na landofgreen@wp.pl albo daj maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Stara Łomża jest przereklamowana. Małe działeczki, dom na domu, feee, działka musi mieć przynajmniej 1000m, aby była na niej swoboda i aby poczuć się jak w prawdziwym domu z własnym podwórkiem, a nie kawałkiem trawnika. To już lepiej w bloku mieszkać niż na 400 - 600m2.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Ja mieszkam w Janowie od kilku lat i naprawdę jestem zadowolony, nie ma tu gospodarstw, czego niektórzy sie obawiają, dla dzieci jest tutaj raj na ziemii, moje dzieci mają swój basen, mają gdzie biegać, bawić się-są tutaj naprawdę szczęsliwe i bezpieczne, a nie ma nic milszego jak wstac rano i wyjśc z kawą przed domek , lub wieczorem posiedzieć i posłuchać świerszczy itd.. i nikt nikomu nie zagląda na podwórko, sąsiedzi są mili i naprawdę uczynni. A jesli chodzi o zimę.. ostatnia była najlepszym przykładem, nie było najmniejszego problemu, odsnieżarki chodziły po kilka razy na dobę, tutaj własciwie wszyscy mieszkańcy pracują w Łomzy, do której jest blizutko, z tego co wiem są jeszcze działki tam do kupienia, ale dokładnie nie wiem od kogo, widziałem niedawno w ogłoszeniach, a cena była około 80 zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

a nie wstydzisz sie tam mieszkac????moga cie nazwac wsiowym???
wiekszosc spoleczenstwa ustosonkowana jest negatywnie do miejsca zamieszkania na wsi. mozna posiadac domek letniskowy ale nie nalezy obierac go jako glowna rezydencje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

szczebiotko ja czytam Twoje posty juz sporo i nie raz chciałem napisac cos o nich , sa takie puste i prostackie... więc kobieto miastowa, swiecisz inteligencją az starch sie przyznać... wiesz wolę byc wsiowym, ale to tylko tacy ludzie jak ty tak mówią, wiesz bo akurat skarbie Ty nawet nie wiesz co jest w kupiskach, które leżą pół kilometra za Łomżą( tu nawiązuje to wczesniejszego wątku ), stwierdziłaś,ze tam chłopy pobili sie pod sklepem wsiowym.... tam akurat mieszkają nauczyciele, lekarze, prawnicy.... i ludzie, którzy maja swoje spore firmy, jak i również tutaj , gdzie ja mieszkam. Odzywasz sie własciwe w kazdym poscie, czy masz cos madrego do powiedzenia czy tez nie, na ogół nie masz... i chyba z tego co widze to forum to chyba całe Twoje zycie, życ ludzkim zyciem, zajmowac się plotkami , ludzkimi brudami ... i to jest Twoja miastowość... za takich ludzi własnie jest mi wstyd.... wiec wyprowadziłem sie z miasta przez takich ludzi jak Ty ..... zajmij sie kobieto w końcu swoim zyciem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

odczep sie !!!!!!!!co chce do wyrazam!!!!polacy zawsze i za wszelka cene chca pokazac ich przynaleznosc do miasta i do szlacheckich korzeni
jest kilku co z duma opowiadaja o znoju jaki doswiadczyli pracujac od urodzenia na wsi
wszyscy wysmiewaja wsiochow; wystarczy popatrzec sie na ich czerwone i nierowno opalone ciala, -bo przeciez w polu nie mozesz biegac nago.
a ci z kupisk- to walkonie....za male pieniadze postawili sobie dom
rozumiem-tam bylo taniej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

szczebiotka Ty to zawsze doszukujesz się dziury w całym.Czy Ty się zastanowiłaś kobieto dlaczego wszyscy spierniczają z miasta i budują się w jej okolicach? Powiem Ci bo mają dość takich ludzi jak Ty zakłamanych pretensjonalnych ,fałszywych czyli jednym słowem srających w swoje gniazdo to od takich jak Ty wszyscy stronią i jak ktos ma możliwość to woli do miasta dojechac niz przebywac ,obcować z kims takim jak Ty.
Popieram w 100% Cię _piotr_ teraz za miastem sama kultura sie przenosi i mieszka ( normalni ludzie ) a wizerunki umazanych ,pijanych ludzi w kaloszach to prehistoria. Te czasy mineły.

