sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
via baltika 1 jezdniowa

uwazam ze to co zrobil slynny pan lekarz jest obrzydliwe i podle. to ze posluzyl sie chorymi dziecmi do wygrania pieniedzy na swoje potrzeby swiadczy o jego braku jakiegokolwiek honoru i szacunku do potrzebujacych ludzi.
pod pojeciem "lekarza"rozumie sie czlowieka, ktory calym swoim sercem stara sie pomoc innym ludziom w potrzebie. Lekarz jest hamem gdy wykorzystuje medialnie swoich pacjentow i to na dodatek swoich dobrych znajomych.
Panie Henryku jestes bezczelnym czlowiekiem. Wstydzimy sie ze taka osoba nalezy do sluzby zdrowia w naszym miescie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: via baltika 1 jezdniowa

hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: via baltika 1 jezdniowa

jak ktoś chciałby poczytać o kolei wąskotorowej

FUNDACJA POLSKICH KOLEI WĄSKOTOROWYCH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: via baltika 1 jezdniowa

gamoniu jak ci NFZ sfinansuje opracje to gratuluje czlowieku w jakim ty swiecie zyjesz!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: via baltika 1 jezdniowa

...jak w temacie - niestety nie bede mogl byc na ich koncercie, chetnie sprzedam bilet. Zapraszam zainteresowanych!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: via baltika 1 jezdniowa

egipcjanie właśnie mówią to swoim złodziejom ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: via baltika 1 jezdniowa

"jeden tych z ponoc gorszych"a co moze rodzina pana doktorka sie odzywa w obronie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: via baltika 1 jezdniowa

Łopatą każdy machać potrafi. Komuna mentalna - wszystko im daj, wszystko im się należy i najchętniej średnią krajową wypłać za robotę którą może wykonywać osoba z jedną półkulą mózgową...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: via baltika 1 jezdniowa

Hehe, człowieku w cuda wierzysz... Ludzie to szuje (aby na złość) każdy normalny człowiek by tak zrobił, że po znalezieniu by oddał właścicielowi, tylko "normalnych" jest parę procent społeczeństwa. Koleś który go znalazł uważa że byłby frajerem jeśli by go oddał... Przykro mi jest, ale taka jest prawda 3x w życiu zgubiłem dość ważne przedmioty i nigdy się nie znalazły... Sam oddałem znaleziony portfel facetowi z zambrowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org