czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Popis posłanki

Netia dużo lepsza od MNI czy TP, tylko musisz być w zasięgu ich łączy....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

SZCZEBIOTKA Ty chyba nie masz nic do roboty na każdym forum się udzielasz ale żeby jeszcze z sensem... widać od razu po twoich wypowiedziach ze masz cos nie tak pod kopuła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Nie masz co ciekawego do napisania to nie pisz!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

PISZCEI SOBIE PISZCE i tak WSZYSCY MAJĄ NA WAS WYJEB.... I NIE DORASTACIE TEMU WŁASCICIELOWI DO PIĘT DZIADY ZA GRANICE KIBLE SZOROWAC NAJLEPIEJ A POTEM WROCIC I BOGACZA ZGRYWAC A ZA PAZURAMI KAŁ NIEDOMYTY HAHAH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Jak w temacie - gdzie jest w łomży sklep z tekstyliami lub dziewiarstwem? Potrzeba mi różnych rodzajów włoczek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Dziękuję bardzo!!! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Popularne ostatnimi czasami. można w nich kupić nie tylko używaną ale i nową odzież. Które uważacie za najlepsze? Kiedy są dostawy, kiedy jest najtaniej.
Pochwalcie sie gdzie "buszujecie" po godzinach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Najlepiej nie wypowiadajcie się na temat o którym nie macie zielonego pojęcia i nie wiecie co jest grane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Moim zdaniem kiedyś były bardziej popularne, jak ludzie biedniejsi byli, teraz to albo biedota tam chodzi albo staruszki które chcą ubrać się ekstrawagancko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

DONALD mam skromne pytanie ---------pokaz ty mnie tych bogaczy???a na rynku to co pies???? skad sa te szmaty??

---


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Moim zdaniem kiedyś były bardziej popularne, jak ludzie biedniejsi byli, teraz to albo biedota tam chodzi albo staruszki które chcą ubrać się ekstrawagancko...

Donald pół miasta sie w nich ubiera i to głównie młode dziewczyny. Dużo tam też ładnych ubrań dla dzieci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Vlad: hahahahaa. A może lepszy model, to taki który nie oczekuje od męża w ogóle seksu?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Randka powinna się zaczynać i kończyć w łóżku :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Hej. Nie wierz w przebiegi rzedu 200k km bo zadna tylu letnia bemka z zachodu badz z polski nie ma tak malo w kolach. realny przebieg jest jakies 100-200 tys wiekszy, ludzie ktorzy wierza w zapewnienia komisiarzy sa poprostu naiwni. Jednak przebieg to maly problem, przy zakupie zwroc najwieksza uwage na stan auta, tzn np lepiej kupic cos starszego w lepszym stanie niz nowszy model zakarany. To czy ci sie bardziej podoba e36 czy e46 to juz kwestia gustu wiadomo starszy model bedzie bardziej kanciasty ale dla wielu na tym polega urok e36. Co do silnika to zgadzam sie z przedmowcami r6 motor m54b28 poj 2,8l spalanie porownywalne do 2,0l a osiagi o niebo lepsze. Najlepiej kupic bez gazu i zalozyc samemu dobry gaz wtedy zero problemow z regulacjami i tanie cykanie kilometrow. Przed zakupem proponuje podjechac z autem na diagnostyke, podlaczyc komputer, podniesc na ramie obejrzec spod, zawieszenie. W czasie testow zwroc uwage na wskaznik temperatury nie ma prawa nawet milimetr sie wychylic w prawo od pionowego stania. Przegrzany silnik to tylko klopoty i koszta. Nie moze szarpac ani nie miec mocy ma isc rowno od najnizszych obrotow, najlesze odejscie od 3-6 tys. Postaraj sie polatac kilkoma autami nie podjaraj sie po sprawdzeniu jednego. Z doswiadczenia polecam to marke.
Pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

Jak macie wszystkie zezwolenia i licencje na prowadzenie tej działalności to ja jestem już u was na liście i dużo mogę wnieść w tę inicjatywę a jak nie to do widzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

ma ktoś jeszcze zelixę?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

no z tego co wiem to weta ma bardzoo niski poziom, bo np w mechaniaku kolezanka miala 1 na semestr z jakiegos tam przedmiotu a poszła tam i nagle ma 4 więc chyba coś jest nie tak :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Popis posłanki

ja miałam ok 80 i sie dostałam ale skończyłam już tam edukacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org