P.s.
Najgorzej jak ktoś czegoś nie wie, nie rozumie a mimo to stara sie narzucać innym swoje poglądy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

zamale pieniadze ? ty chyba nie widzialas jakie tam domy stoją ... a zreszta nawet sama ziemia w kupiskach jest najdrozsza z calej gminy lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

kulture to ty masz w nosie! i nie rozumiem dlaczego ukrywasz sie za tym slowem.powiadam ci kupiski zakupione beda przez lomze; byc moze juz wyszla taka ustawa, dlatego ci pseudo bogacze z magistrem na czole tam sie osiadaja.
krotko powiem: lansowana jest moda ....kupiski stare przyszly lomzynski manhatan! dojazd bardzo szybki z tylu lomzy, trasa nie jest ruchliwa, poniewaz wszystkie tiry ciagna przez zambrow, gdyz droga ze sniadowa jest w remoncie.

reasumujac-dystyngowanych ludzi w kupiskach starych nie ma, w lomzy tez nie
i to Cie boli!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

szczebioa ty nie wiesz ,że prawdziwa inteligencja ucieka z miasta na okoliczne wsie pod miastem gdzie buduje piekne domy i zyje w komforcie zgodnie z natura. Natomiast wies odwrotnie ciagnie do miasta i zasiedla te deweolpperskie kurniki ogrodzone siatkami. Siedzą tam jak kury na grzedzie i udaja ,że maja apartamenty.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

i udaja inteligentów tak jak ty to czynisz na tym forum - pa kuro apartamentowa

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

a ja ci mowilam , ze mam cie w d upie i twoje pierdolo ne zdanie,
wisi mi to, jestes molomieszczanin z wychodkiem w ogrodku, i do konfortu ci daleko w tych zasciankowych kupichach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

tak naprawdę miasto takie jak łomza nie ma nic do zaoferowania , atrakcyjnośc mieszkania pod miastem bije to miasto na głowe.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

a nie mówiłem ,że wsiowa **** z ciebie.To widac po tekstach a udajesz francuzeczke - zastanawiam się czy potrafisz dobrze zrobić francuza . Mylę ,że tylko chyba koniowi.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

i tlok na ulicach obserwujesz????????bo ja to lubie
pelno wszedzie duzo ludzi
lubie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

ale pierdo lisz!!!!!!!!!!!koniowi!!!!!!!
sam pewnie to robisz ukryty na strychu!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

konioju -masz, napisam po polsku!????????????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

a co wy tak zchodzicie z tematu ? heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

szczebiotka jak nic nie masz do powiedzenia to nie pisz tu i nie brudz tu zorganizuj swoj temat i tam sie wyzywaj ,moze to ci wyjdzie nara sio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

to ty psik!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

na zdrowie i uciekaj pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

burczymucha i jak wiesz juz gdzie kupic? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Na Krasce fajna działeczka Tytan ma w ofercie. Ogrodzona już, i masz asfalt i oświetlenie uliczne i wszystko gra. Okolica w porzadku, tamta część Łomzy będzie się rozwijać jak powstanie kampus studencki.
Zobacz ile zaoszczędzasz. 172,500 tyś, może to sporo, ale może za mniej się dogadasz? Zawsze to lepiej niż za 150tyś w Starej Łomży przy polnej drodze, gdzie zimą, jak nie odśnieżysz, to praktycznie siedzisz w domu hehe.

Poza tym, myślę, że Janowo to też dobra perspektywa. Tak jak pisał Piotr - same nowe domy, młodzi ludzie, kulturalnie i blisko. Tylko znaleźć dobrą działkę. Mają jeszcze działki z tego co wiem gdzieś w Konarzycach na nowym osiedlu, ale to już skomplikowany dojazd znowu i kłopoty zimą - póki drogi porzadnej nie będzie:)

