wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejny zamach na demokrację

ja tez szukam chlopaka ... ale no wiecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny zamach na demokrację

albo niech zostana ZAMKNIETE albo BYWALCY owych przybytkow po uciechach jesli wracaja w pielesze to , z morda w kuble!!!!!!!!! a nie budzic cale osiedle -------------- dzis jakis tlomok , polglowek przeszedl samego siebie (JAKIS DOMOROSLY ZWOLENNIK LKS) a wtorowala jemu jakas dziwka bo inaczej nazwac jej nie mozna , mam nadzieje ,ze ktos sie wkurzyl i noc odsypia w areszcie.Zabawa zabawa ale POWIATOWY POLINTELIGENCIE PIGMEJU MIEJ NA UWADZE ,ZE NIE JESTES NA PUSTYNI!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny zamach na demokrację

typowo plotkarski wątek.
Banda plociuchów.
Co komu do domu, jak chata nie jego?
Ładnie tak poza plecami na czyjś temat?
Doskonale wiecie, ze oni dostępu do netu nie mają.
A wasz dobre chęci i intencje to sobie w buty wsadźcie.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny zamach na demokrację

http://www.4lomza.pl./index.php?wiad=25352

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny zamach na demokrację

Obstaje przy swoim, w sporcie liczy się przede wszystkim szlachetna rywalizacja. Gdy czynnik widowiskowy i finansowy przeważa to zatraca się to jest takie piękne i budzi podziw w sporcie. To tak jak nazwać sportem walki kiboli albo rzut gumacem na odległość, albo jak gwiazdy ślizgają się na lodzie. Pudzian nie ma szans nic osiągnąć w tej dyscyplinie, ze swoją budową ciała wystarczy przetrzymać go kilka minut to sam przewali się na glebę . Mamed ma świetny styl, ale gdy Ramadan się skończy trafi na większego kozaka i jego urok się skończy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny zamach na demokrację

Normalne, normalne. Też widziałem starszą panią jak nie mogła skasować biletu. Albo się urywają, albo "awaria drukarki" lub "nieprawidłowy bilet" się wyświetla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny zamach na demokrację

Dodam jeszcze, że kiedyś słyszałem o historii (wiem, że prawdziwa!) jak pewna ekspedientka chciała ze sklepu trochę towaru ukraść i schowała w śmietniku za sklepem. Ci dwaj Panowie gdy to znaleźli i sprawdzili date ważności, oddali do sklepu dla szefa, a ten zaczaił się na sprzedawczynię po pracy i wiedział już przez kogo towar ginie.

O Szeryfie i Babci Pomóc słyszałem. Była też kobieta na dworcu co zapraszała wszystkich do pewnej miejsowości (Grajewa?) Podobno bardzo zamożna kobieta, ale niezwykle samotna i coś jej na głowę przez to siadło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny zamach na demokrację

Teraz poczekasz sobie na skierowanie do PZP to cos jak MS tyle ze testy pisemne ,psycholog,psychiatra po tym czekasz na WZ i zostają do przejscia tylko lekarze bynajmniej w KSP tak jest .Z tego co tu zauważyłem najwiekszy przesiew jest na MS,spróbujemy zobaczymy jak bedzie dalej moze nie taki diabel straszny:)

pozdro.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny zamach na demokrację

Heh, zgadzam się z Łomżyniakiem. To,że ci w czymś tam pomógł, nie znaczy, że musisz go od razu prześladować. Może faktycznie ma własne życie. Z facetem jest tak, że jak mu zależy, to sam się odezwie i zabajeruje, a jak nie, to nie. Tak więc, daj sobie spokój i nie mieszaj jemu albo jego towarzyszce w zyciu, bo to zwyczajnie chamskie.
Jakby chciał rekompensaty, to by ci sam o tym napomknął. Daruj sobie.
Mój facet też kiedyś pannie auto odholował, to wielkie "halo" zrobiła, że ona mu się widać strasznie spodobała. Akurat. Olał jej poszukiwania. I tyle.
Niemniej jednak, życzę ci znalezienia faceta, który faktycznie będzie sam o ciebie zabiegał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny zamach na demokrację

popieram ale co innego mozna sie po nich spodziewac? zero kultury, zero jakiegokolwiek wychowania... owy osobnik caly tydzien zbieral na "mega impreze" to przeciez musi o sobie dac znac wszystkim zeby slyszeli ze z niej wraca... "czekajac na sobote"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny zamach na demokrację

Niestety to prawda. Część była bez montażu i niezbyt droga i tej pani pewnie szkoda było zachodu. Omijam ten punkt z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org