sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zło płynie z nienawiści do ludzi

patrze w liste płac4 a tam 8300zł brutto zima za pasem, zamówiłem już opony za 2900zł/netto, muszę jeszcze pokupować ciuchy, opłacić 2 tygodniowy turnus na narty w Szwajcarii ..! obiecałem tez zabrac psa do SPA, no i z czego życ z czego???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

Otwórz biznes puszkowo miedziowy i bedxziesz miał lżej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

martuchnam

głupoty siłą nie zwyciężysz, wyjeżdzając dałaś to jasno do zrozumienia. ja wyzej napisałem nie ważne kto z kim ale .... .

my tu jestesmy po to abys kiedyś mogła tu wrócić i aby ludzie usmiechali sie do ludzi :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

święte słowa saguaro :)

pamiętaj martuchnam że tu jesteśmy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

to u mnie gorzej bo zaraz zima a ja jeszcze opon zimowych do swojego BMW X6 (oczywiście kupowanego za dopłaty) nie mam... a opony do X6 to 2900zł/netto szt. na amelinionowych felgach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

BLM,obowiązek jazdy na oponach zimowych ma wejść w życie dopiero za rok wiec możesz spać spokojnie.Kupisz je za następną dopłatę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

martuchnam

b.dobra odpowiedz :-)

zapraszam wszystkich do odburaczania :-) pora roku stosowna na wykopki hi hi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

najgorszy chyba kebab w łomży jadłem tam pierwszy i ostatni raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

masz rację adamosxx, zajmij się ,,rożancem" a jeszcze lepiej słownikiem ortograficznym-zajęcie odpowiednie dla gimnazjalisty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

martuchnam
może Łomża nie jest idealna,ale w innych miastach jest tak samo :-(,Trafiasz na buraków,jak i na normalnych ludzi, najwidoczniej Miałaś pecha i częściej Trafiałaś na tych pierwszych,ale to nie świadczy o ogóle,bardziej o Tobie i twoim towarzystwie,w którym na nich Trafiałaś.Wyjechałaś z Łomży,ale kontakty z burakami dalej Utrzymujesz,więc to nie wina ludzi,ale twojej potrzeby :-)).Sledząc tematy,Widziałaś zapewne jeden,załorzony przez Omanie w wyżej poruszanych kwestiach.Napisała tam,że nie zna i poznawać gośca nie chce,więc po co komu F2F?Uwierz w jej słowa,a nie Ulegaj wpływom "kolegi".
marudo
może i Ty Śledzisz tematy,skoro Pamiętasz...to ja się z Tobą skontaktuje w wiadomej sprawie ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

ja swoja uwielbiam! :D jak przychodze w poniedzialem do pracy tak w piatek dopiero wychodze :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zło płynie z nienawiści do ludzi

Podstawową sprawą przy rozwiązywaniu MultiSelektu jest zrozumienie znaczenia pytań, należy wiedzieć jakie pytania odpowiadają za skale kłamstwa i ogólny wskaźnik cech negatywnych no mieć jakąś wyobraźnie przestrzenną żeby policzyć sześciany, i ważna jest uznaniowość psychologa, bo rozmowa z psychologiem też jest w jakimś konkretnym celu. Po zdaniu MultiSelektu i WZ jest następny etap tzw. pzp na którym także trzeba rozwiązywać sporo testów psychologicznych i są następne schody ponieważ coraz więcej kandydatów odpada na tym etapie poradni zdrowia psychicznego jeżeli ktoś chce się dowiedzieć szczegółów jak rozwiązywać te testy to pisać na emaila: wacrs7@o2.pl. Każdy kto chce wymienić poglądy i poszerzyć wiedze z zagadnień MultiSelektu może pisać na emaila: wacrs7@o2.pl mogę wysłać darmowe materiały do MultiSelektu i TWO które dały pozytywny efekt.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org