sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brzydkie zapachy.

Nie wiem kogo o takie coś zapytac wiec pisze tutaj.
Mieszkam na małej wiosce i około 2 metrów od mojego okna jest polna droga. I ciągle jeden pan jeżdzi z śmierdzącym nazwozem pod moimi oknami mimo iż jest inna droga, trochę dłuższa. Jest jakieś stowarzyszenie ekologii łomży czy coś takiego, żebym mógł zwrócić się z tym problemem ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

Gwoździe

Chcesz iść do nieba... A w piekle tylu znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

a masz dowód że ów nawóz nie jest naturalny ? ciesz się naturalnymi zapachami :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

A Twoje zapachy ubikacji to co ? Perfumeria ?
I ktoś to musi wywozić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

a dzisiaj leżał na zawadzkiej na środku drogi obornik ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

jak ci nie pasuje to sie przenies do miasta albo jedz gdzies w góry tam pachnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

panienka z okienka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

To niech ten Pan z obornikiem przejedzie się po Łomży, może tym załata wszystkie dziury w drogach... Proponuję skończyć rolnictwo i zamienić się w mieszczucha:) Zobacz... nasza Łomża taka piękna :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

Sklep internetowy https://dhyan.pl/ jest bardzo dobrze wyposażony w tybetańskie i buddyście przedmioty rytualne ale także zapachy, kadzidełka i kominki. Zobaczcie koniecznie i zapoznacie się z ofertami. Ja tam zamawiałam kilka przedmiotów i naprawdę polecam bo jakość jest dobra jak na takie ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org