wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KONCERT

przypominam, że została podpisana przez prezydenta tzw ustawa hazardowa, czyli oficjalnie nie mozna grac w kraty na pieniadze w tym kraju... jutro u Ciebie abw,cbś i fbi... lepiej wyrzuc żetony i spal karty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

zezowate szczęście
Zapomniałes jeszcze o LOTTO i Szczęśliwym numerku :):)
Tu przynajmniej jak się nie trafi to becikowe jest na bank :):):)

Tyle nieograniczonych mozliwości a oni wiecznie jęczą na forum na pracodawców :(

Weźcie ludzie w końcu sprawy w swoje ręce i zacznijcie sami o siebie dbać :):)

To tylko kilka przykładów szybkiego bycia krezusem :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

zezowate szczęscie
A czemu to pytanie jet głupie? - grałem często w Białymstoku, teraz jestem w Łomży więc pograłbym i tu. Po drugie, czy Ty w ogóle masz pojęcie co to jest poważna gra??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

*Sun*
Wiem ,że zaproszenie Słońce ;)


fresz & Sun

Co powiecie na wypad ze skarbami na basen w przyszłym tygodniu ? jest promocja wakacyjna i jest tam super :)



darkwarez
Witam :):):)
Tematy to samo życie ,rano wstaje i przychodzą do głowy ,albo jakieś skojarzenia ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

Aha
To jeszcze trochę czasu jest :):)
Może w między czasie wsiądzie do jakiegoś samolotu :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

wynajmemieszkanie pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

Moje porcięta :):)
To jest poważny bardzo temat :):)
Rozpatrujemy przyszłośc naszej ukochanej Ojczyzny :)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

samochód



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

ZAJEBIŚCIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

edytch, ja tez zapisałam swojego synka do tego samego przedszkola, jest w podobnym wieku i tez się obawiam tych pierwszych tygodni. mi panie w żłobku powiedziały że to nawet nie ma takiej opcji żeby maluszka od samego początku zostawić samego na te kilka godzin. pierwsze dni musi go ktoś przyprowadzać i z nim zostawać. od kiedy twój synek idzie do żłobka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

zdaje się w filmie chłopaki nie płaczą, była taka sekwencja o murzynach, że ci najsłabsi i najgłupsi dali się złapać u siebie w domu i tym sposobem trafili do ameryki, mam wrażenie że czasami z naszymi emigrantami jest podobnie, najsłabsze jednostki które nie mogą sobie poradzić w domu, wyjeżdżają. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

witam, właśnie kończę szkolenie w SzP w Katowicach, 8 zdaję egzamin końcowy i tu pada pytanie w związku z umundurowaniem dla policjantów z krakowa mianowicie miało być i "było"mundurowanie na szkole które wyglądało tak że sie wchodziło i słyszło"nie ma takiego rozmiaru" z naszego plutonu może jedna osoba wzieła bo miała 170cm wzrostu, jak wygląda to po powrocie na jednostkę bo na mogilskiej w Krk t
też ponoć plotki idą że lipa z mundurami /ze małe są same a nie dla ponad 100kg łogrów/ jak to wygląda technicznie.. czy może być tak że bede musiał SAM kupić mundur? wole tego unikac bo potem mogą być i takie ploty też chodząna szkole i od "plecaków", bedą wały ze zwrotem kasy za to, czy może maja psi obowiązek mi dac ten mundur w Krk i nie mam sie o co martwic?prosz edajcie znać jak ktos sie orientuje w sprawie, zwłaszcza ze czarne moracze wszedzie sie kupi a niebieskie to juz gorzej
a i nagle na raz 1800zł nagle wywalic na mundur to tez problem.. biorąc pod uwage bierzące wydatki

===
2sprawa, wiadomo gdzie kraków wysyłają? chodzi o KM, czy warszawa czy kraków bo słyszałem obie wersje od 2 różnych plecakówi kazdy ma niby źródło heh pozdro600 dajta znac szybko i trzymac kciuki bo jutro ciezki egzamin przed NAMI!! 350os staje do boju!!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

Ja osobiście też zostałem oszukany przez tego osobnika Damiana Jarośa nie wypłacił mi pieniędzy za wykonaną pracę, moja cierpliwość dobiegła końca i skieruje sprawę na drogie sądową bo to jest chore człowiek zatrudnia ludzi na niczym sie nie zna wszystko za niego trzeba robic a na koniec nie widać wypłaty, niedługo ktoś mu pewnie skopie dupę albo skończy sie to też w sądzie jak z moim przypadkiem, a do układania wielkich parkingów to ma 100kg zagęszczarkę, wiec już za parę tygodni będą dodatkowe reklamacje do tego pana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

samochód nie polecany dla tych co nie omijają wyboi i nie zwalniają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

fresz1
Kalisony głodne i litery zjadają ;)hehe

chciała ;)


http://www.youtube.com/watch?v=QlOe8cq2MM8

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

Przerobię PSP na soft 5.50 GEN-D3
Wymagania jakie musi spełniać PSP do przerobienia :
Przerobie Konsole Fat oraz Slim 200x , wszytskie konsole fat 1000
Nie przerabiam konsoli model 3001 do 3009. Konsole PSP SLiM z kodem pod baterią 8C i alfabetycznie wyżej - oraz wszystkie konsole 300x nie przerabiam.
Umożliwia to np. granie w gry prosto z karty pamięci itp.
Cena 20 zł
GG: 36846030




Nie namawiam do piractwa !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

kosmetyczka Ci tego nie zrobi, to, ze w zakladzie jest henna nie oznacza, ze zrobi Ci z niej tatuaz. Do tego potrzeba doswiadczenia i niejednokrotnie talentu, jak przy tatuowaniu. Jezeli to banalny wzor, to idziesz do drogeri, kupujesz henne, rozrabiasz na gesto, potem pojemnik z zakraplaczem lub wykalaczka (zaleznie od grubosci lini) i pojechal. Do henny polecam jakies tribale, skomplikowane wzory sie wykrusza, bo przy hennie jednak grubsza kreska jest wskazana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

: )za tyle to mozesz na allegro kupic '1wlasciciel bezwypadkowy,150k przebiegu i jeszcze dostaniesz ks serwisowa i smycz do kluczy'ale to na allegro:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

No i stanęło na 100 :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

http://www.fotogabs.pl/

http://www.fotopartner.lomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

DJ ARO masz racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

Polecam zepół muzyczny CORAL MAX www.zespolcoralmax.pl 100%LIVE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

hmm. Łukasz1984, z tym dawaniem dupy to troche przesadziles, z tego co mi wiadomo to troche inaczej sie nazywa. Poza tym watpie, ze chcialbys czekac az do slubu. Po to jest zabezpieczenie, jednak i ono nie raz zawodzi, w tym przypadku trzeba okazac troche odpowiedzialnosci. Jak wiedzial gdzie wlozyc, to niech sie wyklada na dzieciaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

ooooo guma Turbo!!! to był rarytas i Donald aaa i HubbaBubba pamięta ktoś ta gumę? pychaaa była szkoda że juz jej niema...
Pringlesy można jeszcze dostać w niektórych sklepach...
ah to były czasy :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONCERT

hehe google

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org