wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Donald, wcale oni tacy nie sfrustrowani. Na piłce się znają i warto czasem poczytać ich teksty. Bardzo często trafiają w sedno sprawy i są moim zdaniem obiektywni, nie zawsze, ale w większości przypadków TAK. Szydzą z poziomu jaki prezentowany jest na polskich boiskach i mają w 100% rację, bo na własnym podwórku to jesteśmy mocni a piłkarze są za bardzo przepłacani. Piszą o tym otwarcie, a nie jak inne media, że to normalne itp.

Ps. Weszło czyta CAŁA Polska, więc dzięki ŁKS-owi (i MOSiR-owi), Łomża w Polsce się promuje ;)

A tym czasem:

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Co niektórym dziękuje za wyrozumiałość o reszcie nie będę pisał bo szkoda słów...
Szczerze to wątpię że się odnajdzie ale czekam dalej...
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Ja z zapytaniem o wasze opinie - skladam cv w pewnej drukarni po tygodniu odzywaja sie by przyjsc do pracy - pracodawcy nie ma ale za to jego wspolpracownicy mowia ze jestem przyjety wiec wzieli mnie do pracy i kazali mi pracowac a jak pytalem co z umowa - to slysze - "jak szef przyjdzie to wtedy ja bedziesz mial jak nie to najwyzej jutro" wiec ok , pracowalem , po pracy ide do szefa go nie ma i slyszę od współpracowników tekst- ze zadzwonią do mnie dzisiaj wieczorem albo jutro z rana i powiedzą na którą mam przyjść do pracy . Jak sie okazało mija juz tydzień a nie zadzwonili . Najwidoczniej dałem sie wystawić i oszukać , wie ktoś gdzie można tą sprawe zgłosići jak można domagać się przepracowanych godzin - o czywiście mam na to dowody i nagrałem na telefon całą rozmowę . Proszę o komentarze
.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

benek jest pe. nie polecam ci zamów lepiej z diawolo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

wystarczy krutko napisać -mecz powinien odbyć się w Łomży

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Donald co do twojej wypowiedzi logika się kłania. Co do mojego komenta to wiesz, prawda w oczy kole ale taka jest opinia i mogę ci podać 100 przykładów na jej prawdziwość. Myślisz czemu tylu łomżyniaków mieszka w USA UK Islandii Belgii Norwegii Warszawie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

HALO

http://www.youtube.com/watch?v=7MDhNHeLaWM&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Donald, weź i nie drwij z tych piłkarzy.
Ćwieląg: "Jest niedziela, siedemnasta, pogoda też nie dopisuje do grania w piłkę". hahahaha, im wszystko przeszkadza, tylko nie pensja ;)
Takich przykładów jest tam mnóstwo.
Weszło jest właśnie od tego typu rzeczy. Oni wyłapują to wszystko, czego inne media nie widzą. Inni się zachwycają, a sami piłkarze w samozachwyt popadają i żądają nieziemskich sum za swoje chodzenie po boisku.
To że się nie podpisują pod swoimi tekstami, to i ja za amatorkę uważam, ale cała reszta jest spoko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

dyrektorkwiatkowski

Wpisz pierwszego nieuczciwego pracodawcę skoro załozyłeś temat a nie podpuszczasz ludzi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Witam! Wczoraj albo dzisiaj na ul.Wojska Polskiego przy bloku 25 ktos porysowal maske i caly bok seata leona srebrnego z oslonkami dla dziecka na szybkach, domyslamy sie kto to zrobil ale szukamy swiadkow, bo bez tego nic nie zrobimy. Moze ktos widzial?? Prosze sie odezwac kakaw5@wp.pl, niech ta osoba poniesie za to konsekwencje...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

lomza_rulez rozumiem zabrakło Ci odwagi wcale nie trzeba wstawiać tzw. "wstawiać jakiś łownych gadek" po prostu zagadaj zobacz jak się sytuacja rozwinie, czy będzie chciała nawiązać z Tobą znajomość czy Cię też nie.

Czasami to nie warto się w ogóle nie odzywać ale to się rzadko zdarza.

