sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Petycja do Zimy

Przeglądając stronki wynalazłem taką oto petycję.Ponieważ mam dość zimy,postanowiłem skopiować.
Kto chciałby,żeby zaświeciło słoneczko,niech podpisze.



Petycja do Zimy

Droga Zimo! My, motocykliści, mamy Cię serdecznie dość. Rozumiemy, że tak jak po jednym piwie, należy wypić drugie, tak po Jesieni nadchodzisz Ty. To nieuniknione. Jednakże, bądźże człowiekiem, idź sobie już. Co za dużo to nie zdrowo. Zobacz ile osób jest z Twojego powodu nieszczęśliwych. I małe wiewiórki, co nie mogą poskakać po drzewach, i zmarznięte ptaszki, chowające się w rynnach i ci biedni motocykliści, którzy muszą stać w korkach lub autobusach.

Dlatego prosimy Cię wszyscy - oddal się na zasłużoną emeryturę i pozwól nadejść Wiośnie. Nie trzymaj się stołka jak nasi politycy. Po prostu odejdź. Dziękujemy ci i papa - miłej drogi.

To mówiliśmy my - motocykliści i motorowerzyści:



W 124

ŁOMŻA O.K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Zimy

Też mam juz dosc zimy ja chce na rower :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Zimy

świeta racja mamy cię dosyć zimo dozobaczenia za rok :) też bym se pojezdził juz motorkiem :D

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Zimy

zgadzam się i podpisuję się pod tymi postami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Zimy

hihi oo dzis pierwsi zapaleńcy 2 kółek odpalili swoje maszyny i smigali :) zima nas posłuchała i odchodzi :D szkoda że ja dopierro za miecha bede miał moto brrrr

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Zimy

Ja planuję swoje moto odpalić po zimowym śnie już w niedzelę(oby tylko pogoda dopisała).A może zrobimy jakiś mały zlocik?

ŁOMŻA O.K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petycja do Zimy

nom fajnie by było tylko co ja mam samochodem przyjechać? hehe na rozpoczecie sezonu cos będzie zapewne :)

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org