niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
M. Chrzanowski - po co byla potrzebna opinia prawna.

robciu ja Ci też podaję rękę na zgodę :) Moze faktycznie się nie zrozumieliśmy... Ja też jestem dobrym człowiekiem ale czasami denerwuje mnie jak coraz częsciej spotykam się z oszustwem mniejszym lub większym..gdyby w każdym sklepie tak mnie nacinali to moje zakupy skonczyły by się po tygodniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M. Chrzanowski - po co byla potrzebna opinia prawna.

Pewnie większość oszołomów mnie zjedzie, ale z pełną świadomością zamieszczam poniższy tekst jako moje własne, prywatne zdanie.

Krzysztof Choiński jako osoba publiczna nie zrobił nic dobrego dla miasta Łomży. Tułał się od krzesła do stołka przez prawie 10 lat.
W degeneracji miasta przez okres kure.wsko miernych rządów Jerzego Brzezińskiego (tak, tego od czarnego paska na oczach w mainstreamowych mediach) nie uczestniczył "palec boży", tylko palce jego zastępców - w tym Sroczyńskiego i Choińskiego.
Ja w tym okresie nie widziałem zastoju. Widziałem wręcz uwstecznienie i bezpowrotną stratę czasu dla miasta. Takich ludzi, jakimi w Urzędzie Miejskim byli Pan Choiński i Brzeziński, uważam za szkodników.

Nie chcę się rozpisywać, ale dla mnie Śp. K. Choiński jest jak Steve Jobs (ten od iPhona) dla Richarda Stallmana (ten od otwartego oprogramowania, o którym wioska zwana Łomżą w 99% nie ma pojęcia).

Richard Stallman, uznając żal i ból po śmierci Steve'a Jobsa, powiedział jednocześnie, że to dobrze, że już go nie ma w świecie IT.

Tak samo ja chciałbym powiedzieć i wszystkim uświadomić, że mimo szczerego bólu i trwogi związanej z zabójstwem i śmiercią Wiceprezydenta, z całym szacunkiem i naprawdę szczerymi kondolencjami dla jego rodziny uważam, że to dobrze, iż nie ma go już w życiu publicznym Łomży.









P.S. Jako część uzasadnia i podporę mojego postu zamieszczam wycinek z bieżącego forum datowany na rok 2006.

"
Autor: Grek_Zorba (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03-05-06 12:33

po wątku o prezydencie miasta pozwalam sobie załozyć kolejne dwa o osobach pomagajacych prezydentowi realizować jego pomysły na Łomżę - tutaj ZASTĘPCA PREZYDENTA MIASTA PAN KRZYSZTOF CHOIŃSKI proszę o głosy oceniające jego działalność

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: koniu (---.range86-132.btcentralplus.com)
Data: 03-05-06 18:44

do bani z nim.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: szary (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03-05-06 20:45

Może i mierny, ale za to wierny.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: MrS (---.lom.vectranet.pl)
Data: 04-05-06 02:19

Człowiek na takim stanowisku powinien przynajmniej umieć się poprawnie wysłowić. ON NIE UMIE.

W jaki sposób on się tam w ogóle wkręcił???

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: zawisza176 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04-05-06 17:13

wierny???????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: degreg. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04-05-06 20:50

z tą wiernością to bym się kłócił, łakomy na kasę i tyle! z tego co wiem to startował pod innym szyldem niż jest teraz dostał się a jak Brzeziński zaproponował mu posadke, odwrócił sie od swoich, bo co zarobki vice prezydenta to nie dieta radnego. Łapczywy na kase i tyle... NIGDY WIĘCEJ!


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: Marcin_23 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05-05-06 21:54

za taką kasę jaką biorą powinni działać na korzyść naszego miasta, a oni przez 4 lata moim zdaniem cofnęli miasto w rozwoju o kilka lat

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: Angel (---.lomza.mm.pl)
Data: 05-05-06 22:57

Urząd prezydenta to powinen być bezpłatny urząd. Czyli, ze brak zarobków. Wtedy ciekawe kto by sie zgłosił, a dobro miasta/państwa byłoby nad dobrem własnym! :o

...

