niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Owsiak demoralizuje młodzież

Czy przepada to nie wiem bo chociaż teoretycznie nie przepadnie to sprawa przechlapana i mogą wrócić nawet z lotniska w NY. Przecież wizę masz na jakiś cel ewentualnie turystyka a jeżeli starałeś się o pobyt stały to jest to przyznanie i dowód że coś kombinujesz.Poza tym właściwą wizę to ci udzielają na lotnisku u nich. Nie twierdzę że właśnie tak musi być jak piszę ale w 85% sprawa przechlapana bo wszystko skurwiele mają w komputerach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak demoralizuje młodzież

Autor: ziaaam (---.elomza.pl)
Data: 22-10-11 19:47 pisałeś o mnie że ja bzdury piszę , wiesz ty co weź ty się ogarnij he ...... i spójrz o czym ty piszesz .......

Z Poważaniem pozdrawiam i mam nadzieję że zmądrzejesz ,,,, :)
bez odbioru !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak demoralizuje młodzież

Napisałem, że wyrażam szczery ból i żal z powodu śmierci, ale pozostańmy szczerzy, bez zakłamanych epitafiów.
Mam nadziej, że bydlaków, którzy zabili, czeka najgorsze.
A już pisanie, że "nie jestem lepszy od tych morderców" uważam za karygodne, niesprawiedliwe i nierozumiejące mojej opinii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak demoralizuje młodzież

nie wiem, palancie, co lansuje się czyjąś czerwoną bryką na tle czyjegoś czerwonego wejścia od hacjedny, ale dla mnie "uznając żal i ból po śmierci" rowna sie "wyrażam szczery ból i żal z powodu śmierci".
doczytaj kur.wa, zanim podejmiesz dyspute, Robercie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak demoralizuje młodzież

idź spać człowieku bo sam nie wiesz co piszesz z zazdrości , widać prostak jesteś i tyle mam do powiedzenia , a i jeszcze jedno DEBILU BEZ SZKOŁY !! ja ciebie nie wyzywam więc i z twojej strony tego oczekuje , to jest forum do wyrażania zdania a nie wyzywania się .. !!!

a może ty zazdrościsz mi tej bryki ???
Dobranoc Panu .... Pozdrawiam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak demoralizuje młodzież

Ja Ci wytłumaczę. Wyróżniasz się z tłumu. Dlatego stado chcę Cię sprowadzić na ziemię i wyrównać poziom. Spróbuj mieć inne zdanie, wyglądać inaczej bądź wierzyć w coś innego to Ci się oberwie. Proste.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owsiak demoralizuje młodzież

Autor: green (---.elomza.pl)
Data: 22-10-11 20:33

idź spać ziaaam, zaśnij bez wyrzutów sumienia.




nie mam wyrzutów,. bo niby za przez co? jesteś o krok od przyznania mi racji, tylko się boisz. ja się nie boję


nie mam zamiaru przyznawać ci racji..bo nie jest ona zgodna z moją racją. Nie boisz się? Bo siedzisz przed kompem i dlatego, pff wielka mi odwaga..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org