Powodzenia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

frajerów szukasz ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

ja wiem,ale za to 2000 tys najperw na moje konto,puzniej pomysle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Gdyby ktoś chciał się poduczyć języka angielskiego przez wakacje to tanio udzielę korepetycji z języka angielskiego z zakresu szkoły podstawowej (ewentualnie jeszcze 1 i 2 klasa gimnazjum). Ten materiał znam świetnie. Kto jest chętny niech pisze na e-mail: korepetycje12@onet.pl. Wystarczy jedna wiadomość. Na pewno się dogadamy :) Pozdrawiam forumowiczów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Jesli nic nie wiesz na temat to po co sie odzywasz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

w kazdej pracy tak jest,najpierw musza cie sprawdzic czy cokolwiek potrafisz,moim zdaniem tak powinno byc.Najlepiej przyjsc do pracy dostac umowe na stale w cagu 1 dnia i od razu na L4 i l lezec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Ja nie umiem francuskiego. Jedynie mogę poduczyć angielskiego, ale tylko jak pisałam, z zakresu szkoły podstawowej i 1 oraz 2 klasy gimnazjum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Witam,
Co myslicie o przedszkolach w Łomży? Nie nie jest ich za mało? Które lepsze prywatne czy publiczne? A może alternatywą są świetlice dziennego pobytu dzieci w wielu 2-5 lat, gdzie dzieci moga mieć zajęcia takie same jak w przedszkolu: uczyc się pisać, liczyć, j. angielsiego, rytmiki itp. Mogły być one one np. otwarte od 7.30 do 18.30, tak jak jest to w innych miastach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

hej kochani widzę ze nikogo tutaj nie ma to ja się cichutko witam i może pójdę posprzątać a potem rowerek z pół godzinki katowania:)buziaki miłego dnia wszystkim :)http://www.onet.tv/blue-cafe-buena,9002614,6,klip.html#
uśmiechamy się słoneczka:)nie ważne jaka pogoda obu w nas było słonecznie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

zgodzę sie na szaserów w Warszawie, dr. Andrzej Koziarski lub jakoś tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

zezowate szczęście :):)
Zgadzam się z tobą :):)

Ludzie nie wiedzą jak ko.zystać z dobrodziejstwa kapitalizmu to i narzekają na forum :(:(

Ja tam zyję pełną piersią :):)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

mało sie zarabia, żyje sie jak hrabia :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Powinienes dostac nobla za osiagniecia w kategorii idiota roku:)

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

ja tam grywam tylko w Rosyjską ruletkę :):):)

Większa adrenalina :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Kalesony
nie każdy ma tak dobrze,żeby czasu na wszystko starczalo:-(,mnie akurat dane pracować w dziwnych porach(nieuregulowany czas pracy),ale nie przeszkadza mi to zaglądnąć do *Bandziorów*.śledzę historie,może kiedyś film zrobię hehe.
pozdrawiam Ludków dobrej woli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

nie ma co krytykować ;) każdy ma swój sposób; chciałem tylko zwrócić uwagę, że jeśli ktoś nie ma odwagi podejść to może korzystać z takich serwisów jak ten http://loveago.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

no i zaczyna się ......











przecież to oczywiste że dla jednego najlepsza pizza w mieście będzie tu a dla innego tam ..... co za sens takie durne tematy zakładać i podbijać posty.
Pizza jest jak dziewczyna jeden woli blondynkę drugi czarną trzeci rudą a piąty grubą no i o co chodzi ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko
Autor: młody wykrztałcony (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-01-11 14:56

zmarnowaliśmy czas bo już pierwszego dnia prawie ode mnie nie dostała po twarzy , patrzyła się na jakiegoś araba już tam w hotelu zaraz po przyjeździe , ja z torbami załatwiam formalności ona stoi dwa metry obok mnie i widze jak się ślini , jak zwykła samica która jak by mogła to by się nadstawiła mu . Myślałem że się zagotuje , gorąco , zmęczony i jeszcze takie numer . Nie jestem obsesyjnie zazdrosny , nie przeszkadza mi jak patrzy na Polaka , Niemca ale jak zobaczyłem jak patrzy na araba czy latynosów to od razu przypomniało mi się te nasze stereotypowe gadanie że ciemny mrugnie okiem i już nasze dziewczyny tracą głowę. Co prawda po godzinie wypiłem kilka drinków i mi przeszło , następne dni były ok , ale ta sytucia się znowu powtórzyła i wtedy już nie powstrzymałem reki niestety i żałuje tego i żałuję że w ogóle tam pojechaliśmy , monotonna pogoda ,mało do zwiedzania i jeszcze druga połówka która chce przysporzyć rogów. pozdrawiam.

Jak dowiedziałem się że moja narzeczona była z koleżanka w Egipcie to zaraz
Autor: młody wykrztałcony (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-01-11 14:38

zerwałem zaręczyny. Stać mnie na porządną żonę




:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści odwołują słynne słowa...

Sun
Jakos tak mi schodzi jak widzisz:):)
Pomomo urlopu czasowo jestem mało dyspozycyjny :)
A i głów wam nie chcę swoim marudzeniem zawracać :)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org