Coś za coś zawsze. Zależy ile masz kasy i gdzie preferujesz. Ja lubię codziennie przeglądać ogłoszenia do porannej kawy i powiem Ci, że często coś jest, z tym, że ciągle to samo od kilkunastu miesięcy co najmniej - więc szału nie ma na te wygórowane ceny:))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Autor: burczymucha (---.40.174.107.sub.mbb.three.co.uk)
Data: 15-08-10 14:00

ale i duza działka to i wieksze koszta ogrodzena wychodza a moze masz naiary na kogos w jenaczewie tylko nie agencje za duzo zdzieraja prowizji az 10%




10% dla agencji to raczej chyba nie prawda. Północ ma chyba coś około 3% a tytan jak widzę w kalkulatorze 2,5% (http://www.tyszka.pnet.pl/cgi-bin/oferty.pl?page=kalkulator&lang=pl) W meritum nie ma informacji
Ale nawet bywają zapisy, że to sprzedający ponosi prowizję, więc lepiej sam się dowiedz:)
Moim zdaniem to bezpieczniej, bo wtedy nie władujesz się na jakąś minę i teoretycznie wszystko powinno być chyba załątwiane za Ciebie. Nie wiem jak to do końca jest, nie jestem klientem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Ludzie są działki po 10arów nawet są ogłoszenia na 4lomza oto jedno z nich:


Sprzedam działkę budowlaną w Janowie. Dobra lokalizacja, blisko Łomży, 1000m2, wydane warunki zabudowy, wszystkie media. Cena 82zł/m2. Do negocjacji.

telefon: 795488383


więc dzwońcie i pytajcie się ludzi po co zaraz na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

ii jeszcze jedno kupujcie sami po co płacic agencji oto moja rada !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Autor: Flug (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18-08-10 21:10

burczymucha i jak wiesz juz gdzie kupic? :P
jeszcze nie ale przegladam janowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Autor: Krzysiu (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19-08-10 09:24

Ludzie są działki po 10arów nawet są ogłoszenia na 4lomza oto jedno z nich:


Sprzedam działkę budowlaną w Janowie. Dobra lokalizacja, blisko Łomży, 1000m2, wydane warunki zabudowy, wszystkie media. Cena 82zł/m2. Do negocjacji.

telefon: 795488383

Krzysiu ta dzałka to trojkąt (klin)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Jaki trójkąt burczymucha ? to raczej kwadrat albo prostokąt 1000m2 takie są najlepsze ,a poza tym cena chyba umiarkowana i miejsce dobre bo blisko do miasta. Ja osobiście nie stawiał bym na mniejsze typu 600-800m2 te są stanowczo przyskape.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Tak czytam i widze,że tylko trzy osoby maja cos pojecia na ten temat.Dziękuje wam za pomoc coś z tego wyciągne.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

wiesz cotojest klin ogladałem 4 miesiace temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

w tytanie jest mozesz obejrzec zdjecia jak na zeczywistosc nie widziałes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

To napewno nie jest z tytana działka wiem cos o tym bo to działka mojego kumpla sam zobacz podam Ci link on zamiescił ogloszenie na mojej lomzy.

oto one:


http://www.moja-lomza.pl/ogloszenia.php?&id=3932&tytul=SPRZEDAM_DZIAŁKĘ_BUDOWLANĄ_OD_1000m2_-_wydane_warunki_zabudowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Krzyś kumpluw tyrz tyrz kupuje sprzedaje. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

Muszę Was wszystkich przestrzec, że samo znalezienie działki to nie wszystko. Kiedyś też tak myślałem, że wystarczy znaleźć interesującą nieruchomość w dobrej lokalizacji, a następnie ponegocjować cenę i iść do notariusz w celu podpisania umowy. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup należałoby sprawdzić status, stan prawny działki, zweryfikować granice czy rodzaj gruntu. Generalnie jest 11 takich elementów, którym należy się przyjrzeć. Świetny artykuł na ten temat napisany przez fachowców z MG Projekt znajduje się tutaj http://www.mgprojekt.com.pl/blog/zakup-dzialki/#axzz2lvqFuaOZ Naprawdę warto się z nim zapoznać za czym podejmie się jakiekolwiek kroki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kupno dzialki budowlanej pomózcie konkretne rady

ja z doświadczenia wiem że lepiej kupić ruderę do rozbiórki z mediami w dobrej lokalizacji, niż od nowa bujać się z każda pierdółką po urzędach (czas i pieniądze)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org