sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kebab Gi****t fatalna obsługa

Dbajcie o swoich klijentów, bo goście przychodzą by coś zjeść a tu 4 dziewczynki, które pracują nawet żarcia do stolika nie przyniosą. Jeśli będą do obsługi klijenta w taki sposób podchodzić, to szybko zwiną ten interes..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Bez przesady. Może powinny jeszcze przeżuć za ciebie? Wtedy wogle nie trzeba by było się męczyć ;p To kebabownia a nie restauracja w 5 gwiazdkowym hotelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Pewnie dlatego, że to byli klijenci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

jeszcze panu pod nos podstaw i nakarm haaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Klijent się znalazł od siedmiu boleści hahaha! W kebabie w niedzielę to PANA udaje, a w poniedziałek na budowie cement nosi kliJent zasrany :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

jaki by nie był, fakt jest faktem, że to klient :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Młodzi to nie pamiętacie że kiedyś w sklepach były wywieszki KLIENT MA ZAWSZE RACJĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Kochani dziś jest taka konkurencja że naprawdę trzeba się nastarać żeby klient czy też klijent wrócił. Mi taka wypowiedź wystarczy - przechodzę tamtędy często i na pewno szybko tam nie wstąpię. Pójdę tam gdzie mi przyniosą pod nos kebaba :) Nie dość że trzeba czekać na zrobienie go jakiś czas to jeszcze nie przyniosą tylko jak pies musisz po niego sam iść ?? O nie, co to to nie. Lubię być godnie obsługiwana za kasę którą zostawiam w lokalu :)
kawa na ławę a chociaż dobry był w smaku? sosy nie "przykrywały" nieświeżości i gumowatości mięsa? bo raz tak trafiłam - suche skwary nie były I świeżości polane sosami dla nie poznaki. Dany produkt nie został skonsumowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

hhaha a w mc donalds to pod nos daja? hahaa i jescze moze sliniak zeby wielmozny pan czy pani sie nie zachlapala bo krzyk wielki bedzie żenada....zaplac 100 za żarcie i nie jecz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Przepraszam ja do tego kebabu chodzę i nigdy a nigdy nie było problemów .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

bez przesady gdzie ci kebaba przynoszą do stolika? Najgorzej jak sie trafi klient co to wielkiego pana zgrywa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Wisienka, a kogo obchodzi czy wrócisz czy nie? Chyba tylko właściciela lokalu, który na pewno nie zawija i nie podaje kebabów :D
Ludzie pracujący w danym kebabie w tyłku mają Twoją opinię na jego temat i to czy do nich wrócisz czy nie. Nie wrócisz to jeszcze lepiej, bo mniej roboty będą mieli :D
Pamiętajcie, że chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy :) Jak komuś nie pasuje żarcie w danym lokalu to niech sobie sam w domu gotuje albo do mamusi jedzie... Mamusia poda pod nos, łyżką nakarmi i jeszcze potem pozmywa! I to wszystko za darmo! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

kebab to zadne jedzenie to odpady miesa prasowane wole swiezo bulke zjesc z mlekiem i niz ten smietnik podgrzewany i zaprawiany sosami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

mietek - no właśnie u mamusi za darmo a w lokalu gdzie płacisz to i możesz wymagać czyż nie ? :)
a czy pracownikom nie zależy czy klient wróci? no nie wiem - im mniej klientów tym mniej zarobią i może być redukcja... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

i nikt plakac nie bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

kebab byłby dobry gdyby za tą cenę faktycznie oprócz zielska dawali dobre świeze mięso a nie spieczone tłuste śmierdzace skwary jak psu rzucali....gdzie taki można spotkać? :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Niunia, ale nie płacisz 2000zł za obiad tak jak Minister Sienkiewicz i Pan Belka tylko płacisz za kebsa 10zł.... Reasumując jaka płaca taka obsługa... ;)
Jak kasę się ma to można nawet zamówić dziwki, które będą tańczyć na stole podczas konsumpcji, ale na Boga nie wymagajcie za 10zł MIĘSA i przynoszenia do stolika! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

ale miło by było gdyby przynieśli do stolika... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Nikt im nie płaci za "miło by było" tylko za to co mają w obowiązkach, które przedstawił im szef. A "miło by było" to niestety też wymagać trzeba od klienta, a ciężko z tym ostatnio, bo takie teraz czasy, że nawet nachlany i ostany troll każe do siebie teraz mówić na Pan :D
Odnośnie forumowicza "kawa na lawe" to myślę, że na miłe potraktowanie nie zasłużył, a jeśli tego wymaga to niech idzie do ekskluzywnej restauracji, gdzie płaci się też za miłą obsługę :) Tymczasem rzeczywistość jest taka, że taki ów Pan zapłaci 10zł za pseudo kebaba i czeka nawet na 20groszy reszty. Takich mamy teraz PANÓW :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

z zasady w fast foodach jest samoobsluga,nie ma co sie napinac,
jak chcesz pana rznac,to idz do ekskluzywnej restauracji, tam obsluga jest wliczona w cene a i pasuje tez dac napiwek

to tak jak dziad pojdzie np do naszego kufelka gdzie browar kosztuje o,5l za 4pln a chcialyby serwisu na poziomie restauracji z ***** gwiazdkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

jak się żre codziennie kebaby i waży ze 150kg to takiemu i dupe ciężko podnieść:-)jamochłon

