niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
O jakie wybory chodzi?

Nie ginekolog to lekarz, ciekawe czy poszedł byś do pierwszego lepszego dentysty, bo to tylko ktoś kto w zęby zagląda?? Nie sądze. Ja polecam doktora Oleszczuka on przyjmuje na Wojska Polskiego a nr powinien gdzieś być w necie, to jest podobno jednen z najbardziej kompetentnych lekarzy w lomży, a ich podobno jest niewielu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Straż to chyba wiejska, jeżdzą po pięciu samochodem bo zimno w zime:) W łomży straż miejskajestraczejprzechowalnią dlaludzi biernych miernych ale wiernych. Czy strą wiejska może się w łomży czymś poszczycić? Sądzę że niczym prócz statystyki nałożonych mandatów za parkowanie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

NO I TANIC IDIOTÓW JAK WIDAC TRWA DALEJ

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

w katedrze po mszy o 12ej też będzie spotkanie z kobietą szyjącą habity

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Ut@p $ię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

jezeli to byla ksiazeczka posagowa,to może wystarczy CI na zakup butów w CTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

"śLeDcZy" dobrze to ująłeś bo chłopaki na Dwornej nie wszystkim udostępniają hasło do czata ja tam mam dostęp ale tam mam inny nick

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Pytam czy ktoś może, a nie jaką ktoś ma opinię na ten temat. Po prostu nie ma biletów stąd moje zapytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Dr. Pękała na Wyszyńskiego na nfz
Dr. sokół
Załęska

Znalezione w sekunde w jednym z tematow na 4lomza.
Nie mow tylko ze nie podany kontakt. Istnieje takie cos jak google.pl
wystarczy wpisac wybranego ginekologa i dopisac lomza.
Co nie którzy by zgineli sami na wlasną ręke...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

nie posagowa tylko mieszkaniowa juz dwa lata temu naliczyli ponad 70 tyś ale wtedy mozna bylo wypalcic np na remont mieszkania wykazac rachunki badz na wykup mieszkania chcialam wiedziec czy cos sie zmienilo

ps. profesor odpier.... sie ode mnie ok?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Set a słyszałeś/aś że od 1go kwietnia zmieniają się zasady przydzielania kredytu Rodzina na Swoim? będzie mniej dopłat także jeśli planujesz ten kredyt to warto sprawę przyspieszać, żeby na jak najlepsze warunki się załapać. znajomi z W-wy zdecydowali się na Deutsche Bank bo wypadł najkorzystniej z ratami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Nie przejmuj się, Fazzi to wielki łomżyński warsiawiak z kompleksami, pewnie mu żal, że on przez całą swoją karierę musiał jeździć pekaesami a tu ktoś może sobie pojechać autem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

piskorska
Malinowska
Głuszkowska
Mazewską
Kalinowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

jakby co podam jeszcze ze sto innych jak przetestujesz tych co dalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

i jeszcze słowo o Alior Banku, na forach ostatni czytałam że często zdarza im się poślizg z terminową wypłatą kredytu i ludzie mają problemy bo sprzedający kasy na konto na czas nie dostają, mało profesjonalne i przez to nawet tam się nie wybieram żeby o hipoteczny się dowiadywać :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

ja jestem doradca w tych i innych sprawach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

i nie zapomnij [nazwisko - i dopisek lomza] spodoba ci sie ta technologia!
a jak chcesz innych jeszcze ginek. to wystarczy slowo Ginekolog lomza,ENTER. EWentualnie dopisek opinie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

ja takze mam dwie ------ zarejestrowane w spoldzielni i maja premie gwarancyjna.Nie slyszalam aby cos sie zmienilo -ale nie sadze , juz dosc dzieki Balcerowiczowi ukradli!!!!!!!!!!!! wiem ,ze ktos z Olsztyna pisal skarge do Strasburga ale jaki final jest lub bedzie nie wiem? WpLACANE PIENIADZE NIE BYLY PAPIERAMY ALE ZYWA GOTOWKA! i nie sluchaj tych GOLODUPCOW!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

dr Załęska 606416156 Ks.Janusza 15, przyjmuje na Kasę Chorych i prywatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

jak ci sie nie spodobalo, ze w poprzednich tematach nie ma adresow czy nr telefonow to trzeba bylo atualizowac wczesniejsze tematy i dopisac, ze poprosze i telefony do wyzej wymienionych, a nie naotwieraja 15 tematow i w kazdym to samo. Jak nie potrzebujesz do prowadzenia ciazy to zajrzec w miejsce kazdy ci zajrzy, cytologie tez kazdy ci zrobi i to bez wzgledu na to jaki lekarz. KAZDY ROBI TO W TAKI SAM SPOSOB!!! Niczym sie nie roznia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Franio11 ale ty tępy jestes aż cie szkoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

ta rowerzysta z takim doświadczeniem nie mógł się pomylić.To był pewnie ruski tir i odwet za Smoleńsk.Macierewicz to wyjaśni tylko musimy troszkę poczekać.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

sprawdz czy go do schroniska nie złapali, tam takich bywa dużo,


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

dzięki wielkie Szpenio :)
spróbuję się z nimi skontaktować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

