wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wałęsa nadal chroniony

idź z żalami do premiera Tuska.
4 lata pierdzi w stołek.
podobno wybrali go "młodzi i wykRZtałceni", a nie "starzy i głupi".

i tak ci powiem coś gratis: chcesz coś osiągnąć, to zdobądź jakieś umiejętności, rozwijaj się, licz na siebie i nie oglądaj się na ZUSy i inne państwowe kure.stwa.
ja tak robię i nie narzekam.
i tak ci powiem jeszcze coś gratis: jestem k.urwa "PiSowskim betonem".
i jestem z tego dumny.

i mam cię tak naprawdę w dupie, bo mnie na to stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

na krótkiej jest taki komis z ubraniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

Poczekajcie i na mnie :):)
Około 23 dobiegnę do was :):):)

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

powiem ci jeszcze, a raczej coś ci wyjaśnię.
mianowicie: dlaczego nie podam ci ręki.
zwalasz winę na Kościół, na Rząd (jest po.******, ale to wie każdy; nie było do końca normalnego po '89 roku), na innych.
to ty jesteś winien.
nie mów mi, że "ktoś objął fabrykę po rodzicach".
h.uj, niech ją ma. to jest tylko malutki odsetek społeczeństwa.
znam gro takich ludzi, którzy nic po rodzicach nie odziedziczyli, a dzisiaj mijają cię na błyszczących felgach.
problem jest w tobie i w tobie podobnych.
myślicie, że wszystko wam się należy, tylko za to, że jesteście.
g.ówno prawda.
należy ci się tyle, na ile zapracowałeś.
i tyle dostaniesz, więc, k.rwa, nie płacz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

Sluchaj ja zgubiłem kota w okolicy ks. anny jezeli wiadomo Ci cos na ten temat proszę o kontakt, z góry dzięki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

Co do 146 to decyzja Prezydenta. Wyremontowanie tego złomka będzie kosztowne , no i utrzymanie. Czy będzie na to kasa i kto ją wyłoży? Bo raczej KMKM takiej nie posiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony


chyba wyraźnie napisane dwóch - czytać nie umiesz, buraku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

Najlepszy jeżeli chodzi o zdrową szamę jest klub senior!! BAńka w łape i lecisz bracie! Znam tam kierownika Leszka P który stołuje się tam i w kuflu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

Do II LO 2 lata temu od 141 przyjmowali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

w gejówce
w lesie jednaczewskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

w sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony



Na trzepaku oraz pod trzepakiem możesz sobie potrzepać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

Czytam ze zrozumieniem i większość to są indywidualne niedogodności i wielkie halo z tego robicie. Toć godzinyny pracy basenu nie będą dostosowywane pod grupkę osób które kończą pracę o 18 czy coś takiego, a pozatym inwestycjami i budową takich obiektów jak baseny zajmuję się urząd miasta a nie mosir i jakieś systemy i inne pierdułki zostały z góry narzucone a mosir dostał to pod nadzur i on odpowiada za działanie basenu po wybudowaniu. Żeby nie było że bronie czy coś tylko poprostu orientuje się jak to wygląda i wkurza mnie gadanie ludzi którzy za przeproszeniem gówno wiedzą a się wypowiadają bo im coś nie pasi. Dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

Twierdza Osowiec zwiedzanie z przewodnikiem całkiem ciekawie jest a można i samemu wcześniejsze bunkry itp pozwiedzać chociaż to ponoć nielegalne ale ludzie chodzą byłem w tamtym roku polecam dobry to sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia, to jest takie miejsce, że nie wszystkim się spodoba ale raz warto być :-). Szlak carski to przyroda łąki itp w niezmienionej naturze. Jest jeszcze fajne miejsce za Jerzewem ale wypadła mi nazwa jest tam kładka po bagnach kilkukilometrowa jeszcze tam nie byłem ale jak przyjdzie większe ciepełko to trzeba jechać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

Osobiście uważam że egzamin wewnętrzny to bardzo dobra sprawa sam to przechodziłem i pozwala to nawet dla mnie kursanta sprawdzić się pod okiem innego instruktora jak jestem przygotowany do egzaminu. To taki podstawowy sprawdzian dla mnie przed podejściem do egzaminu państwowego - osobiście popieram taką prakykę :))
Kurs i egzamin wewnętrzny robiłem u Kamińskiego.

pozdrowienia dla mojej Pani Instruktor :)))


Maro7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

Wcale dobrze nie zapłaciłam, zaplaciłam tyle ile podejrzewam że musiałabym zaplacic innemu lekarzowi za wykonanie zabiegu ;p Myślę że wyolbrzymiasz z tym ucięciem i przyszyciem głowy...;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

http://mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl/?ticaid=6c1ad POLEEECAAAM !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa nadal chroniony

albo masz brzydki charakter pisma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org