niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Witam. Staram się o przyjęcie do zakładu karnego na strażnika i dzisiaj miałem testy psychologiczne.
Wszystko napisałem, po 3 godzinach rozmowa z psychologiem.
Po rozmowie pani psycholog powiedziała mi, że zdałem pozytywnie to znaczy, że jestem zdolny do pracy jako strażnik i moje dokumenty zostaną wysłane do zakładu i jak będą mnie chcieli to zakład do mnie zadzwoni.
Po jakim czasie mogę spodziewać się telefonu? Czy to od zakładu zależy czy się teraz nadaję? Czym się kierują przy wyborze kandydatów i z czego to oceniają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

trzeba byc jeleniem tam iść...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

trzeba być jak wyżej i mieć znajomości jak wszędzie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Trzeba być jeleniem żeby pisać posty nie mając nic do przekazania i nie potrafiąc uzasadnić swojej wypowiedzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Co za miasto, co za ludzie. Jak nie do policji to choć na klawisza. Czy wy naprawdę nie macie większych ambicji i aspiracji??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Akurat nie jestem z Łomży.
Znajdź mi pracę gdzie na starcie dostanę 2000, po 2 latach 2500, po ukończeniu studiów mogę szybko awansować i dostawać już naprawdę dobre pieniądze. Gdzie praca jest pewna i do domu blisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

masz złe dane kolego, te liczby to z sufitu wziełes... mam znajomych co tam pracują to wiem...
P.S. co to za praca jak ludzie tam pracujący wstydza się przyznac co robią jak ktoś ich pyta gdzie pracują...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Chyba rzeczywiście lipę macie w tej Łomży bo kilku moich znajomych pracuje w zakładzie do którego ja chcę iść, trzy osoby z rodziny już od kilkunastu lat i każdy chwali tą pracę. Wszyscy pracownicy ( każdy jeden ) którzy pracują tam kilkanaście lat mają dobre samochody i duże domy. Pracując na poczcie wypisywałem emerytury ludziom których znam, wiem ile dostają i większość może im tego pozazdrościć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

^ śmierdzi mi tu nepotyzmem...

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

1.Skoro mam ci szukać pracy to nie za darmo – swój czas cenię.
2.Potrzebuję twojego CV. Bo skąd mam wiedzieć czy to co masz do zaoferowania jest warte choćby 500zł.
3. Skoro nie jesteś z Łomży to rozumiem, że zmiana miejsca zamieszkania nie stanowi problemu. 2000 tyś.zł. to bardzo realne pieniądze do zarobienia , a nawet niewygórowane.
I w końcu po 4. Po co nam d…ę zawracasz zamiast się zapytać swoich znajomych i rodzinę. Bo z tego co piszesz to ten zakład karny to ciut nie rodzinna firma. Więc oni będą najlepiej zorientowani. Oile pracują po właściwej stronie kraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Czy ja Ci zawracam Twoją szanowną d... ?
Jeżeli nie potrafisz odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytania to się nie wypowiadaj. nie pytałem nikogo o jakieś własne refleksje na temat tej pracy. Co to w ogóle są za posty? Ludzie czego wy chcecie? Macie za dużo czasu i przyjemność sprawia wam pisanie byle czego byle nie na temat? Jasno sprecyzowałem swoje pytanie. Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia to proszę pisać na temat a nie tworzyć jakiś offtop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

nie denerwuj sie.
wujek zalatwi, ciocia podbije pieczatke, a juz pozniej to brat wprowadzi cie w tajniki tego zawodu.
luzik.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Rozumiem,że ten test psychologiczny miałeś w Poradni Zdrowia Psychicznego? W takim razie skoro wynik pozytywny to powinni Ci od razu dać "obiegówkę" ,żeby lekarzy załatwiać...
A gdzie starasz się o przyjęcie ? AŚ czy ZK ? i w jakim mieście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Ociec ale sie osmieszyłeś... Masz jak piszesz rodzine i znajomych w tym zakładzie to po co pytasz się tu? nie kłam bo g... wiesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Po prostu zadałem pytanie z nadzieją, że ktoś coś wie i może udzielić mi odpowiedzi. Tylko tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Dziś miałem badania i dziś chciałem się czegoś dowiedzieć. Oczywiście znajomych też zapytam ale dopiero przy jakimś spotkaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Miałeś te badanie w Poradni Zdrowia Psychicznego ? Dostałeś już skierowanie na WKL ?
Gdzie starasz się o przyjęcie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