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: MrS (---.lom.vectranet.pl)
Data: 06-05-06 02:07

Poruszałem już niejednokrotnie na tym forum jedną, zasadniczą kwestię, mianowicie: zwróćcie uwagę, kto zajmuje się polityką w krajach bogatych, a kto zajmuje się nią u nas? Różnica jest prosta: w Stanach Zjednoczonych za politkę zabierają się ludzie bogaci, wykształceni, patrioci, którzy chcą zrobić coś dobrego dla kraju. U nas jest niestety zupełnie odwrotnie...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: MIROSŁAW ZAGŁOBA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-05-06 10:08

Jaki człowiek jest każdy widzi, wystarczy porozmawiać z nim 2 minuty aby wyrobić sobie zdanie. Trzeba jednak przyznać że o interesy rodziny potrafi zadbać, klasyczny nepotyzm w środowisku małomiasteczkowym przy sporym bezrobociu.a z taką nepotyczną mentalnością trudno o patrzenie na perspektywę miasta z innych pozycji jak tylko korzyści własnych

Mnie osobiście bardziej interesuje, jak ten pan otrzymał to stanowisko i kto go poparł? Przecież w wyborach samorządowych startował z innej listy niż JB i popierał innego kandydata na prezydenta.
W ciągu tygodnia opuścił LPR i przeszedł do grupy JB, a ten go przyjął z otwartymi ramionami jak syna marnotrawnego.
Może któryś z forumowiczów zna okoliczności tego nagłego przypływu uczuć ?
Proszę o rozjaśnienie

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: Carmello (---.elomza.pl)
Data: 06-05-06 12:50

MrS: masz racje, przykladem jest nasz obecny Nikoś Dyzma - A. Leppper. Od zera do bohatera (lub antybohatera jak kto woli) :)



Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: kamcio (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06-05-06 13:46

**** mu w dupę za jego działalność. Dzczególne dzięki za zjebanie atmosfery w PG 3.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: Grek_Zorba (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-05-06 10:47

wg strony internetowej http://um.lomza.pl/bip/index.php?k=23
Pan Krzysztof Choiński nadzoruje:
a/ zadania rozwiązywania kompleksowych problemów z zakresu oświaty, kultury i kultury fizycznej, zdrowia, pomocy społecznej
1. Wydział Oświaty, Kultury i Sportu
2. Wydział Polityki Społecznej
3. Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności
4. Przedszkola Publiczne
5. Szkoły Podstawowe
6. Gimnazja Publiczne
7. Licea Ogólnokształcące i Zespoły Szkół
8. Bursy szkolne
9. Zespół Centrów Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego
10. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
11. Dom Pomocy Społecznej
12. Ośrodek Adopcyjny
13. Zespół Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych
14. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna
15. Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych
16. Teatr Lalki i Aktora
17. Łomżyńska Orkiestra Kameralna
18. Miejska Biblioteka Publiczna
19. Muzeum Północno – Mazowieckie

czy potrafimy wskazać w tych obszarach sukcesy i porażki wiceprezydenta?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: Grek_Zorba (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14-05-06 10:49

tydzień ciszy ... to chyba wymiar ... nijakości ...
niniejszym wątek uważam za zamknięty. przynajmniej z mojej perspektywy

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: MIROSŁAW ZAGŁOBA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15-05-06 16:15

ciho wszędzie, głucho wszędzie
co to będzie...............
co to będzie...............

PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA IDZIE DALEJ

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: MarCo (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15-05-06 18:25

I niech tak zostanie. Mniej wyrządzi szkody jako vice niż ucząc fizyki.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: prawda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-05-06 22:11

Zdradził Jana Jarotę - oszust polityczny szedł z LPR a wylądował w sz----e czyli PO lub teraz zapisze się do pis-u

pani

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Osoba publiczna - Krzysztof Choiński
Autor: goostav (---.introlan.pl)
Data: 23-05-06 00:03

On sie podobno szykuje na dyrektora jednej ze szkól bo wie ze jesienia koniec tego dobrego.
Biedni uczniowe i biedni nauczyciele tam gdzie go koledzy wsadzą to znaczy tam gdzie "wygra konkurs" na dyrektora.

"

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=20908&t=20908[/ur]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M. Chrzanowski - po co byla potrzebna opinia prawna.

I na Mickiewicza aku też tańsze .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M. Chrzanowski - po co byla potrzebna opinia prawna.

Ci meliniarze rowniez wyrozniali sie z tlumu. I co? Krzysztof Choinski chcial z nimi walczyc to go zabili. Więc ja tez rezygnuje. Nie bede walczyc z kims kto "wyroznia sie z tlumu" bo moze ten ktos za chwile poczuje sie "niezrozumiany i niesprawiedliwie oceniony" i mnie tez zabije?

Koniec. Nie bylo tematu. Boje sie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M. Chrzanowski - po co byla potrzebna opinia prawna.

chihiro nie uwazam siebie za znakomitego kierowce bo i takim sie zdarzaja wypadki stluczki itp....jezdze dobrze i napewno nie brawurowo ale rowniez nie przestrzegam zbytnio przepisow...inaczej z punktu a do punktu b jechalabym pol dnia npowiedzmy sobie szczerze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M. Chrzanowski - po co byla potrzebna opinia prawna.

Ciągle rzeba nam sie stawać człowiekami :) tfu! ludźmi . :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M. Chrzanowski - po co byla potrzebna opinia prawna.

Zamknijmy też stacje benzynowe bo przecież jakiś czubek może kogoś zabić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org