niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
IMIGREJSZEN

Są bardzo podobnę , projektowało je te samo studio niestety się nie przyłożyli do tego.Szkoda też , że imiona też do polski nie pasują .Ale widać PZPN nie protestował bo Lato był bardzo zadowolony na dzisiejszej prezentacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

jezeli kupisz malego szczurka to bedzie normalny jak go oswoisz ale jak kupisz wieksze szczurzysko to bedzie słabo.. idz do sklepu i spytaj sie kiedy beda male szczurki i se wtedy kupisz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

PZPN-owi wszystko jedno, byleby wypłata była na czas. Nie przeszkadza podobieństwo, ale za to, pewnie było tanio. Cóż to, PZPN-owi nie przeszkadza nawet flaga odwrotnie, heh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

www.garbulski.pl plecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

flaga na strojach zawodników...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

dzwoń po pały i rób raban !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

do kempa

U mnie w KWP jest tak dostajesz skierowanie na WKL pierw jest PZP wynik po jakiś 2h po testach, jeśli zdane to pisze psycholog na odwrocie karty zdolny i przybija pieczątkę(tylko że opinie wystawia ci w innym dniu ta opinia potrzebna Ci jest do lekarza psychiatry) z tym się zgłaszasz do WKL o wydanie obiegówki i ganiasz po lekarzach aż właśnie do momentu psychiatry.
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Polecam siódemkę !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Daewoo Nubira II Kombii 1,6+ gaz za 6500zł 2000r

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Ja również zbieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Taborety to ty możesz sprosić, z pewnością nie zbraknie wśród twojej świty.

v

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Dziekuje tym, ktorzy odezwali sie na e-maila dostalam ich kilkanascie prawie wszystkie ze zdjeciami, mam nadzieje, ze sa to ich wlasne zdjecia, bo o taki typ faceta wlasnie mi chodzilo , niedlugo bede na nie odpisywac pozdrawiam i czekam na jeszcze i nie jest to zaden kit jak ktos wczesniej napisal i nie probuje na sile uszczesliwic kolezanki, wprawdzie sama nie prosila mnie o to, ale wiem ze czuje sie samotna i chcialaby znalezc wielka milosc, wiec pomagam jej w tym, a to, ze ma tak duze wymagania odnosnie wygladu to juz nie moja sprawa(kazda ma swoj ideal) moze kiedys spotka blondyna i zakocha sie na zaboj, kto wie!!! poki co marzy jej sie typ poludniowca, nie wiem dlaczego, i nie jest to moja przyjaciolka tylko kolezanka, kiedys pracowalysmy wspolnie, ale do dzis mamy ze soba kontakt i nie moge jej zabrac na impreze zeby tam sobie moze "cos" brzydko mowiac znalazla, bo nie biegam na imprezki.Swoje juz wybiegalam, a moja kolezanka tez nie jest typem imprezowiczki. To sa odpowiedzi na wszystkie watpliwosci na pytania zadane przez was!!! Pozdrawiam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN



v

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

MAMAŁYGA BAUBAUHAUHAUB dobre MR X dobre :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

CO TO ZA ***** na tle forum , co sie dzieje , jak juz chcecie jakos laseczke dac to tak zeby bylo cycki widac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

mam bardzo duze wymagania sprzętowe :) bez zdjecia nie biore udziału w sztafecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Pomagamy i MY.
Zapraszam wszystkich na Łomżyński Portal Osób Niepełnosprawnych , gdzie już wkrótce będzie można zakupić prace rękodzielnicze wykonane przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie. Część środków pozyskanych z aukcji przeznaczona zostanie na rehabilitację Maćka Kowalewskiego.
http://nasz-cel.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Zoptymalizowana pizza



Czy wiesz jaki ser dostajesz na pizzy?

Jeżeli to pizza z sieci pizzerii lub mrożonka to można być pewnym, że to wyrób seropodobny.

Normalny ser robi się z mleka. Na różne sposoby (dodatek enzymów, zakwaszenie, podgrzanie) wytrąca się z mleka białka i tłuszcze i powstaje ser. W zależności od rodzaju sera do wyprodukowania 1 kilograma potrzeba od kilku do kilkunastu litrów mleka.

Wyrób seropodobny (tzw. ser analogowy) produkuje się z rafinowanych olejów roślinnych, białek mleka, mleka w proszku, skrobii kukurydzianej, pszennej lub ziemniaczanej i innych substancji. Dzięki takiej technologii wyrób seropodobny jest dużo tańszy od sera (około 10 zł za kilogram). Do wyrobu zwykle używa się rafinowanego oleju palmowego bo jest wyjątkowo tani (aktualnie w hurcie mniej niż 3 zł za kilogram).

Nadmiar tłuszczów to nic dobrego, w tym szczególnie rafinowanych olejów, a zwłaszcza palmowego jeżeli wierzyć ostatnim doniesieniom naukowców.
Okazuje się, że idziemy z postępem i można jeszcze taniej i w ogóle bez mleka



[url}http://www.czarnarzepa.pl/2010/05/zoptymalizowana-pizza.html


i wszystko jasne oni dają tyle tego "sera" bo on jest robiony z margaryny .......smacznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

http://www.czarnarzepa.pl/2010/05/zoptymalizowana-pizza.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

ostatnio ruscy TUPOLEWA pomylili z UFO ! przestan wierzyc w ufo ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

ewentualnie info. komus kto jest zainteresowany wynajeciem, podam na pub9-ka@wp.pl :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Do 23Emilka:
Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko.
Trzeba czasem wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Hezjot bardzo przykry jestes;/ a myslales, ze bedzie smiesznie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Zapraszam na
http://nyska.systempartnerski.pl/rachunki_firmowe.html
Znajdziecie tam oferty różnych banków, w których można założyć konto firmowe i nie tylko ;)
Zawsze można wypełnić formularz online (do niczego nie zobowiązujący) i rozwiać swoje wątpliwości
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

W/w firma korzystając z pośrednictwa Urzędu Pracy dość często zgłasza chęć zatrudnienia nowych pracowników. I to na różnych stanowiskach.

Czyżby ten fakt świadczył o tym, że ludzie wymieniają się tam zbyt często? Jeśli tak, to jaka jest tego przyczyna?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

sonata jedwabne-był ktoś tam na sylwestrze? jak tam jest??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

Nie polecam tej firmy kilka razy w mieśiącu sprawdzają alkomatem na początku zabiora ci 200zł jak cie złapią robota po 12 godzin dziennie plus soboty 1500 na reke szef potrafi wyzwac od niewolnikow i tym podobne ogólnie roboty drogowe kanaliza kładzenie asfaltu.


Jak na prawde nie masz środków do życia to idż ale tak to nigdy żebyś sie trfił do takiej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMIGREJSZEN

A KTÓRY SZEF CHCE PIJAKÓW ZATRUDNIAĆ?????? GDYBY COŚ CI SIĘ STAŁO TO KTO ZA TO ODPOWIADA, PYTAM SIĘ NO KTO????
JA BYM CAŁĄ WYPŁATĘ ZABRAŁ ZA WÓDĘ I WYWALIŁ NA ZBITY PYSK!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org