W końcu ktoś normalny. Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź NA TEMAT.
Tak, badanie miałem w Poradni Zdrowia Psychicznego. Żadnego skierowania nie dostałem. Staram się o przyjęcie w Barczewie.
Pani psycholog powiedziała mi, że jestem zdolny do służby jako strażnik, że moje wyniki jutro zostaną wysłane do Barczewa i jeżeli zakład uzna, że jestem im potrzebny to do mnie zadzwonią, dopiero potem będę miał badania psychiatryczne i dostanę tą obiegówkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Aaaa no i wszystko jasne :) Teraz wynik badania zostanie wysłany do Kadr do Barczewa i wtedy do Ciebie zadzwonią ,żebyś zgłosił się po obiegówkę :)
A zadzwonią na pewno,bo jakbyś nie był im potrzebny to nie wysyłaliby Cię na test psychologiczny... Tak więc spokojnie czekaj na telefon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Dziękuję Fazzi za odpowiedź.
Widzicie Panowie? Jednak można coś napisać na temat i pomóc zamiast się mądrzyć ;)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

nie na temat...?
to o czym ja pisalem?
o spawaniu punktowym?

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Pewnie, że zawracasz. Zasugerowałeś bym ci znalazł pracę za min. 2000zł. Do tego masz rodzinę i znajomych w zakładzie, do którego chcesz się przyjąć. Zamiast się z nimi od razu skontaktować to wchodzisz tutaj. Może zrób te badania jeszcze raz i dokładniej bo się miotasz z byle powodu jak… a praca klawisza jest o wiele bardziej stresująca i co wtedy? I jeszcze sugerujesz, że tu tylko jeden normalny bo ci odpowiedział konkretnie. Jakbyś sam był normalny to byś poszukał innej lepiej płatnej i bardziej prestiżowej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Nie chcę polegać tylko na rodzinie i zawracać im głowy. Jeżeli jest tak bardzo stresująca to znajdę sobie inną. Studiuję informatykę, w kierunku w okolicy nic nie ma a jak już to za 1200zł i to w najlepszym wypadku bo większość dyma pracowników zatrudniając na staż. Skończę studia, może uda mi się awansować na dobre stanowisko a może znajdzie się coś wspólnego z informatyką. Sami wiecie jak stabilny jest rynek pracy w naszym kraju a jakby nie było zk nie jest zagrożony. Nie wiem jak jest u was ale w Barczewie naprawdę dobrze mówi się o zakładzie i pracownicy cieszą się dobrą opinią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

spliter coś strasznie się miotasz tym postem .
Robota jak każda inna, mi się podoba , płaca też mi się podoba. Wszędzie blady strach że ludzi zwalniają, na poczcie redukcja, w szpitalu tez coś grzmialo , a mi tu jak u pana Boga za piecem i tylko liczę latka do emeryturki. Szef na mnie nie krzyczy, nikt się mnie nie czepia, nie muszę robić żadnych nadgodzin, mogę brać zwolnienia, mam 26 dni urlopu na dzień dobry.Dają zniżki i promocje w bankach i w PZU. Na urlopy wysyłaja do swoich ośrodków i jeszcze kieszonkowe dają. Są 13 stki, 14 stki nagrody okolicznościowe, dopłaty, nadpłaty itd, itp więc kasy sporo. Gdzie mi będzie lepiej... można się uczyć, na to też dają urlopy szkoleniowe więc i swoje szare komórki ćwiczę.
Jak chciano mnie zatrudnić , to w przeciągu miesiąca miałam już komplet dokumentacji łącznie z badaniami psychologicznymi, obiegówkami i całą resztą.