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

gowno je gowno wie haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Autor: mietek12345 (---.play-internet.pl) Data: 20-06-14 18:01

Nikt im nie płaci za "miło by było" tylko za to co mają w obowiązkach, które przedstawił im szef. A "miło by było" to niestety też wymagać trzeba od klienta, a ciężko z tym ostatnio, bo takie teraz czasy, że nawet nachlany i ostany troll każe do siebie teraz mówić na Pan :D
Odnośnie forumowicza "kawa na lawe" to myślę, że na miłe potraktowanie nie zasłużył, a jeśli tego wymaga to niech idzie do ekskluzywnej restauracji, gdzie płaci się też za miłą obsługę :) Tymczasem rzeczywistość jest taka, że taki ów Pan zapłaci 10zł za pseudo kebaba i czeka nawet na 20groszy reszty. Takich mamy teraz PANÓW :P

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa
Autor: zxcv4 (---.lomza.vectranet.pl) Data: 20-06-14 19:05

z zasady w fast foodach jest samoobsluga,nie ma co sie napinac,
jak chcesz pana rznac,to idz do ekskluzywnej restauracji, tam obsluga jest wliczona w cene a i pasuje tez dac napiwek

to tak jak dziad pojdzie np do naszego kufelka gdzie browar kosztuje o,5l za 4pln a chcialyby serwisu na poziomie restauracji z ***** gwiazdkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Przepis na obiad dla 4 osób takiego kebaba jeszcze nie jadles/as

Składniki:

1 kapusta pekińska
1 pierś0,5 fasoli czerwonej z puszki
0,5 kukurydzy z puszki
majonez lub sos czosnkowy
pierś z kurczaka
2 łyżki oleju
1 łyżka przyprawy do gyrosa
ogórki konserwowe
4 kajzerki
czosnek w proszku
masło

To danie choć wygląda na bardzo pracochłonne jest błyskawiczne w przygotowaniu! Pierś z kurczaka kroimy w kostkę (w tym czasie podgrzewamy na patelni olej), na rozgrzany tłuszcz wrzucamy mięso i dodajemy przyprawę do gyrosa. W tym czasie przekrawamy bułki na pół smarujemy lekko masłem i posypujemy czosnkiem, a następnie wkładamy do piekarnika na 10 minut do temp 180*. Co jakiś czas należy przemieszać mięso, a w wolnej chwili poszatkować kapustę pekińską i wymieszać z kukurydzą i fasolą – rozłożyć na talerze. Polewamy majonezem lub sosem, z boku układamy przekrojone ogórki, układamy usmażone mięso. Wyjmujemy bułeczki i jemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

sherlock - też tak robię, dodaje jeszcze frytki i mam zestaw gyros. Jednak lubię też spróbować kebaba na mieście czy też w innych miastach jak jestem przejazdem :) Bardzo dobre są w B-stoku, Mrągowie, mniam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

ale jak sama zrobisz to wiesz ze czyste mieso jesz a w tych kebabowniach odpady prasowane a nie mieso

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Noo, da się to wyczuć, pikantne sosy tego nie zatuszują...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

to zamawiaj łagodne hahahah..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

z kleopatry ostatnio jadłem i mnie podbiło jak znalazłem kawałek flaka, kichy z jakby żyłą tętniczą czy coś, taka mała rurka gumowata, ojej wywaliłem, obrzydzenie mam od tamtej pory do kebabów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

fujjj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Pewnie temat założyła konkurencja Giganta.
Ja często jem tam Kebaba i mi smakuje.
Nigdy nie czułem się źle po Regularu za 10,50 zł.
A jadłem w 3 innych lokalach w Łomży i nie smakował mi tak jak ten z Ełku.

Pozdrawiam Anię i pozostałe dziewczyny ;-)

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

haha \"Dziennikarz obywatelski\" jak z koziej dopy traba,ma pretensje do konkurencji jak sam jest malo wiarygodny wydajac niby rzetelna opinie stosuje kryptoreklame,
pozdrawia anie i dziewczyny,zna osobiscie czyli? bezposrednio zainteresowany tematem koles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

stary kawaler

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

KUPUJĄC KEBABA OSIEDLASZ ARABA !!!!!!

A kiszkę ziemniaczaną, kałduna z kapustką czy choćby schabowego lub żeberka w miejsce syfu z kija.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab Gi****t fatalna obsługa

Autor: belfer piszesz calkowita prawde syf jakich malo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org