niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyroby Swojske

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie mógłbym zakupić wyroby swojskie (w łomży)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

W srode jest pan z Bielska Podlaskiego na rynku stoi od strony Sikorskiego bardzo smaczne

ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

Pyszna swojska wędlinka jest w spozywczym na Ks.Janisza(maly sklepik blisko szkoly 9).Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

Dokladniej-sklep KAMA blok nr 11.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

Teraz w małych sklepikach spożywczych są swojskie wyroby. Chcą przyciągnąć klientów ( i słusznie ) bo teraz wszyscy obkupują się w Lidlu,Tesco,Kauflandzie,Biedronkach... Np w byłym Sezamie na mieście jest pyszna wędlinka a na Małachowskiego w niewinnym sklepiku w środku ( tam co papierniczy Glob ) jest pyszna swojska wędlina z masarni Troszyn. Palce lizać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

Sklep na Kazańskiej, na przeciwko spółdzielni Perspektywa. Nazywa się chyba Łomżyńska wędzarnia. Mają bardzo smaczne wędzone szynki, polędwice, kiełbasy, wszystko w dobrych w dobrych cenach. Szynka leży 2 tygodnie w lodówce i tylko obsycha, w ogóle z niej woda nie leci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

jesli piszesz o wedzarni przy perspektywie t o masakra kielbasy nie schna a plesnieja a to swiadczy o jakosci

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

Może jeszcze ciepłe wsadzasz do lodówki. Mi nic od nich jeszcze nie spleśniało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

nie do odowki tylko do suszenia na sznurku

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

Jeśli chodzi o ten sklep, to zasada jest taka, że świeże, jeszcze ciepłe po wędzeniu wędliny trzeba wychłodzić w temperaturze pokojowej. Dopiero po wystygnięciu wstawiamy do lodówki. Takie wskazówki dostałem od sprzedawczyni, więc tak robię i jeszcze nic mi się nie zepsuło, spleśniało itp. A wędliny naprawdę mają zajebiste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

m nie szynki z łomżyńskiej wedzarni nie smakują daleko im do swojskiego smaku.

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

na nowogrodzkiej u łepkowskich są dobre :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

Jeśli chodzi o tego gościa z Bielska Podlaskiego, to nie polecam. Jego wyroby tylko ładnie wyglądają, a w smaku są wszystkie takie same, tzn. nijakie. W dodatku po paru dniach leżenia w lodówce zaczynają się kleić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby Swojske

Wędliny w Łomżyńskiej Wędzarni są bardzo dobre. Nie wyczuwa się w nich konserwantów. W sklepie poinformowano mnie, ze sa robione wylacznie ze swiezych poltusz o czym moge zaswiadczyc poniewaz robie tam dwa razy w tygodniu zakupy i jeszcze nigdy nie widzialam, zeby mieso wygladalo nie swiezo. Stwierdzam ze nie jadlam lepszych wedlin niz te z lomzynskiej wedzarni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org