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

To forum to dno- jesli chodzo o udzielanie odp.
Kurfa jeden zadaje pytanie a nastepni pieprza dyrdymaly i tak jest zawsze , nic sie nie dowiesz.
A jesli chodzi o forumowicza o nicku Ojciec dyrektor ---
----To dobrze ze mu np. ojciec zalatwia robote
Bo komu ma zalatwic ? Sąsiadowi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

jak to "komu ma zalatwiac" ?
nikomu ma nie zalatwiac.
i tu jest sęk, pocoinaco.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

we wszystkich zakladach budzetowych zalatwia sie prace "po rodzinie" i "po znajomosci".
a potem okazuje sie, ze w urzedach np. nie pracuja profesjonalisci, tylko zbieranina niedoinformowanych, niedouczonych i nieprzygotowanych do swoich obowiazkow krewnych krolika.
i ten pan Ojciec Dyrektor, pracownik poczty, przyszly straznik wiezienny - wytracony z rownowagi już po kilku postach na forum, jest tego najlepszym przykladem.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Nieźli jesteście :D
Napisałem, że pracuje tam kilka osób z rodziny a Wy już, ze mi robotę łatwią.
Nikt mi niczego nie załatwia. Jeżeli mieliby takie wpływy to nie pytałbym się na forum tylko czekał cierpliwie na zatrudnienie ;)
Jest tak jak KasiaC napisała i do tego umożliwiają człowiekowi rozwój. Mogę sobie spokojnie studiowac i chodzić do pracy bo tam dopisują mi grafik do zjazdów. Gdzieś indziej żeby zarobić godziwe pieniądze możesz pomarzyć o wolnych weekendach i ośmiogodzinnym wymiarze pracy i szurasz na trzy zmiany a jak się nie podoba to wypad. Dla mnie jako studenta ciężko o lepsza pracę, żebym miał blisko do domu, czas na naukę i dobrą płacę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

hehe no wiesz .... tak jest i będzie
Nie powiesz mi że każdy taki uczciwy ,
A pomyśl? Gdybyś mial w przyszlosci taka szanse i mógł uszczęsliwic syna czy córke w taki sposób? nie załatwiłbys posadki dla pociechy? Zeby lepiej sie w zyciu wiodło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

"we wszystkich zakladach budzetowych zalatwia sie prace "po rodzinie" i "po znajomosci".


Nie we wszystkich...... no może w prawie wszystkich. A to robi różnicę :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Trackone. Wcale mnie nie wyprowadziliście z równowagi. Po prostu pisaliście nie na temat a im więcej postów tym mniejsza szansa, że komuś będzie się chciało to wszystko czytać i odpowie na moje pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Dobra to juz nic nie pisze .... spadam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Kasiu uraziłem, że takie wnioski wysuwasz czy pomyliłaś posty??
Ojciec dyrektor ja sobie żartuję a ty sobie tym zawracasz głowę. Więcej dystansu do świata, ludzi i tego forum. Niestety jest jak napisał tracone. W tym kraju liczą się koneksje a nie umiejętności i kwalifikacje. Zbyt wielu ludzi zajmuje stanowiska, do których nie mają żadnych kwalifikacji i dlatego jest jak jest. Do cywilizowanych krajów nam jeszcze daleko więc trzeba się jakoś w tym grajdołku odnaleźć.
A teraz mówię wszystkim dobranoc, jednocześnie życząc miłej i satysfakcjonującej pracy w służbie więziennej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

dzien dobry ;]
no dobra luz. moze troche przesadzilem.
pozdro.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

ale temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Dzień dobry ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

zostaniesz gitowcem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Testy psychologiczne w zakładzie karnym

Trzeba się w ogóle do takiej rekrutacji dobrze przygotować. Tutaj https://odpowiedzi.com.pl/home/20-testy-do-sluzby-wieziennej-testy-do-sw.html sobie zerknijcie. Macie tam testy do służby więziennej z odpowiedziami. Poza tym znajdziecie tam również wiele innych praktycznych informacji na temat całego przebiegu rekrutacji. Wydatek niewielki, a korzyści sporo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org