sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obrzydliwie bogaci :]

Wczoraj przeczytałem artykuł o najbogatszych ludziach świata. Strach pomyśleć o majątku ok. 50 mld euro <szok> hehe. Szczerze, pewnie nie wiedziałbym, co z tym zrobić i wszystko straciłoby sens, bo przecież życie polega na dążeniu do celu. Jednak zastanawia mnie, czemu na tej liście nie widzę kobiet? Czyżby nie było ani jednej, która spełniałaby takie kryteria, jak panowie, choćby z Top100? Z czego to wynika?

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Taka osoba mogła by dać troche pieniędzy dla ludzi biedniejszych sa ludzie ochydnie bogaci i saludzie bardzo ubodzy :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Kurde ... nigdy nie sądziłem, że się z Tobą Ptysiu zgodzą, a jednak. Tylko wiesz, zastanawiam się, czy nie poskąpiliby takiej kasy? Syty nie zrozumiem głodnego, a może ...

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

makmarc no i włąsnie w tym tkei ten cały problem :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

nie euro tylko dolary... i dlaczego "obrzydliwie" ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

a to od kiedy celem zycia jest zarabianie pieniedzy, bo skoro piszesz, ze gdybys byl obrzydliwie bogaty,zycie straciloby sens, to chyba tak myslisz
ja tam moglabym byc obrzydliwie bogata- nie musialabym po swiecie ganiac za forsa
jakbym byla super bogata, wrocilabym do lomzy i zbudowala z 5 hipermarketow, a co tam
i osrodek rekreacyjny
i pewnie bylabym pierwszym prezydentem miasta-kobieta
no i musialabym wybudowac lotnisko dla moich odrzutowcow,tak-lotnisko byloby niezbedne, a spolecznie bym sie udzielala w zwalczaniu patologii w rodznie, bo z wyksztalcenia jestem nauczycielka i wkurza mnie, ze dzieciom niszczy sie dziecinstwo i najczesciej cale zycie juz na starcie
tak, makmarc,tak by bylo, tylko moze ktos da mi przepis, jak zostac obrzydliwie bogatym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Nie ma kobiet na tej liscie bo sa sprytne:) Mezczyzni zarabiaja pieniadze a one trzymaja na nich reke:)
a ze mezczyzni je zarobili to niech maja cos od zycia i niech sa na tej liscie jesli poprawi im to samopoczucie:)
i oczywiscie nie uwazam ze kobiety sa mniej zaradne one poprostu sie nie chwala ze sa bogate , nie potrzebna im do szczesia jakas lista :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Nie wszyscy bogacze napychaja sobie sejfy, czy skarpety. np. B. Gates sponsoruje różne instytucje naukowe, medyczne i uczelnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Masz łeb u h*j to kombinuj. I tez moze kiedys bedziemy na tej liscie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Bella: źle mnie zrozumiałaś. Ja nie napisałem na swoim przykładzie, że gdybym był bogatym, to wszystko straciłoby sens. Choć uważam, że tak właśnie mogłoby się stać. I co wtedy robić? Wydawać kasę na wszystko, co się da? To nie byłoby takie przyjemne. Uważam, że przyjemnością jest dochodzenie powoli, spokojnie do jakichś pieniędzy i zarządzanie nimi w rozsądny sposób. Tak zostało skonstruowane życie. Już nie jednemu na tej ziemii poprzewracało się w głowie od nadmiaru gotówki (i nie mówię tutaj o Gatesie czy innych z listy).

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Na liscie najbogatszych ludzi świata jest 3 Polaków :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Taaa długa ta lista, a oni grzeją końcowe miejsca ...

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

"Tak to jest na tym świecie niestety,
My rządzim światem a nami kobiety...."

Sheepard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Mimo wszystko wolę zarobić kasę i mieć z tego satysfakcję, a nie czekać tylko na gotowe i wydawać. A że co nie którzy dają się wyzyskiwać, ich sprawa :]

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

a ja bym chciał żeby w domu u mnie kaś żadziła baba
przyszedłbym rzucił wyplatę i powiedział masz i rządz tylko tak żeby codziennie był obiad i prądu i neta nie odieli.heheheh
wygodne nie i po co se glowę zawracać
mysle że tamta 100 myśli podobnie

daniel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Głupiś , babie tyle pieniędzy? Im się od tego mocno w głowach miesza. We wszystkim musi być umiar , a w tym przypadku zdecydowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Rzeczywiście jakie te baby głupie! Dostanie taka całą ogrooooomną wypłatę i zamiast iść do fryzjera, kosmetyczki,solarium i innych wspaniałych przybytków...to ona z wywieszonym ozorem pędzi do sklepu po mięsko dla mężusia, bo ciężko pracuje,szyneczka-dla mężusia,bo ciężko pracuje,a jeszcze gazetka-dla mężusia,bo musi odpocząć po ciężkiej pracy!!!! Tak jest- autochton-kategoryczny zakaz dawania babie zbyt wiele pieniędzy, bo na pewno przepóści na piwko, papieroski itp.:))))

Serdecznie pozdrawiam:)))

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

cytuję z pamięci: "A jak umrą to śmierdzą jak zwykli biedacy"....

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

kazdy wie ze jk ma sie babe w domu to ma sie też zaskurniaki a ile tych zaskurniaków to decyduje facet le grunt to tyle ich mieć zeby na browara zawsze starczylo

daniel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Nie na piwko , nie na papieroski , ale wszyscy znamy te niezbędne wydatki. Bawią mnie wdówki szastające , raptem z "nieba"wziętymi , pieniążkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obrzydliwie bogaci :]

Pieniądze nie są ani dobrem, ani złem- bo to zależy jak ich sie użyje....Gdyby bogaci dzielili się z biedniejszymi, to pewnie nie byłoby wojen i rewolucji, a pewnie też i postepu cywilizacyjnego, a w końcu wielu przestałoby cokolwiek robić pozostając na utrzymaniu....to istne błędne koło wynikające z tego, że diabeł jakiś wynalazł pieniądze, a potem banki-lichwiarskie, milonerów... i setki tysięcy ginących codziennie z głodu i chorób...ktoś ten świat całkowicie popsuł.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org