niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poczucie humoru TV Republika

jestem ciekawa czy jeden z drugim by tak bez niczego podszedł i za gadał! wątpię w to i to bardzo tylko tu każdy taki cwany i wypisuje"było trzeba zagadać", " było trzeba podejść" heh śmieszni jesteście...

założycielowi tematu życze powodzenia :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczucie humoru TV Republika


I bardzo dobrze! Zaorać murawę, posadzić warzywo, można by było tam przeflancować kilku głąbów z Ratusza oraz tego BURAKA z MOSiR-u.

Po co Łomży jest stadion, po co piłka nożna ?
Znani jesteśmy z zaściankowej mentalności i kołtuństwa i to wystarczy, lepiej niech ludzie zajmą się krzewieniem wiary, mamy przecież gdzie się modlić .
Jak mało to w miejsce stadionu wybudować jeszcze jeden kościół , a przed nim postawić koniecznie pomnik bohaterom , poległym męczeńską śmiercią w zamachu pod Smoleńskiem !

Ciekawe czy w 2012 w czerwcu na Stadionie Narodowym też będą przeprowadzać zabiegi konserwacyjne murawy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczucie humoru TV Republika

tel. 509287368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczucie humoru TV Republika

<>,
skończ pieprzyć bzdurne kawałki.
Reklamę chcesz im robić?
Nie zasługują.
Sprawdzałem, dzwoniłem do pomocy tech. przyznali, ze maja problemy.
Jednak kasę chcą i dlatego jest to marna firma.
Warunków nie dotrzymują, a kasę chcą.
Umowa się kończy i niech spadają.
Partacze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczucie humoru TV Republika

ale beka. )))
Dzwoń do łotra i powiedz krótko.
Misiu, kasa i to biegiem. ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczucie humoru TV Republika



MIŁEGO DNIA :):):)

Zwiewna zwiewa na jakiś czas ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczucie humoru TV Republika

tommyboy, patrząc na twoją logike, to i Polska jest nic nie warta bo Polacy są wszędzie w USA, UK, Islandii itd itp. Tylko ja myślę że tak mogą pisać i myśleć nieudacznicy życiowi, mi akurat jest tu bardzo dobrze i moim znajomym również...
bobcats, no sory cytat co podałeś szedł w c+ i nie o takie zachowania mi chodzi, każdemu wyrwie się głupota. A dziennikarze i jak widze ty, powinniście mieć pretensje o wysokie płace piłkarzy, ale do właścicieli klubów. Osobiście zarobki tych grajków mi nie przeszkadzają, zarabiają tyle ile ktoś daje. Ale dziennikarze mogliby być bardziej konstruktywni w swojej "krytyce"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczucie humoru TV Republika

A to z jakiego powodu? ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org