sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cdnastąpił : Jak żyć, panie premierze?

nie dla kazdego ,tobie zabraniam pisac :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cdnastąpił : Jak żyć, panie premierze?

NALAĆ MU WÓDKI!!!

- Czeczeni mają bardzo lekki stosunek do pracy – mówi Paweł – Pierwszego dnia przyszło do pracy pięciu, dzień później dwóch, a trzeciego jeden z nich wrócił, bo uznał, że jednak przyda się trochę dochodu – dodaje.

Weź tu takiego zatrudnij...

80 bezrobotnych uchodźców zarejestrowanych jest w urzędzie pracy (według różnych danych Czeczenów w Łomży jest od 200 do nawet 1000). Po szkoleniu, pracę podjął tylko jeden.

I tutaj widzimy że nawet kasy szkoda na te szkolenia bo jak jeden ma podjąć pracę do której będzie chodził jak w przypadku powyższym.
To jak z 800 osób miało podjąć pracę 10-masakra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cdnastąpił : Jak żyć, panie premierze?

W tym wątku pojawiło się nawiązanie do wypadku na basenie, w którym poszkodowana została moja siostra.
Nie mogę nie zgodzić się z autorem wątku, że zmodernizowany basen powinien posiadać sprzęt ratowniczy skuteczniejszy niż ręce ratowników. Co do kompetencji samych ratowników nie będę się wypowiadał. Obszerną relację zamieściłem w tym wątku:

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=261381&t=261381

Co do szefostwa MOSiR to po wypadku byłem przygotowany na wizytę kierownictwa ośrodka bądź basenu. Spodziewałem się, że kierownictwo jednostki, na terenie której zdarzył się wypadek podejmie próbę kontaktu z rodziną by co najmniej wyrazić ubolewanie.
I doczekałem się wizyty. Kilka dni po wypadku do mieszkania rodziców zapukał młody pracownik basenu. Wyraźnie przestraszony i roztrzęsiony, pewnie w duchu przeklinający rolę jaką wyznaczyli mu jego pracodawcy wręczył mi "Protokół wypadku" abym go uzupełnił. Tego prawdę mówiąc się nie spodziewałem. Był to najbardziej nieodpowiedni "gest" jaki kierownictwo basenu mogło wykonać w stosunku do rodziny osoby poszkodowanej w wyniku zaniedbań swoich pracowników. Przeczytałem ów dokument i zwróciłem nadawcy tłumacząc, że nie mogę podpisać czegoś takiego.
W zasadzie nie wiem jak określić reakcję MOSiRu na ten wypadek. Samo doręczenie takiego "protokołu" wydaje mi się czymś niestosownym, czy wręcz aroganckim i nie bardzo wiem czemu miało służyć. Trudno by mi było podpisać się przed dokumentem lakonicznie stwierdzającym, że moja 16 letnia siostra po prostu się utopiła, koniec, kropka.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cdnastąpił : Jak żyć, panie premierze?

powodzenia...
w każdej komisji siedzi po jednej osobie wytypowanej przez każdą partię.
Musisz znaleźć osoby z jakiejś partii, które zajmują się obsadzaniem tych list.
Najczęściej nie mają z tym problemów, bo chętnych wśród ich znajomych jest dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cdnastąpił : Jak żyć, panie premierze?

taaa dobrego kupisz bmw pojeździsz pół roku jak się zacznie sypać to zostawisz auto w garażu . Kup gorszy z salonu masz 6 lat bezstresowej jazdy i najgorsza naprawa to klocki wymienić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cdnastąpił : Jak żyć, panie premierze?

domi1701 już po zabawie =)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org