poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MAZURY..........wakacje....

prosze o informacje na temat fajnych osrodkow na mazurach... moze gdzies byliscie, gdzie sie wam naprawde podobalo, interesuja mnie domki oraz ceny, a takze Wasza opiniana temat rozrywki i towarzystwa( czy duzo ludzi czy malo ?? jacy sa?? i ogolnie wrazenia)

to co byscie polecili dobrym znajomym...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

Miasteczko Wilkasy za Giżyckiem, całkiem niezły ośrodek cenny też nie są wysokie ok 30zł za dobę, a na większe atrkcje zawsze możesz pojechać do Giżycka jest to ok 5 km od ośrodka do miasta, tax. wynosi gdzieś 12zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

http://www.rusalka.warchaly.oit.pl/
świetne miejsce, super czysta woda POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

Przewięź za Augustowem, raczej spokojne miejsce, domki różnej klasy, pole namiotowe, nad jeziorem białym, przekrój wiekowy każdy, rowery, skutery kilka barów, do Augustowa 6-7 km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

UKTA koło Rucianego Nidy, rzeka Krutynia (przeczysta), wspaniałe pole namiotowe (z prawdziwą mazurską banią do dyspozycji), mili ludzie, wspaniały punkt na wypady (Wojnowo - stary klasztor Starowierców, Kadzidłowo - park dzikich zwierząt, blisko Ruciane i Mikołajki), kajaki po dziewiczej rzece i co najważniejsze pole jest najtańsze w okolicy, a z właścicielem można nawet co nieco utargować. Nazwa chyba "Słoneczny biwak", czy cóś., Właściciel ma na imię Tomek. Jak potrzeba mam nr telefonu.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

chyba ŁUKTA hehehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

Ukta zgadzam się też dobre miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

Ja również polecam Przewięź za Augustowem. Jeżdżę co rok, Nic więcej nie trzeba...

Dowiedz sie kim jestes i pozostan soba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

rowniez polecam ukte

.www.probark.prv.pl polecam :)) kazdy pokoj wyposazonyw lazienke i obok domu jezioro ;))

ptysiu80 kolejne bezsensowny komentarz :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

Ptysiu, a weź se atlas i popatrz bucku antygeografie, Łukta, a Ukta to są dwie różne miejscowości.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

najważniejsze jest to aby nie było łysych buraków w dresach klnących i bujających się o byle co. Ze swojego doświadczenia wiem że okolice Giżycka (ew. Węgorzewa) należą do najbardziej kulturalnych... aczkolwiek są wyjatki.

Najlepszy sprawdzony sposób na wypad na mazury to sprawdzeni ludzie i dobry sprzęt ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

a ja polecam nowe guty;p blisko fajnie tanio

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

Racja - mój błąd, a ty czubek nie bulwersuj się tak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

Zgadzam się z madziusmadzius, Nowe Guty to bardzo fajne miejsce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

Ptysiu, twoje posty i komentarze mnie trwożą, tych chcesz pobić mego nicka?

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

Polecam PTTK "U Andrzeja" w Ruciane Nida oraz PTTK w Nowym Moscie za Uktą.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAZURY..........wakacje....

Patrzyliście sobie na ofertę https://mazuryjezioro.pl/? Jest tam wiele opcji, od luksusowych willi po przytulne domki letniskowe, idealne dla większych grup. Strona jest bardzo intuicyjna i łatwo znaleźć zakwaterowanie dostosowane do liczby osób oraz waszych preferencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org