sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ostatnie uderzenie pisorów

A może macie jakieś namiary na osobę kompetentną???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

Jak narazie to dalej niz Łomza-Zambrów sie nie wybierałem ale zastanawiałem się nad jakimś wypadem po polsce na stopa. W sumie w dalsze podróże to chyba lepiej we 2 bo samemu to troche nudno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

SUN ja to odnoszę wrażenie że my się dobrze znamy tylko nio nie pasuję imię do maluszka Twojego niestety:(z resztą tutaj i tak wszyscy mają wrażenie że się znają :)przekonamy się w czwartek mam nadziję że być może w nast tyg będziesz mogła do nas wpaść nawet będziemy mogły iść razem bo blisko mamy do lasku więc gdzieś koło mnie mieszkasz:)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

7 anioł dziękuję Ci ;)

fresz yyyy heheh podaj meila ;)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

Grzyby już są:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

dorcia24091@wp.pl

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

fresz poszło ;))

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

7 anioł jesteś czy odfrunąłeś ? ;)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

zapraszam do pisania na ten najcudowniejszy temat świata -) ps.jako ze tutaj na forum pojawiają się takze dzieci,to wyłączmy temat erotyki ,choć jest ona ściśle powiązana z miłością . pozdrawia Myślicielek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

Oczywiście wpłacić te pieniądze po przeczytaniu paru książek i pół roku gry na demo. Granie na demo ponad pół roku mija się z celem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

witajcie, zapewnie niektórzy z was zamawiali ciuchy na bonprix.pl okazuje się, że strasznie się tam mylą w przesyłkach, poza tym ciuchy przysyłane są pogniecione, przekazywane z rąk do rąk, jak jedna osoba przymierzy odeśle przesyłają taki ciuch czasem poplamiony alboo uszkodzony jako nowy do innej osoby, kasa za nie tez nie jest mała-paranoja, do tego jak chcecie dodac opinie oczywiscie złą bo produkt rzeczywiscie kiepski i w ogóle to nie masz takiej mozliwosci masz zablkowane, albo moderator w ogole takiej opinii nie zamiesci bo poc o robic zła reklame prawda, paranoja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

jeżdze nim juz 5 lat i nie narzekam, auto mało wadliwe łatwy w prowadzeniu ze względu na niewielkie gabaryty, szczególnie polecam młodym kierowcom,gdyż koszty naprawy są niewielkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

*Sun*
Pogromca gania krety ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ostatnie uderzenie pisorów

Mam zaszczyt pochwalić się, że herb ma rodzina posiada. Mój prapradziad był dziedzicem majątku, w którego w posiadaniu miał m. in. 2 wsie.

pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org