niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa Ustawa o działalności gospodarczej

Jak już wcześniej pisałam to wszędzie oszukują ja zostałam oszukana na barbórce z karteczek kupiłam i było ok. a jak chcesz kogoś przestrzegac przed popełnieniem błędu to najlepiej napisz "ludzie nie wychodzcie z domu bo wszyscy zostaniecie oszukani" niestety take czasy nastały że wszędzie cię oszukują i nie widzę powodu żeby z tego robic sensacji ty nigdy nikogo nie oszukałaś????? Nie wierzę że nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Ustawa o działalności gospodarczej

ok dzięki ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Ustawa o działalności gospodarczej

Szczebioś,dlaczego nie odpowiesz na zadane przeze mnie pytania.Proszę Cię,nasza GWIAZDO,przybliż nam swoją osobę.Będę wdzięczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Ustawa o działalności gospodarczej

dnia 15 listopada przed godz. 19 na ulicy Polnej zaginął srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel. 505814881 z góry dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Ustawa o działalności gospodarczej

To na pewno chodzi o nową i chyba jedyną prawdziwą w mieście naleśnikarnię. ona znajduje się giełczyńskiej obok zegarmistrza. Byłam tam wczoraj ze znajomą i mają bardzo duży wybór i bardzo dobre naleśniki. Takich naleśników jeszcze nie jadłam-robią na oczach klienta. Ja polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Ustawa o działalności gospodarczej

SADZIĆ
PALIĆ
ZALEGALIZOWAĆ

nie truć się tym hujostwem(nikotyną).Popieram zakaz\

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Ustawa o działalności gospodarczej

Pool sprawdź najpierw swoje informacje w pewnym źródle a potem oczekuj odpowiedzi, bo na głupoty nie będę odpisywał!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org