piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sylwester

Pewnie nie każdy wie, ale sylwester w Polsce obchodzimy 31 grudnia, a nie 29. Apeluję do wszystkich idiotów, którzy o tym nie wiedzą, że nie wszyscy mają ochotę obchodzić go już 3 lub 4 dni przed i słuchać tych huków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

To dzieci z robotniczych rodzin, dzieci wyborców pis. Taka ich rozrywka i takie czasy, że komuna znowu podnosi swój chytry, biedny, robotniczy pysk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

I zapomniałaś dodać że 4 dni po

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester



stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

https://img.joemonster.org/mg/albums/new/171228/ewolucja_dala_dupy.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

Biedne są tylko zwierzęta przez te kilka dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

Mam nadzieję, że Miasto, czyli prezydent, w tym roku nie zaplanował idiotycznej rozrywki dla imbecyli pt. Fajerwerki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester


co za naród, każdemu głupkowi wydaje się, że wie lepiej jak żyć powinni inni !!!


fajerwerków nie kupuję, nie nasłuchuję i nie wypatruję, bo uważam to za marną rozrywkę ... ale strzałów jakoś nie słyszę poza sporadycznymi przypadkami,

psy posiadałem,
nigdy mi żaden nie uciekł a w sylwestra
a w każdego sylwestra psy bały się mniej niż tak samo jako podczas burzy ...., którą wyczuwały na długo przed i bały się na długo po ....

jestem ciekawy ilu tych obrońców zwierząt ma swoje psy, ile ich wychowało i ile pochowało :-)

więc proponuję poluzować gumki w majtkach i żyć własnym życiem,
nie interesować się za bardzo jak żyją inni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

I nawzajem, nawzajem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

Ja też apeluję.... poza tym chyba jest zakaz używania petard.... może by tak więcej patroli policji, straży miejskiej, z reguły strzelają teraz małolaty, ktorym w noc sylwestrową nie wolno wychodzić z domu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

A na ciebie zdzicho bym straż miejską nasłał żeby chodziła za tobą i sprawdzała czy sprzątasz gówna po swoim psie czy piesek był szczepiony czy chodzi w kagańcu i czy zapłaciłeś podatek.

A najchętniej idiotom takim jak ty wprowadził bym zakaz posiadania psa.
Nie umiesz kundla ułożyć żeby się nie bał petard to lepiej go nie miej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester


https://noizz.pl/zwierzeta/pytamy-pracownikow-schronisk-jak-psy-radza-sobie-z-fajerwerkami/76zy26h

Przeczytajcie pisowskie głąby...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

dzisiaj 2.01 i dalej strzelają :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

Denerwują mnie Ci idioci, którzy strzelają fajerwerkami zaraz po Bożym Narodzeniu. Mój pies wariuje :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester

Biedne zwierzaki :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org