*X*X* moj mandat traci waznosc za polotra tygodnia :) , ale jak zloze papiery to i tak po 2012, dlatego ze teraz jest duzo chetnych, dlugie kolejki, terminy, itp. A mi sie nie spieszy, bo mam dobra i stala prace, wiec :) Light :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Zgadzam sie jest pozytywnie :D hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

http://www.youtube.com/watch?v=XS2kn-ocIuo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

gorzkie żale szymona z forum

w następnym temacie szymon i "gdzie jest punkt Gie" , czyli szymon szuka punktu Gie w dup!e Krysi + 101 pytań do forumowiczów jak żyć by się nie sparzyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Czesio - popraw beret , pozdrawiam Cię serdecznym ********** !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

CI prywaciaze lomzynscy daja kopa okolicznej gospodarce takze zamilcz pachole bo twoj ojciec i matka takze zasowa u prywaciaza bys mial co do mordy wsadzic to po 1 po 2 prawda jest ze w naszym kraju ludzie ktorzy ida do policji na straz miejska do wojska ( wczesniej i teraz) to ludzie ktorzy nie grzesza inteligencja (zreszta same wojsko sie do tego przyznaje ze narzekaja na brak wykwalifikowanych osob chetnych do zlozby ..) przyczyniaja sie do tego "mundurowki" bo wizja emerytury po 15 latach a nie 67 (byc moze) to jednak jak zloty gral... (np. agent Tomek 30 pare lat na karku a juz na emeryturze i to nie lichej bo z 3 000 to na pewno lyka)... WSTYD mi za takich ludzi .... bede za kazdym rzadem ktory bedzie chcial zlikwidowac mundurowki .. (zostawic tylko dla gornikow bo chlopy gina za nasze czarne zloto)... a policjant ...naglosnili 3 sprawy atakow na policje i juz nagonka jak im zle jak im trudno hehehe smiac sie chce takze panie fazzi ludzie w strazy i policji to ludzie ktorzy nieradzili sobie w szkole podstawej gimnazjum sredniej ...,, zreszta nastawienie tych ludzi do obywatela zgory jest takie iz obywatela trzeba nekac sprawdzac patrzec mu na rece A nie pomzagac zapytac czy jest w potrzebie .... Ci co sie wyuczli (nawet jesli nie jest to wyksztalcenie wyzsze ale "fach w reku) to wlasnie pozakladali wlasne firmy i utworzyli nowe miejsca pracy bysmy mogli wybierac ..... za klikanascie lat jak sie nam surowce skoncza jak rolnictow ukierunkuje sie strukturowo ,,,, nie bedzie juz wielkich panstwowek co jedynie w administracji i sluzbach ... wtedy tylko sektor prywatny bedzie ciagnal nasza gospodarke i nasze emerytury .. nawet tych mundorowych.. ktorzy 15 lat pojezdza radiowozem wypisza kilka milionow mandatow przypiepsza sie do starego slabo widzacego i slyszacego starca ze przechodzi nie na pasach zamiast mu pomoc ..... chcesz byc policjantem to min wyksztalcenie wyzsze po AWF i swiadomosc pracy min 67 lat jak wszyscy ... to tylke :) dziekuje !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

jasiu_śmietana na pierwszego kata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Doniósł sam na siebie

Mieszkaniec Grajewa spowodował kolizję. Chociaż był pijany o zdarzeniu sam poinformował grajewską Policję. Teraz za jazdę pod wpływem alkoholu mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.



MOJE KONKGARULACJE!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

ok

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Oczywiście po części się zgadzam ,ale czy to wina policjantów ,że koszystają z przywilejów które dano im odgórnie ? Nie !
Nie zgodzę się z tym,że do Policji idą same głąby ,które ble ble ble. Do Policji idą ludzie ,inteligentni i mądrzy.Ludzie którzy patrzą w odległą przyszłość ,a nie tylko na to co jest teraz. Emerytura po 15 latach jest przywilejem,więc warto iść do mundurówki. Ludzie ,którzy lądują u prywaciarzy,na budowach,na stacjach benzynowych itp to ludzie tacy jak Ty ,czyli ludzie bez abicji,ludzie niezaradni,typowe niedojdy życiowe... Chcesz to pracuj 65 lat o ile dożyjesz ! Ja w tym wieku wolę sobie siedzieć w fotelu przed TV z przyzwoita emeryturką na koncie... I wielu ludzi ,którzy mają trochę oleju w głowie ma tego świadomość! Wystarczy tylko spojrzeć ilu chętnych jest obecnie do służby w formacjach mundurowych... ;) pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Wie ktoś może czy była (jeżeli była to kiedy będzie znowu) w empiku w Łomży ? A może w innym miejscu można zakupić (w Łomży) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

Śmierć nie jest karą. Powieszenie,rozstrzelanie,wstrzyknięcie zastrzyku itp. nie jest pokutą za popełniony czyn. Jest tylko pozbyciem się ze społeczeństwa osoby nieprzystosowanej społecznie.Może być także zadośćuczynieniem dla rodziny ofiary. Kara śmierci to bezsens...
Moim zdaniem najgorsi zwyrodnialcy powinni cierpieć,a nawet bardzo cierpieć za popełniony czyn. Zastrzyk niestety cierpieniem nie jest. pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O jakie wybory chodzi?

a po co ci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org