sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to co Rydzyk zasiał, plonuje...

Ale numer wszystkie posty czarnej w tym temacie wykasowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to co Rydzyk zasiał, plonuje...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to co Rydzyk zasiał, plonuje...

Mam prośbę! Jak ktoś spotka to "coś" to niech jej sprzeda jakiegoś kamulca w tą piękną pandę! Na pewno dobrą wódkę za to odstawię!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to co Rydzyk zasiał, plonuje...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to co Rydzyk zasiał, plonuje...

Gryps jak świnia podskok! A może by się tak tobie skarbówka przyjrzała?Taki masz dzienny utarg i to bez fakturek?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to co Rydzyk zasiał, plonuje...

BANUJ SOBIE BANUJ


JUZ MNIE NIE MA NA TYM SMIESZNYM FORUM DLA BEZROBOTNYCH
JESTEM NA MIESCIE I NA INNYCH WWW DAJE OGLOSZENIA O PAWLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to co Rydzyk zasiał, plonuje...

hehe ja byłem, po prostu badziewie, dla tego że tera tam same graty a żeby dobry kupić to jak utrafić trójkę w lotka a nawet może 4,
jak się pochodzi to można fajne widowiska zobaczyć,;] np jak z a4 płyn chłodniczy spierdzielił hehe, i tam parę innych kabaretów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to co Rydzyk zasiał, plonuje...

do andy c mnie nie ma juz na tym forum jetem na innych www daje ogloszenia o pawle z navary

bo admin jest glupi nie lubie glupich ludzi łap andy c

http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/pawel-bialobrzeski-z-czarnej-nawary-we-de-laval-lomza,240735.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to co Rydzyk zasiał, plonuje...

do andy c mnie nie ma juz na tym forum jetem na innych www daje ogloszenia o pawle z navary

bo admin jest glupi nie lubie glupich ludzi łap andy c

http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/pawel-bialobrzeski-z-czarnej-nawary-we-de-laval-lomza,240735.html

do andy c nie mam czasu byc na tym forum

daje ogloszenia to wszystko


i paczki robie on wie kim jest?chyba nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to co Rydzyk zasiał, plonuje...

Pilnie szukam pracy w Agencji Towarzyskiej w Clubie Nocnym dla Panów. Bardzo dobrze robię loda z połykiem. Uwielbiam ostre rżnięcie,onanizm,obciąganie,dewiacje,zoo . Jeżdżę czarną navarą,minibusem mercedesem vito białym. Przyjmę także Panów w swojej firmie. Jestem z Łomży. Wyślę swoje filmy,zdjęcia. Paweł Białobrzeski Biały Białas,przyjmę na ulicy Spokojnej 196 a.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to co Rydzyk zasiał, plonuje...

Pilnie szukam pracy w Agencji Towarzyskiej w Clubie Nocnym dla Panów. Bardzo dobrze robię loda z połykiem. Uwielbiam ostre rżnięcie,onanizm,obciąganie,dewiacje,zoo . Jeżdżę czarną navarą,minibusem mercedesem vito białym. Przyjmę także Panów w swojej firmie. Jestem z Łomży. Wyślę swoje filmy,zdjęcia. Paweł Białobrzeski Biały Białas,przyjmę na ulicy Spokojnej 196 a.


Pilnie szukam pracy w Agencji Towarzyskiej w Clubie Nocnym dla Panów. Bardzo dobrze robię loda z połykiem. Uwielbiam ostre rżnięcie,onanizm,obciąganie,dewiacje,zoo . Jeżdżę czarną navarą,minibusem mercedesem vito białym. Przyjmę także Panów w swojej firmie. Jestem z Łomży. Wyślę swoje filmy,zdjęcia. Paweł Białobrzeski Biały Białas,przyjmę na ulicy Spokojnej 196 a.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org