poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tuskolandia-""Wszystkie dywizje Tuska zmieszczą się na Stadionie Narodowym"

prezes rozje*** mnie swoim wpisem haha i tyle w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-""Wszystkie dywizje Tuska zmieszczą się na Stadionie Narodowym"

Śmieszny jesteś gościu :) Widać, że Ty masz pojęcie o organizacji takich imprez haha
Dla Informacji. Skoro ludzie mówią jak wyobrażają sobie juwenalia i widzą błędy organizatorów to znaczy, że je popełniliście i nie wywiązujecie się ze swojej roli i trzeba to przyjąć z pokorą. Taka jest prawda i tak samo nie będę sypał nazwiskami, ale właśnie od was np wiem jakie były propozycje zespołów, jakie w większości były argumenty i co tak na prawdę zrobiliście. Człowieku ogarnij się. Łomża to nie super wielkie miasto, że wszystko się uchowa. A lipę odwaliliście po całości. Widzisz ja np nie organizowałem u nas juwenaliów, ale przeszedłem się do znajomych prywatnych firm, gdzie właściciele razem wykładali 40tyś zł, a to tylko po to, że będą mieli reklame. To wy nie potrafiliście zorganizować się, pozyskać sponsorów, tylko liczyliście, że wszystko się rozwiąże samo. Tu się nie liczy na uczelnie, prezydenta. Trzeba samemu zacząć działać, ale z takim podejściem i pojęciem organizacji to w Łomży dobrych juwenaliów prędko się nie doczekamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-""Wszystkie dywizje Tuska zmieszczą się na Stadionie Narodowym"

to u nas mają legitymacje ? w żaku to z tego co wiem to tylko indeksy mają, ale parodia i tak nikt praktycznie nie chodzi do tego kina to teraz studjumenty będą bić rekordy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-""Wszystkie dywizje Tuska zmieszczą się na Stadionie Narodowym"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-""Wszystkie dywizje Tuska zmieszczą się na Stadionie Narodowym"

nie_pajacuj_w_nowej_wersji ---

ile masz tam ochroniarzy co ci ochroniarze umieją wogule czy oni byli przeszkoleni czy maja w ogóle jakieś jak to się mówi upodobania bo wiesz ja jestem taki jak ja podjeżdżam rozumiesz to po prostu wykonuje jedno słowo proszę rozmawiam po ludzku nie podoba się to wale w pysk ile wlezie no i póżniej zawołam to w sprzed w zasadzie to sprzętu ten to nie mamy ale idę do pomieszczenia i sprzęt rozwalam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-""Wszystkie dywizje Tuska zmieszczą się na Stadionie Narodowym"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-""Wszystkie dywizje Tuska zmieszczą się na Stadionie Narodowym"

Ciekawe Fazzi jak sobie poradzisz w wiekszym mieście gdy załozysz rodzinę. Teraz być może jako studenciak, kawaler cieszysz się z tych 2500 tyś na rękę o ile tyle masz, ale potem nie utrzymasz za to rodziny w tym wielkim mieście, i na pewno wrócisz do tej znienawidzonej łomży, bo za cienki bolek jestes na Warszawkskie życie. Bo pewnie teraz to smakują Ci zupki z torebki każdego dnia by móc utrzymac te swoje BMW.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-""Wszystkie dywizje Tuska zmieszczą się na Stadionie Narodowym"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-""Wszystkie dywizje Tuska zmieszczą się na Stadionie Narodowym"

17%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-""Wszystkie dywizje Tuska zmieszczą się na Stadionie Narodowym"

jasiu.. a nasze RDV?kiedy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org