sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Samoloty nad Łomżą

Nie wiem jak w okolicy, ale nad Łomżycą od dwóch dni słychać głośno co jakiś czas przelatujące samoloty. Nie jestem fachowcem, ale to raczej nie pasażerskie ale wojskowe nisko przelatujące, pewnie ćwiczebne.
Ktoś wie cokolwiek na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

Osobiście twierdzę z tatą,że są to nasze F-16 . Ale pewnej informacji również nie posiadamy:P.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

a moze migi-29 z 1 ELT z Minska Mazowieckiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

one cały czas przelatuja nad łomza i okolicami ja je co jakis czas słysze albo widze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

a ja widziałem ufo nad łomżą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

Co tam UFO. Ostatnio bylismy z kolegami na lomzynskich bulwarach. Tych obok zbudowanej rekonstrukcji grodu. Piekne sa!! Oczywiscie idac tam zaszlismy do kilku galerii i supermarketow na drobne zakupy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

Takie głośne silniki to słyszałem tylko w Malborku. Wtedy leciało bodajże F-16 i to bardzo nisko.

www.level6.yoyo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

to co lata nad łomżą to napewno nie F-16, widziałem przeloty 16-tek i jestem prawie pewien że to nie one, bardziej odgłosy pasują do jakiegoś samolotu transportowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

To para dyżurna z Mińska



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

To nie F-16:) Są to samoloty wynajęte przez ARiMR do robienia zdjęć polom uprawnym.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

dede dobrze pisze,że z Mińska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

a w co w tym wszystkim dziwnego ? Nadchodzi wiosna to przylatują jak co roku w swoje miejsca stacjonowania. Trzeba się cieszyś bo już wczesną jesienią utworzą klucze i odlecą.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

MiYu te zdjęcia to robi satelita Ikonos, a nie człowiek wystający z samolotu :)
Ja myślę, że to Jumbo Jet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

to nie F-16... tylko migi z minska...i jak ktos sprawdza na stronach...i widzi, ze f-16 to niech na to nie patrzy:)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

to napewno taxi powietrzne !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

Zwyczajne loty patrolowe, standardowe procedury. Patroluja strefe przygraniczna.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

pewnie rozsypują proch marty.

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

gans...to nie bylo mile dla rodziny i dla nas... tutaj czytajac to

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

zapewne nie, bo kazdy z tego forum jest rodziną zaginionej ...

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

OJ GANS GANS CIEZKI Z CIEBIE PRZYPADEK. SKOD TY CZLOWIEKU SIE WYRWALES . ZALOZ SWOJ TEMAT NP. GLUPIE ZARTY GANSA I MOZESZ PISAC DO BOLU NIKT NIE BEDZIE MIAL PRETENSJI DO CIEBIE A TY BEDZIESZ Z SIEBIE DUMNY ZE COS DOBREGO WKONCU ZROBILES BO CHYBA JUZ KAZDEMU NA TYM FORUM PODPADLES.NO TO DO DZIELA GANS. NIE MUSISZ DZIEKOWAC ZA PODPOWIEDZ. POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

Dołaczam się do anna23 mądre spostrzeżenie .Gans zgiń z tego forum ,nic mądrego niewnosisz,a wręcz przeciwnie chrzanisz głupoty!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

ja raz jak nie bylo chmór na niebie to widziałem te samoloty na niebie i są to jakieś wojskowe, ale dokładnie jakie to niewiem. mam nadzieję że długo nie będą latały nad łomżycą bo czasami już mnie wkurza ten chałas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

Moim skromnym zdaniem gans ma problem, najprawdopodobniej chce aby go zauwazono poprzez jego idiotyczne wypowiedzi, albo chce pokazac swoj stosunek do calej histori z zaginiana dziewczyna, co jak mniemam kazdego gowno obchodzi.

Ja nie slyszalem samolotow z silnikiem odrzutowym. Najwyzej to lecaca wilge (taka polska awionetka jakby ktos nie wiedzial).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

No ludzie kochani, przeciez to jasne: Ivo Mladek dostal samolot do opryskow od wojta i poluje na Jozina z Bazin. Proste, nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

to sa migi 29 kilka razy w miesiącu prowadzą loty patrolowe czy jakoś tam ;) jak niema chmurek można se nawet po ogladać oooo hehe !!

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

zwłoki marty zrzucali samolotem dlatego lecieli

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samoloty nad Łomżą

Zapraszam na Forum znajdziesz tam: muzyke same nowosci filmow,programy,Gsm,a takze Eboki,Erotyka od 18 lat.ZAPRASZAM:!!



http://freewors.freetzi.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org